Bu basimdaki bıçak saplanır tarzı ağrılar dun tekrar olmaya başladı.ağrı kesici alınca geçti ama sabah kalktim hafiften oluyor gibi.herşeyi o kadar sezinliyorumki vucudumdaki en ufak tersligi fark ediyorum.daha bir sene olmadı mr çekilmişti beynimden.bisey yoktu.ama bu benim.korkmamami engellemiyor.aşırı korkuya dusuyorum bütün hayat sevincim yerle bir oldu.mutsuz karamsar oldum dünden beri yine.aslında bende ağrı sizi batma falan olmayınca panik atakta yok.bunlar olunca panik olup korkuya dusuyorum.kendimi seviyorum demek yerine kendimden nefret ediyorum diyorum.neden ya neden bunlardan korkuyorum birşey olsa beni çoktan öldürürdü kaç gündür oluyor diyorum.ama bunu beynime anlatamiyorum sadece sözde kalıyor.korkuyorum ya korkuyorum.yine diplerdeyim.vucudumun çeşitli yerlerinde ağrılar oluyor mide karin kalp bacak göğüs ve ben aşırı bir korku furyasının içine saplanıp kalıyorum.biktim biktim.bütün gençliğim bu hastalıklarla geçti geçiyor.18 sene ya 18 sene.çok yoruldum ve kizginim kendime