Sayfa 10/47 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
467 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Bir buçuk ay olmuş girip yazmayalı.ve en son sırt agrim olduğunu yazmışım.ve bugün beni yine aynı ağrı tedirgin ediyor.dun başladı.aksam masaj yaptırdım eşime ama geçmedi.tranko buskas aldım yine geçmedi.heriki kürek kemigimin üstleri yanları ve ortalari ağrıyor.baxen sağ bazen sol ağırlıklı.oynatinca dahada ağrıyor.ve bende yine acaba koronami oldum korkusu.kuzenim pozitif yeni kondu tanısı.belki 15gundur gribim diye gitmemiş dr.yeni gitmiş ve korona.dayimla temasliyim allahtan o negatif çıkmış ama tedirginim yinede.etrafim kırmızı heryerde vaka var.koyde bile çıktıysa çığrından çıktı artık.ben yakalanmicam biliyorum ama korkularima engel olamıyorum.allahim geçsin su sırt ağrım.canim yanıyor çok.

Karar Dönemi

Yok geçmiyor bu sırt agrim.neden oldu anlam veremiyorum.aklımda bir suru kotu hastalık geçiyor. Masaj rahatlatmıştı daha önce ama bu defa hic fayda sağlamadı.sıcak duş aldım oda etki etmedi.sırt kaslarimi hareket ettirecek hareketler yapıyorum sahada ağrı siddetleniyor.ağrı kesici attım oda ise yaramadı.kafaya taktiğin icinmi bu kadar agriyor anlayamıyorum.kaslardan diye avutuyorum kendimi ve inşallah öyledir.kaskatı sanki sırtım. bıçaklar saplanıyor oynattikca.allahım geçsin ne olur geçsin.yada ben kafama takmamayi başara bile yim övücü ver bana.

Karar Dönemi

Artık iyice panik atağın dibini buldum bu ağrı yüzünden.okadar korkuyorum ki.gecmiyor geçmiyor.aldiris etmemeye çalışıyorum ama o agridikca ben panikten korkudan mahvoluyorum.oyle Kunt bir ağrı değil.geziyor sanki sirtimin üst bölümünde sağlı sollu.bazen geçiyor bazense aşırı şiddetli.kas ağrısı olsa kulunç olsa şimdiye gecmezmiydi.sanirim akcigerlerimde sorun var korktuğum başıma geliyor.bu ağrıların başka açıklaması olamaz.allahim neolur al bu ağrıları benden.panik atagi hiç olmadığı kadar yoğun yaşatıyor bana bu ağrılar.korkudan küt diye bayilcam sanki.aklimda bin tane kötü seneryo.gec artık geç

Karar Dönemi

Evet tamamen gecmesede düne göre hafiflemiş bir ağrım var.aksam bardak tutturdum masaj yatirdim ve sıcak su torbası koydum vicks sürdürdüm sırtıma.agrilar sanki sağ omuz boyun kısmına kaymış gibi hissediyorum.elimden geldiğince omuzlarimi sırtımı oynatmamaya çalışıyorum ağrıyı hissetmemek için.arada denedim kuturdemeler baya azalmış.bu akşam bengay krem aldım onunla masaj yaptıracağım inşallah kesin çözüm olur
    Allahım neolur ağrısız sizisiz korkusuz paniksuz günlerim olsun.her hastaya şifa derman ver.dunyamdan su korona illetini biran önce bitir rabbim.

Karar Dönemi

Ağrılarım baya geçti gibi.masaj sıcak su torbası işe yaradı sanki.ama bugünde arada gelip giden gıcık gibi bir öksürük var sanki.arada oksuruyorum.nasil panikledim.son günlerde birçok arkadaşım pozitif çıkıyor.insallah bendede bişey çıkmaz.elim ayağım bosaliyor korkudan

Karar Dönemi

Oksurugum hemen gecti.ama okadar panik oldum ki uzun zamandır tipik panik atak yaşamamıştım.suan yaşıyorum.icim daralıyor heran kötü bişey olacak hissi doldu içime.sirtimdan bişey boşalıyor sanki bir halsizlik çöküyor anlik..bunun bir panik atak olduğunu biliyorum sabırlı ol gecicek atak bu diyorum.insallah beni çok sarsmadan biter gider.sakin bu bir panik atak ve bunu daha önce binlerce kez yaşadım ve hiç birşey olmadı.buda biticek......����

