Sayfa 27/47 İlkİlk ... 1723242526272829303137 ... SonSon
465 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Ben böyle birşey görmedim.cocuk tam 25 gündür öksürüyor.antibiyotik verdi Dr hiç faydası yok.uyuyunca geçiyor uyanınca yine başlıyor.evin içinde resmen köpek havlaması var.nasio gecicek ne zaman gecicek bilemiyorum.esim baya iyi.bende öyle hafif geniz akıntısı var benimde bugün biraz bogazlarim batıyor gibi sadece okadar.nasil bir hastalik anlamadım.ve yine herzamanki gibi evde büyük çocuk hasta değil.bunu nasıl başarıyor bilmiyorum ama hiç hasta olmuyor.

Karar Dönemi

Yine forum kapaliydi bir haftadır.neler yaşadım yazamadim.cocuk düzeldi eşim düzeldi ben de galiba.cunku hala bogazlarim arda keçe gibi oluyor geniz akintim baya yoğun iki gündür.ayin 26 regl oldum bitti geçti.cok aşırı agresifim bu ara.herseye sinir geliyor.insanlarla sürekli tartışmaya girmek istiyorum.zaten iki gün önce aşırı yoğun bir atak yaşadım.icim acayip bulandı titredi sıkıldı.dayamamayip tranko attım bı tane o biraz geçirdi.durduk yere geliyor bir anlık baş dönmesi yaşadım sonrası korku ve atak geldi hava yağışlı kapalı bugün.hep istediğim evde kös gibi yatma işini yapamiyorum.bu sene büyüğün okulu beni çok yoruyor.git gel git gel sürekli.

Karar Dönemi

Yağmurlu tamda benim istediğim gibi hava.sabah uyandım.hersey iyi güzel kahvalti yapıp balkona çıktım.sigara yaktım bogazlarim nasıl yandı tahrislik hissi geldi.hemen dayandım vitaminlere çaylara falan.hala daha var şuan denemek için sigara yaktım yine aynı.gecer gibi olmuştu oysa.daha iki hafta önce hastaydım ya.nerden geliyor yine bu.insallah ben yanlış algılıyorum yanlış sinyal veriyordur bedenim.hasta olmak istemiyorum tekrardan.bogazdan gelmesin heleki.gerci geçen seferde böyle başladı.offff yaaaa rezil geçecek gün belli oldu.

Karar Dönemi

Berbat hastayım yine.lan daha iki hafta olmasi bile iyileseli.bogazlarim fena durumda.burun akıntısı yok tıkanıklık yok.sadece boğaz.bide baş ağrısı eklendi bir saattir.ne yaptıysam hafiflemiyor boğazım.bol su içiyorum vitaminler falan yok.halsizlik aşırı değil ama arada baş dönmesi oluyor.neden yine geldi anlamadım.kimseylede görüşmuyorum.evden bitek okula git gel.sadece migrosa girdim üç gün önce baya vakit geçirdim inanılmaz havasizdi içeri belki ordan bişey kaptım.nolur gecenki gibi beni yatağa cakmadan bitsin gitsin.dahada kötü olmak istemiyorum

