Sayfa 18/18 İlkİlk ... 81415161718
174 sonuçtan 171 ile 174 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Yaşadığım halsizlik iki gün sürdü.uc gündür iyiydim ama sabah yine başladı.ben ya atak yaşıyorum yada fiziksel bir sorun var.hersey çok iyiydi bahçeye indim domatesleri biberleri topladım kurumuş sebzeleri temizledim yukarı çıktım yine birden geldi içim titriyo elim ayağım sanki benim değil kolumu kipirdatcak halim yok.surekli gergin tedirginim.icimde tarifsiz bir korku var.surekli bacaklarımı sallıyorum.boyle olunca acayip bir sınır geliyor üstüme.sakin ol bu atak galiba desemde engel olamıyorum.hadi gel beni ne kadar korkutacaksin bakalım diyorum yinede geçmiyor.evet böyle yazınca yaşadıklarının atak olduğunu anlıyorum ama yinede korkmadan gerilmeden kendimi alikoyamiyorum.bu kadar ustuste şiddetli atakları neden yaşıyorum.regl dönemime daha bir haftadan fazla var daha.bakalim inşallah atmaktır ve beni çok sarsmadan biter gider gitsin��

Karar Dönemi

İki hafta sonunda tekrar giriş yapabildim foruma.oyle böyle gidiyor bir iyi bir kötü.simdide aşı derdi başladı.asi olmak istemiyorum.daha doğrusu beklemek istiyorum.ilk zaman 6 aydı koronadan sonra üç aya düştü şimdide bir aya.benim daha iki buçuk ay ancak oldu.alti ay beklekti amacım.bu acele niye.ve çevremde okadar insan var iki doz asili ve şuan ağır hastalar.aekadasin biri yoğun bakımda.asi hastalıktan tamamen korumuyor evet ama neden ozaman bu kadar agirlasacaksa insanlar asi oluyor.okul için ısrar edilmezse altı ay beklemek istiyorum.bu kadar ısrar edildiği için içimde bir tedirginlik oldu sürekli asi haberleri bu kadar ısrar edilmesi niyeki.kisinin kendi tercihine kalması gerekirdi.asidam sonra kalp krizinden ölenler felç olanlar kolu sakat kalanlar var çevrede bunları gördükçe de korkum artıyor.bilime sonuna kadar güvenen bir insanım ama bu asi beni korkutuyor içinde bir tarifsiz huzursuzluk oldu

Karar Dönemi

Asi olduk bir hafta geçti üstünden.bende sadece kol ağrısı bikac gün.ama eşim iki gün halsizlik yaşadı.benim bu aralar sorunum yine bu ara çok sık kafamda anlık gel Gürler oluyor.ve gün içinde baya çok.beynim bir anda saniyelik duruyor gibi.anlik bir baş dönmesi gibi bir şey yaşıyorum.bakalim ne kadar daha sürecek.iki haftayı geçti bu var

Karar Dönemi

Geçmiyor devam ediyor bu anlık baş donmeleri.saniyelik birşey.asidan kaynaklı mi bilmiyorum reglde olamıyorum.gerci çoğu arkadaşım aşıdan sonra regl sorunu yaşamış.beni aşırı etkiliyor şuan regl olamama.asiri gergin huzursuz korkuluyum.sakinlestirici bile fayda etmiyor.cok fazla etkiledi.yasadigim bu baş dönmeleri zaten korkutuyordu birde bu iyice gerilmeme neden oluyor.surekli bacak sallıyorum aklım hep oluceksin diyor.bir baş ağrısı oluyor bazen bir kalbime ağrı giriyor.tamam diyorum aşıdan dolayı pıhtı aticak biryerime diyorum.cok korkulu günler yaşıyorum yeni ev iyi gelir sandım bana ama nedense yok kötüyüm malesef

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 81415161718