Karar Dönemi

İki gün iyi olup tekrardan atak geldi.ya bu korona belası bitsin artık.yasamadigim panik atakları tekrar yaşamaya başladım.icim daralıyor birden bir halsizlik çöküyor korkudan tuvaletim geliyor.pazara gittim bugün hiç bişey yoktu.guzelce temizlendim oturdum koltuğa birden acayip bir halsizlik çöktü.haydaaaaa noluyor acaba koronami oldum niye bu halsizlik şimdi.halbuki üç gün öncede aynı şeyi yaşadım.halsizmiyim diye düşünürsem halsiz oluyorum.kafam bı dünya sanki.bacaklarim benim değil elim benim değil.regl zamanima bir iki var.acaba ondanmi böyleyim.onceden acaba kötü biseymi olacak diye korkardım böyle olunca şimdide koronami oldum diye korku sarıyor.lanet olsun bu hastalığın çıktığı güne.

Karar Dönemi

Evet bana rahat batıyor. Bugün korkularım iç daralmalarim yok.ama ben dururmuyum hic birşey yokken geçen ki sırt agrilarimi düşündüm.acaba agriyormu diye yine omuzlarımı boynumu hareket ettirmeye sırtımi kuturdetmeye başladım.ve bu sure sonra yine sağ kuregimin oradaki kas başladı kasılma ya.nasıl agriyor simdi.boynumu sağa sola cevirsem dahi aciyor.ben salak yine bu agrilardan acayip korkuyorum.Aferin bana Aferin.

Karar Dönemi

Sırt ağrılarım dün yine geri döndü.artik kötü birşeyler olduğunu düşünüyorum geçmiyor çünkü.bazen ağrı tam omuriliğimde oluyor bazen sağ sol kürek kemiği kaslarında.bazen boynuma bazen belimin yanlarında.hic hareket etmeden de ağrıları yaşıyorum iki gündür evet hala sırtımı oynatinca kütür kütür ses geliyor ama ama ağrı gezici hala geldi.gecen sene Ali amca ölmüştü omuriliginde tümör vardı o geliyor aklıma.daha doğrusu o öldükten sonra ben hep düşündüm onu arada.hep ağrı varmı diye yokladım kendimi.ve en sonunda ağrıları yaşıyorum.bunu kendimmi yaptım yoksa fiziksel bir şey varmı.ben hiçbir şey hemde hiç birşey yokken ayağımı agritmistim.melek abla ayağın neden sis demişti ve öğünden sonra aylarca ayak ağrısı çekmiş Dr Dr gezmistim.ve hicbisey çıkmamıştı mr da bile.ben bunu kendime nasıl yapıyorum yada neden iyiliği çekemiyorum.hersey çok iyi yolunda giderken birden bir ağrı oluyor ve ben tepetaklak.bu sırt ağrılarım başlamadan once(2 hafta)kendi kendime diyordum ne kadar iyisin bu aralar herşey harika gidiyor ağrı yok korku yok.sonra birden bigun ağrı başlıyor.39 yaşımın 20 senesi yaşamışım 19 senedir başka biriyle devam ediyor hayatım.bu hastalığa yakalandigim güne lanet olsun.ya tek annesi babası aynı günde ölen benmiyim...neden beni etkiledi.sonucta ablaminda annesi babası ona neden bişey olmadı.tamam ben kabullendim öldüler ben hiç kolay birşey yaşamadım .ama geçti 19 sene geçti ya.keske bende daha dirayetli olsaydım.panik atağa razıyım ilk zamanlar oluyordum diazem rahatliyordum.nefes egzersizleri üstüne gide gude evden cikamamalari başardım.ama bu ağrılar bu kötü hastalıklardan korkmak en kotu evresi sanırım.gecsin bitsin ........

Karar Dönemi

Yeni güne bismillah
    Sırt ağrım geçti yine.dun hiç olmadı.bu sabah balkonda sigara içerken sağ köprü kemigimin orda nefes verirken sızlama oldu şimdi kendimi yokluyorum olucakmi sızlama diye.bazen ceneme kadar çıkıyor sizlama.solda olsa kalp diye korkacagim sağda olduğu için akciğer diye korkuyorum.ey beynim biseyin yok biseyin yok.beni korkutmak için biseyler bulup durma neolur.gunesli sıcacık günümü zehir etme.

Sayfa 10/47 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon