Sayfa 45/47 İlkİlk ... 3541424344454647 SonSon
464 sonuçtan 441 ile 450 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Yoğun ve hüzünlü geçen günler.22 seneyi doldurduk onlar gideli.dun mezarlığa gittik nasıl ağladım babamdan defakarca özür diledim.bugune kadar onu daha az düşündüğüm için.
    Dün çok agladigim icinmi bilmiyorum bugün başım çok ağrıyor.kafamin değişik yerlerinde bıçak batması pres yapılıyor gibi ağrılar falan oluyor.komsu cumartesi hemde babamın öldüğü saatte kalp krizi geçirmiş adam.onumu kafaya taktım bilmiyorum kalbimdede ağrılar oluyor kola vuruyor falan.coraspirin attım şimdi bı tane.sanirim artık günde bir tane atsam iyi olacak.basim ve kalbim beni iyice tedirgin ediyor.seans almama rağmen böyle ağrılar yaşayınca korkmalarim geçmedi.yarin yine seans günü.

Karar Dönemi

Evelsi gün büyük kız okuldan geri geldi hastalanmış.aksamina eşim işten geldiğinde berbat haldeydi.oda hasta.hafta sonu köyde çok usumuslerdi ikiside sanırım ondan oldular.esim bugün ise gitti kız yatıyor.benim akşam baslayan alt karın ağrısı var birden siddetlendi.aksam yemeğini zor toparladim.hemen idrar yolu için ilaç attım sıcak su torbası yapıp uzandım.uyuyup kalmışım.12 saat uyumuşum.sabah kalktım hala ağrı var.bi tane daha ilaç attım sıcak su torbasiyla uzanıyorum koltukta şuan.ev berbat durumda heryer heryerde eş evde olunca toparlayıp supuremedim.simdide halim yok zaten.bas ağrısı ve sersemlikte başladı.neden oldu anlamadım ilaçtan desem daha ince kullandım bu ilacı böyle etki yapmamisti.insallah eşimden hastalık kapmamisimdir.grip cekebilcek durum ve zamanım yok.sinav haftalarına giriyoruz çocuk perişan olur.baba hasta bende hasta olursam.ama suanki hafiften baş ağrısı arada sırt ağrısı uyku isteği beni tedirgin etti.ama işte duzenlide dvit kullaniyorum gecenki grip gecemeyince bırakmadım devam ettim.ya biseyde bikere düzgün gitsin.ikigun iyi üçüncü gün illa sorun çıkıyor.ha bide babamı gördüm akşam ruyamda.bizim apartmanın önünde sandalyede oturuyordu o su yeşili gömleği vardı üstünde hiç tanimadigim birsuru insan vardı yanında.buda beni tedirgin etti biseymi olucak ondanmi geldi dedim.af kafamda dönen seneryolar korkular offff

Karar Dönemi

Hayatımda hiç yaşamadım bisey yaşadım öğleden beri.bas ağrım hiç geçmedi yandigimi hissettim ateşimi olcameye başladım 36 buçuk derken ateşim iyice çıkmaya başladı.38 görünce duşa girdim o biraz indirdi ama bı on dakika kadar sürdü sonrasında aşırı bir titreme öyle böyle değil duramıyorum yerinde konusurken ağzımdan duman çıkmaya başladı.parol attım yine ama hiç faydası olmadı.okadar titriyordumki çocuklar üstümü bastirdikca bastırdı.cok acayip hissetmeye başladım kendimi titremem durmuştu ama kafam tuhaftı ateşi ölçtüm 39.2 öylece kalakaldım zaten kipirdi ak halim yok örtünün altında kaç saat durdum bilmiyorum eşim geldi o üstümü açıp havlularla heryerimi soğutmaya çalıştı ama resmen işkence gibi dana gibi bağırdım soğuk havlu degdikce.sonra çocuğa verdiğim ibuforttan içmeye karak verdim iki ölçek ondan içtim.yine heryerim ıslak havluyla kaplı.bir saat sonra 37 anca dustu.basim dönüyor şuan uzanıyorum ama bı acayip kafam.kasik bölgem hala ağrıyor.sicak su torbasi koyunca biraz hafifler gibi oluyor ama tam gecmiyor.esim mecburen bana bakmak için toparlamis gibi görünüyor napsin.buyuk kiz sesler gıdık burunlar akıyor.grip dediğin öyle olur bu nasıl grip.ben bugüne kadar hiç ateslendigimi bilmem.belki cocukkken.insallah çabucak toparlarim bu acayip bı durum.

