Sayfa 46/47 İlkİlk ... 36424344454647 SonSon
464 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Okadar kosturmacali geciyorki günler.sinavlar gelenler gidenler.kolumdaki uyuşma arada oluyor kalbimdeki Ağrı'da arada.asiri bir polen var okadar rahatsız edici ki boğazlarım toz dolu gibi.disari çıkınca gözlerim bile yanıyor.dag eteğinde olduğunuz icinde ormanlar da etkiliyor.zaten evin etrafı ağaçlar dolu.kuvuk çocuk hasta burunlar yara yine silmekten.hafasonu köye gittik yarım saat içinde kıpkırmızı oldu yüzü falan arkasından tıkandı işte.yarin uzun bir seans olucak inşallah verimli geçer çünkü çok maliyetliiiii

Karar Dönemi

Seans yarın na kaldı psikologun işi çıkmış acil.ufaklik baya baya hasta öksürükte başladı okuldan aldım bugun.sali günüm vardı kuzenler gelmişti çoğu hastaydı hatta bende uyuyan bile oldu.insallah hem onlardan yada çocuktan biseyler geçmez banada.etrafimda kimi duysam hasta çünkü.bugun psikolojik mi bilmem sirtlarim ağrımaya başladı sanki bı enerji düşüklüğü geniz akıntısı zaten bigun var bugün yok acayip bişey.insallah hasta oluota bayramı zehir etmem.yarin belli olur bakalım durumum ne

Karar Dönemi

Hasta uyanmadim dün ama bugün yine aşırı geniz akıntısı biraz sırt ağrısı var.hergun bu şekilde beklemek insanı yoruyor.dun seans çok uzun sürdü.yine önce konuşma sonrasında çalışma yaptık.cok enteresan şeyler oluyor farklı şeyler görüyorum hiç yasamadigim ama yaşamak istediğim şeyler belkide.bana yön veren şeyler.
    Neyse ufaklık hala hasta baya baya tıkalı ilaçlarda işe yaramıyor gibi.su ilkbahardan nefret gelmeye başladı.cocuk aşırı tıkanıyor ya.buryn akıntısı durduğu an öksürük başladı.keske hep burnu akşamda öksürük olmasa.bakalim bayram nasıl gececek

Karar Dönemi

Koskaca bayram tatilinin son gününe geldik köye git gel bitirdik.ufaklik baya düzeldi benim durumlar leyla.bi tuhafim basım dönüyor falan yine anlik böyle geçiyor.tansiyin normal 10/7 falan.asiri yorgunum aşırı.bide ne kadar uyusamda uykumu alamıyorum dayak yemiş gibi kalkıyorum

Karar Dönemi

Dün hadi son bir iş bitireyim diyerek stor perdeleri yıkadım.bir saat sonra başladı kasik ağrısı.sicak su torbası falan koydum yok geçmedi.sabah kalktım hala yoğun.piyelopsyl attım kahvaltıdan sonra oda hafifletmedi.bicakla lime lime kesiyorlar sanki kaşık bolgemi koca bı taş koymuslarda baskı yapıyor sanki.nerden yıkadım ayakları usuttum havada çok sıcaktı halbuki ama yazın bile çekiyorum bunu.nasil gecicek bilmiyorum ya.yeter valla tam okul açıldı rahatlicam derken bugün bunla uğraşıyorum.

Karar Dönemi

İki saat önce yandigimi hissettim.ates ölçtüm 36.7 ama gözlerim bile yanıyor.bu idrar yolu enfeksiyonu mu herne yaşıyorsam bunu yaptı acaba.parol attım biraz bekleyip hiç etki etmedi şimdi yemek yedim ve bı tane daha piyelepsyl aldım.insallah bu ikinci doz iyi gelir.kasiklarimdaki ağrı hiç geçmedi.birazcik hafiflemedi bile.noluyor bana yine anlamadım.bu ateş nerden çıktı

Karar Dönemi

Şuan saat gece 1:30 ve buz hastanedeyiz.okadar ateş yaptiki acile geldik.du da bir sürü tahlil istedi.idrar verdim çok hafif enfeksiyon çıktı kan ve tomografi çekildi onu bekliyoruz şuan.3 de cikicakmis sonyclar.arabada oturuyoruz şuan.buskopan yapıldı ondanmi nedir bulanık görüyorum ağzım yapış yapış oldu.dr buseyden şüphelendi ama inşallah kötü bişey çıkmaz.

Karar Dönemi

Sabaha karşı 4 eve geldik.tomografi ve kan temiz cikti.dr piyelopsyl devam et dedi ve fitil verdi.sabah yedi buçukta kalktım tekra kızın değerlendirmesi vardı oraya gidip geldim.dabah kaltigimda ateş tekrar vardı.simdi yine düştü ama inanılmaz bir baş ağrısı var.uykusuzluktan sanırım anlamadım.simdi yine ateşim çıkar gibi oldu ve ölçtüm çıkmış.bu ateş neden var.sorun olsa kanda çıkardı.bir ayaklarımı usutmek nelere mal oldu.daha öncede bunun daha kötüsü usutmelerim oldu ne ateşim çıktı ne bu kadar uzun surdu.6 aydır cekmedigim kalmadı sağlığım hiç iyi değil sürekli sorun çıkıyor yildim.

Karar Dönemi

Öğleden sonra ateşim tekrar dusmeyince aile hekimine gittim.oda bana neden sana acilde hiç ilaç verilmemiş CRP yüksek dedi.5 tane ilaç yazdı daha önce hiç kullanmadığım ilaçlar.insallah yan etki yapmaz.aksam buscopan yapılmıştı bulanık görme ve aşırı ağız kuruluğu yapmıştı.bu defa hap olarakta yazmış dr.antibiyotik iki tane farklı ağrı ağrı kesici gaz giderici falan.gece fitili de kullan dedi.allahim nedir bu başıma gelen ya.sadece yarım saat stor perde yıkadım ayaklarım usumedi bile ne hale geldim.

Karar Dönemi

Akşam bir doz olarak verdigi antibiyotik attım bir saat içinde kasıklarımda ki ağrı geçti ateşim normale döndü.buscopanida attım oda spazmlari geçirdi iğne gibi yapmadı.gecede fitili koydum sabah iyi kalktım.10 gibi tekrar ateşim çıktı parol attım Dr verdiği ateş dusuruculeri atmaya korktum hiç duymadığım ilaçlar.simdide ishal gibi bişey başladı.ya ben noldum böyle ya bı mikrop falan kaptım diyorum.bu duruma felmemin başka açıklaması olabilirmi.bi ayak usumesinden insan bu hale gelirmi.cok farklı bişey yaşıyorum yine her saçmalık beni buluyor kahretsinki

Sayfa 46/47 İlkİlk ... 36424344454647 SonSon