Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Oksurugum hala daha geçmedi.ama cocuklardada hala biraz var.sirtlarimda ağrı oluyor buda korkutuyor beni.boyle sanki sirtimdan birşey boşalıyor o anda ve anlık halsizlik cokuyor içime.onca senedir panik atakla mücadele ediyorum bu belirtiyi ilk defa yaşıyorum.akciğer filmim temiz bu yaşadığım beni tedirgin etmeye basladi

Oksurugum hala devam ama azaldı baya.sadece aşırı balgam atiyorum.ama dediğim gibi çocuklarda öyle.dünden beri basıma bıçak batar tarzda agrilarim oluyor.basımın her yerinde hissediyorum alnında tepemde arkasında.korkmicam desemde arada endişe etmeden duramiyorum.bunun sebebini biliyorum aslında.gecen gün beyin kanamasiyla ilgili bir paylaşım gördüm ve okudum.orada yazıyordu bas ağrısı falan bende ondan etkilendim apaçık ortada.çünkü benim lanet olası beynim boyle şeyleri bana yaşatmakta üstüne yok.ben bu hastalığı yenicem ve kararliyim.hayatımı geri alicam ondan

Bugün yine tuhaf birgün gecirmekteyim.iki gündür agzimda acılık vardı korkuyordum neden diye.bu sabah onun tedirginligiyle uyandım çok şükür geçmiş.ama bir halsizlik bas dönmesi mide ağrısı uyuma isteği basımın boşluğa gitmesi gibi salakca bir suru şey yaşıyorum.lanet olası anksiyeteli birgün daha.

Berbat bir güne başladım.gripmis gibiyim.bogazlarim tahriş olmuş gibi gelip giden bir halsizligim var.Burnum tıkalı gibi değil gibi.sanki içim ölüyor yavaş yavaş.nasıl korkuyorum içim zangir zangir titriyor korkudan ağlıyorum.insan grip olmaktan bile bu kadar korkarmi.arkadaşlarım bekliyor denize gitmek için ben korkudan saplandim yatağa cikamiyorum.agzimin içi zehir gibi.acayip bir geniz akintimda var.mutsuz korkak bir kadınım ben lanet olsun.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123