Karar Dönemi

Gece ateşim yükselmedi ama rahatta uyuyamadım nedense.16 saat hiç kalmadan yatakta yattım.sanah sersem gibiydim.uyandigimda ter içindeydim üzerimi değiştirdim.kahvalti hazırladım.guzelce yedik.buyuk kız evde ufaklikla baba okula ise gitti.ben bir tuhafim hala.atesim yok ama baş ağrım arada sırt ağrım var.ha bide aşırı mide bulantısı eklendi bir saattir.kozalak suyu içtikten sonra başladı.bi dunya vitamin alıyorum bide kozalak suyu içince oldu heralde.ne yersem içsem geçmiyor bulantı.her değişik şey bizi bulur ya buda buldu işte.ilk defa bukadar ateşim çıktığı için bedenim pert halde.

Karar Dönemi

Dün ateşim çıkmadı dereceye göre.ama ben içten içe yandigimi hissettim hep.bas agrisi öyle böyle değil bıçaklar saplandı hep başıma bı ordan bu burdan.aksam parol attım dayanamayıp birazcık hafifletti.sabah yine aynıydı kızı kursa götürdüm orda biraz ter attım gibi oldu baş ağrım hafifledi şimdi kahve yaptım içiyorum ama kafam bı tuhaf yine böyle cekiliyormus gibi biseyler oluyor.anlik anlık.yav nedir bu cektiklerim anlamiyorum

Karar Dönemi

Kafamdaki o anlık çekilmeler ilerleyip beni yormasin diye tranko attım bı tane o iyi geldi.sonra sol kolumda yine uyuşma gibi şeyler yaşamaya başladım akşama doğru akşam iyice arttı.ablama gitmiştik orda kütür kütür otuyordu kolumu oynattikca omuz ve kola dogru.eve gelince eşim masaj yaptı uyandım şimdi hala aynı hatta arada parmaklara kadar vuran bir ağrı uyuşma gibi şey oluyor.boyundan geliyor biliyorum çünkü boynun sol tarafı semsert ve kütür kütür ötüyor.ama yinede korkmadan edemedim.simdi eşim kızı kursa götürdü.bi tane coraspirin attım kalpten olmasın diye.ben bunu daha öncede yaşadım ve holter bile taktirmistim koldaki uyuşma yüzünden.birde sağ kol dirsekte biyer sanki çürümüş ağrısı gibi bişey var üç gündür.dokununca yada oynatunca hissediyorum.valla 40 geçince değişik değişik ağrılar yaşamaya başladım bu nedir böyle.su aşıların kalbe etki ettiğini duydukten sonra iyice kalbe takar oldum yine.halbuki bir doz aşı oldum ama koronada geçirdik.hemde tipik korona öyle varyant falan değil.allahim yukarda neoluyor merkurmu geri gidiyor herne oluyorsa bu sorunlarimi çöz artık ya.vallada billada yoruldum ağrılardan.gripte enteresan şekilde sadece ateş yapip saldı beni çok şükür.

Karar Dönemi

Kafamdaki çekilme geçti gibi.dun bahçeyle uğraştık öğleden akşama kadar pertim çıktı.aksam duş alıp oturdum başladı aşırı geniz akıntısı yine.okadar yorgundumki uyumuş kalmışım.sabah kalktım akıntı yoğun şekilde devam.sanki genizlerde yanıyor gibi falan.lan ben ne yaşıyorum yasicam yada tam grip beni deviremeden bitti derken 4 gün sonra hicbisey yokken inşallah hastalık baslamiyirdur yine.bu geniz akıntısı neden oluyor anlamıyorum.genelde hasta olucagim zaman olduğu için korkuyorum yalan değil.insallah yine hastalık başlangıcı degildir

Karar Dönemi

Bugün bir saat öncesine kadar inanılmaz enerjiktim.sabah 50 dakika yürüdüm geldim.seansim vardı çok iyi geçti falan.geniz akıntım falanda durdu derken.camasirlari topluyirdum aklımdan ne güzel hasta olmadım bak yarın günümde var zorlanmicam diye düşünürken birden bı halsizlik gibi bişey geldi sonra yine geniz akıntısı başladık osaate kadar hiç akıntı yoktu.birden modum düştü yine.arada üşüme gibi bişey oluyor ateş ölçtüm normal.aksam rüyamda yine esimi gördüm tamda hatırlamak istemiyorum aslında ama ona benzer biseydi.bu alışkanlıktan kendimi çıkarmam gerekiyor ama nasıl bilmiyorum.su hasta olmak korkusundan kurtulmam gerekiyor ama nasıl basaricam bilmiyorum.

Karar Dönemi

Yine sabah güne iyi başlayıp öğleden sonra kötü geçen birgün.gun vardı gelip gittiler sabahtan.oglen dışarı çıktım geldim.yine başladı sol kolda uyuşma ele kadar vuruyor.ya Allahım nerden çıktı bu kalp korkusu ve belirtileri.gerce geçen hafta komşu kalp krizi geçirdi ama onlardan hiç belirti duymadım.sormadim yani.bu asilardan dolayı bu korku oluştu diye düşünüyorum genç yaşta herkez patır patır kalpten gidiyor.gerci yaşadığım uyuşma gerçek ya.kolum uyuşuyor el parmaklarimda bile hissediyorum ağrı gibi uyusmayi.ama işte bide bu sebepten daha önce du gitmiş holter bile taktirmistim.bu defa niye bu korku ve belirtiler başladı bilmiyorum.baya baya tedirgin ediyor.hemen coraspirin attım iki saat falan oluyor.internetten araştırma yapayım dedim bakmamak için çok direndim ama dayanamayıp baktım sonra hemen kapattım dedim psikologa söz verdim böyle şeylere girmicem kendimi bu girdaba sokmak istemiyorum ama bir yanımda enazindan acile gidip bir ekg çektir diyor içimden.ya Allahım nerden çıktı bu ağrılar ya.ne güzel kalbe takmayı bırakmıştım ve gerçek bir uyuşma yaşıyorum ben.sen koru yarabbim

Karar Dönemi

Bu kolumdaki uyuşma gibi ağrı geçer gibi olup geri geliyor.dun öğlen bitane daha aspirin attım sanki o geçiriyor.ya psikolojik yada gerçekten iyi geliyor.cunku benim beynim bunun kalpten olduğunu söylüyor.gerci kalpten olsa parmaklara kadar vurmaz ağrı gibi şey.kesin sinirlerle alakalı bişey ama beynim ısrarla kalpten diyor.okadar degisikki bazen kolun üst bokgesi bazen alt işte bazende parmaklara vuruyor.suan mesela kolun üst tarafında ama aşı yapılan yerlerin o bölgelerde uyuşma gibi sızlama.bak şimdi bunu yazarken kolun ön tarafına gecti.devamlida değil girip çıkıyor bazen sürekliliği oluyor ama genelde girip çıkan bı uyuşma ağrı.korkmamayi nasıl basaricam bilmiyorum korkuyorum işte bedenimdeki en ufak ağrıdan korkuyorum kafama birsuru seneryo yerleşiyor.

Sayfa 45/47 İlkİlk ... 3541424344454647 SonSon