Karar Dönemi

Fenayım ya.oksuruk düne göre azaldı.cumartesi inanılmaz halsizdim dün pazar biraz daha iyi oldum sanki.ama akşam üstüne doğru çok fena bir sırt ağrısı eklendi.boyle bişey olmaz.sirtimi oynatmaya gelmiyo oynatmasamda ağrıyor gerçi.cumartediden bu yana sadece iki tane sigara içtim.korkuyorum sigara içmeye.yasadigim bu sırt ağrısı beni tedirgin etti.neden ağrıyor bu kadar gogsumdede var ağrı ama sırtım çok ağrıyor.gunluk bugusu bile hafifletmedi.nefes alırken yok ağrı derin nefes alıyorum deniyorum yok.ama keskin keskin ağrılar var.oyle deli gibide oksurmedimki.kaslarimi yoracak.ilk defa böyle sırt ağrısı yapan grip yaşıyorum.koronamiyim desem bilmiyorum.ama bu ağrı pekte hayra alemet değil gibi geliyor.insallah o senelerdir korktuğum şey başıma gelmiyordur.yani birgün deli gibi halsizdim evet öksürük vardı ama yipratacak kadar değildi.hani bı hastalığın ciğere indiğini anlarsınız.hirilti olur nefes darlığı olur onlar yok ve çabuk toparladim.bakalim bu ağrı kacgun beni korkularla yaşatacak.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cirakaltintas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenayım ya.oksuruk düne göre azaldı.cumartesi inanılmaz halsizdim dün pazar biraz daha iyi oldum sanki.ama akşam üstüne doğru çok fena bir sırt ağrısı eklendi.boyle bişey olmaz.sirtimi oynatmaya gelmiyo oynatmasamda ağrıyor gerçi.cumartediden bu yana sadece iki tane sigara içtim.korkuyorum sigara içmeye.yasadigim bu sırt ağrısı beni tedirgin etti.neden ağrıyor bu kadar gogsumdede var ağrı ama sırtım çok ağrıyor.gunluk bugusu bile hafifletmedi.nefes alırken yok ağrı derin nefes alıyorum deniyorum yok.ama keskin keskin ağrılar var.oyle deli gibide oksurmedimki.kaslarimi yoracak.ilk defa böyle sırt ağrısı yapan grip yaşıyorum.koronamiyim desem bilmiyorum.ama bu ağrı pekte hayra alemet değil gibi geliyor.insallah o senelerdir korktuğum şey başıma gelmiyordur.yani birgün deli gibi halsizdim evet öksürük vardı ama yipratacak kadar değildi.hani bı hastalığın ciğere indiğini anlarsınız.hirilti olur nefes darlığı olur onlar yok ve çabuk toparladim.bakalim bu ağrı kacgun beni korkularla yaşatacak.
    Hiç aklını kaybettiğin oldu mu? Televizyonla veya canlı yayın yapan bir youtuberla karşılıklı konuştum mesela. Cama yaklaşmaktan korkuyordum, perdeleri sürekli kapatıyordum keskin nişancılar beni vuracak diye. Laptopun kamerasından beni izlediklerini düşündüm. Ajanlar tarafından sürekli takip edildiğimi düşündüm. Her ezan bitişinde gerçekten öleceğimi düşündüm. Gerçek ölüm korkusu hiç birşeye benzemiyor. İmanlı gitmek için öbür tarafa Tüm gücümle Allah diye bağırdım dışarda veya gece vakti. İnternette de doktorlar tarafından izlendiğimi düşünüyordum mesela.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Karar Dönemi

Osmangazi o nerden çıktı.ben çok şükür o dereceye hiç gelmedim.o farklı bir süreç ve boyut.benim tipik panik atak gibi başlayıp sonrası yoğun anksiyete ye geçiş yapan bir hastalık sürecim var.senin anlattıklarım biraz sizofreniyi andırıyor.bi ara bende acaba sizofrenmiyim diye düşündüğüm oldu tabiki.bunum içinde Dr gittim ve asla olmadığım yanıtını aldım.sizofreni beyin mr da bile görünen bir hastalık.ben kaç defa mr çektirdim ki zaten psikolg veya psikiyatrik bir sürü testten geçtim.eger sende böyle bişey varsa psikiyatriye gozuk derim.anksiyete ve senin anlattıkların arasında dağlar kadar fark var.

Karar Dönemi

Ve gelelim bana.o hastalık öksürük şikayeti üç gün sürdü.hafta sonu ve pazartesi baya kotiydum.sonrasinda birden iyileşme oldu.ama aradan beş gün geçti termal otele gittik ben orda bir sıcak soğuk derken üstünden daha bir hafta geçmeden tekrar hasta oldum.saka gibi ama öyle oldu.iki gündür tıkalı gibiyim değil gibiyim acayip bişey.allahtan geniz yanmam sadece dün devam edip bitti.uzamadi yani.ama gerçekten bu seneki gribi anlamıyorum.4 gün iyi sonrasında tekrar geliyor.bu arada sigarayı bırakmıştım.ama sadece iki gün sürdü.yine başladım.ama eşim bilmiyor inşallah anlamaz.oda bıraktı çünkü.ve onunlada anlam veremedigim bir soğukluk var aramızda her manada.konusarakta çözemiyoruz bu durumu.bakalim nereye kadar gidecek bu durum boyle

Karar Dönemi

Okadar berbat hastayım ki.aksam burunlarim birden tıkandı ve arkasından fena bı halsizlik geldi.gercekten anlamıyorum bir ay içinde üçüncü kez grip oldum.burun tıkanıklığını burna su basarak ve gece soğan koyarak açtım.ama bu saat oldu sabahtan beri daha kalkmadim.habire yatıyorum.yattiica sersemliyorum ama hiç halim yok.kolum kanadım dökülüyor.valla anlamadım bu nasıl şey.korkmaya başladım

Karar Dönemi

Çok acayip bir hastalık bu.dun baya iyiydim burunlarim açıldı keyfim yerine geldi falan.ama akşam oldu yine tikandim yine halsizlik çöktü.sabah kalktım burunlar biraz açılmış halsizlik biraz hala var.ya anlamıyorum bu nasıl şey ya.evet etrafta duydum sosyal medyada duydum böyle uzayan bir hastalık yasayanlar var.ama neden beni buldu ya.yeter gerçekten bir aydır hastayım dört beş gün sonrasında yine hastalık geri geliyor.cok çok farklı bir hastalık bu.birde sol yumurtalığımda arada olan bir ağrı var bakalım ne olacak.

Sayfa 27/47 İlkİlk ... 1723242526272829303137 ... SonSon