Sayfa 25/47 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon
467 sonuçtan 241 ile 250 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Geçip giden bir ay.ben baya iyiydim.tatile gittik güzeldi.tatip son günü ufak çocuk ve eşim hasta oldular.eve gelince onlarla uğraştım bir hafta.sonra okul hazırlığı falan derken geçip gitti.gelelim ben nasila....
    İyiydim hala daha iyiyim.bu ara kilolarımi kafaya takıyorum.kendimi çirkin hissediyorum bu yüzden.karar verdim üç gündür yürüyoruz kızla sabahları.yuruyus yapıp evdede hareketsiz kalmamaya çalışıyorum.az yiyorum öncekine göre.bugun eve giriştim camlara falan.aksam üstü birden kol altımdan bir ağrı girdi kalbime.sidettliydi.tedirgin oldum.yaygin bir ağrıydi.coraspirin attım hemen.bu defada acaba aspirin bana kötü etki eder mi diye düşündüm.bu ara sigarayı fazla içiyorum.gunde bir pakete kadar çıktım.ne bileyim kalp takıntım geri gelmez inşallah.bu ağrı biraz korkuttu beni

Karar Dönemi

Okulla gecen günler.bir rayına otursa iyi olacak.yorulmuyorum aslında iyi geliyor bana kış dönemi.ama yazı daha çok seviyorum.sanki kış demek hastalık dert zorluk demek.arada böyle boşluğa düşüyor gibi hissetmelerim disinda iyiyim.tuhaf haller işte.baaim sonuyo gibi içimde kötü bisey olacak düşünceleri falan.bugunume şükür diyeyim.dahada iyi olacağım günler yakın hissediyorum.

Karar Dönemi

Kosturmacalarla geçen günler.bu arada kalbine vuran ağrılar devam ediyor.bugun daha sık oluyor.korkmayayim diyorum ama korkuyorum yinede.boyke sol mememin sol yanında batıp cikiyor bazen can yakiyor ağrı.of ya seneler önceki gibi bu kalp takıntım geri gelmesin.kalkip yine bı aspirin atayım bari

Karar Dönemi

Çocuğu okula vermekle iyimi yaptım kötümü bilmiyorum.bir sürü sorun çıkıyor.sorunlari geçtim kendime hiç zamanim yok.belkide iyi çünkü kendimi dinlicek hiç zamanım olmuyor.ayin 8 regl oldum.dun bitti.a dünden beri baş ağrım var.dolunay etkisimi yoksa başında ağrı olmadı bitimindemi oluyor anlamadığım bir baş ağrım var.birde fark ettim ki dişlerimi acayip derecede çok sıkıyorum belkide ondan oluyor.limon sıkıp içiyorum falan ama çare olmuyor.basimfa girip çıkan ağrılar var.keskin keskin.dun ağrı kesici aldım bugün almamak için direniyorum.aksam olunca bunu onemsedigimi fark ediyorum.gunduz takacak firsatim olmuyor.bqklim ne kadar sürecek bu ağrılar

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende de migren var. Kilo verince çok azaldı. Dex forte kullanıyorum başım ağrıyınca , 5 dakikaya ağrı kayboluyor.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Karar Dönemi

Dexfort var aslında elimde ama işte ilaç fobim olduğu için parol atıyorum sadece.oda pek işe yaramıyor.ama aticam bu gidişle çok ağrıyor basım pres yapılıyor bıçaklar saplanıyor gibi

Karar Dönemi

Dexfort atınca ağrı geçmişti.uc gündür hiçbirsey yoktu.dun sadece hafif yine idrar yaparken yanma başladı hemen purinol ve turnayemisi kapsulune başladım.garanti olsun diye de gece tozdan içtim.sabah hafiflemiş gibiydi.cok şükür bu defa kan gelmedi sadece yanma.onemsemedim geçer diye düşünüyorum.bir saat önce kıza yemek götürdüm liseye.hava nasıl rüzgarlı.orda beklerken yine hafiften ağrı girmeye başladı başladı başıma.hemen arabanın camlarını kaoattim öyle bekledim eve geldim şiddetlendi ağrı.bu defa parol içtim.aman Allah'ım ya bu nasıl bir ağrı böyle bıçaklar saplanıyor sanki başımın değişik yerlerine.yuzume ceneme kadar sanki ağrı girip çıkıyor.dolunay etkisi dedim regl başlamadan önce olmadı dedim ama bunlar geçti gitti.mevsimselmi diye düşünüyorum ama bu ağrı çok şiddetli ya.yine sürekli başımı kitlatma gereği duyuyorum.ya neden ya.heo iyiyim diye düşündüğüm zamanlar sonrasında illaki bedenimde ağrı oluşuyor neden kötü fusunmeye başlıyorum anlamıyorum yeter ya yeter.

Karar Dönemi

Parol hiç işe yaramadı akşam dexfort içtim o biraz hafifletti.sabah uyandım yok gibiydi sonra yine başladı.yine dexfort aldım bakalım inşallah geçer.artik kendimi anlayamiyorum neden bu ağrılar oluyor.hayat neşem mutluluğum rahatlığım anında sönüp gidiyor.ama kendimi istemsizce özellikle kafamı sıktığımi farkediyorum.belkide sebebi bu.ben iyiyim rahatım diye düşündüm de istemsizce o anlarda bile kendimi ozellikle kafamı sıkıyorum.iyiydim ben ya baya iyiydim.nerden başladı bunlar.kendim iyiydim ev iyiydi eşimle iyiydik şimdi diyorki eskisi gibi bakıyorsun sonuksun.napayim elimde değil.tedirginim işte canım yaniyor bu ağrılardan.

Karar Dönemi

Yok kendimden umudi kesicem geçmiyor bu ağrı bazen öyle bir giriyorki tamam diyorum şimdi gidicem.sanki bıçağı saplayipta içerde oynatiyorlar öyle oluyor.benim bir sorununda uyku yok.okadar bölük porcukki uyuyormuyum uyumuyormuyum belli değil.sanki sürekli uyanıyorum.esimin yanımdaki tüm hareketlerini biliyorum ama rüyada görüyorum nasıl oluyor anlamıyorum.ama ama bu ağrı delik deşik etti beni kahretsin

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yurt dışındasınız sanırım. çalışıyor musunuz?
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Sayfa 25/47 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon