Sayfa 16/17 İlkİlk ... 6121314151617 SonSon
164 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Benim günlüğüm olsun

Karar Dönemi

Of ki ne of.yine kabus.esim hasta yine.sabah kalktı halsiz ateside vardı.bugun nakliye gelicekti evi taşımak için mecbur gittik o gitti arabada yattı.sanirim kaptı bı yerden bu defa.ogken aşırı terleyince oh biraz açıldım baş ağrım falan hafifledi dedi.oglen sonra yine bastırdı.yeni eve yerleşen yatağa gitti uyudu budefada.sonra eve geldik hemen yattı.korkuyorum.o kolay kolay hasta olmazdı bu sene üçüncüyü oluyor.insallah korona değildir.hasta olunca rengi koyulasiyor hep.aklim çıkıyor.ona bişey olucak diye.onsuz bir hayatı asla düşünemiyorum.halbuki çevremizde okadar geçiren varki bu hastalığı.ama ben çok korkuyorum.

Karar Dönemi

Ve evet üçüncüde tutturdu.esim pozitif.aksam üzeri gelip bizede test yaptılar belirtim yok ama inşallah negatif geliriz ben ve çocuklar.esim ayrı odada dünden beri.ilaclari üçer üçer içmeye başladı yemekten sonra icti.allahim ne olur su süreç çabucak geçsin ve normale donelim.ben diğer korkularımla yaşamaya razıyım yeterki kotulesmeyelim.eger bu yazımı okuyan olursa bizim için dua etsin.biz kimsesi olmayan iki kişiyiz.bize bişey olursa çocuklarım perişan olur.ey Allahım ne vardı sanki kapmasaydi.

Karar Dönemi

Ve banada geçirmiş.bende pozitif geldim.hic belirtim yok.insallah bu şekilde gider.biraz tedirginim ama korkmamaya çalışıyorum.bu belirtiler inşallah olmadan böyle biter

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Cirakaltintas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve banada geçirmiş.bende pozitif geldim.hic belirtim yok.insallah bu şekilde gider.biraz tedirginim ama korkmamaya çalışıyorum.bu belirtiler inşallah olmadan böyle biter
    Geçmiş olsun.
    Dünyada birçok insan korona oldu yalnız değilsin, rahatsız edici olabilir tabii ama benim alt komşum ailecek oldu ve kolayca hepsi atlattı..
    Ihlamur vs vs bunun gibi şeyleri abartmazsanız daha iyi olabilir.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Nickname yok abartmıyorum.almamiz gereken ilaçları alıp vitaminleri içiyoruz.gunde birer bardakta bitki çaylarından içiyoruz.bu şekilde devam ederse bı sorun yok.insallah kötüleşmeden gecer

Karar Dönemi

Üçüncü gundeyim.sanki hafif kırgınlık baş ağrısı sırt ağrısı gibi bişey girip çıkıyor.yada ben kendimi dinliyorum bilmiyorum.bazi yazılar okudum ilk başta semptom olmayıp sonradan başlıyor diye.bunlari okudukça korkuyorum.ya inşallah böyle hafif belirtilerle geçer ya

Karar Dönemi

Bugün biraz kötü geçiyor.bas ağrısı halsizlik falan.uc gündür içiyorum ilaçları ama bu akşam aldığım dozlardan sonra aşırı bir sıcak basması kulaklarımda tıkanma ve aşırı mide şişkinliği oldu.buda beni tedirgin ediyor.arada kalbimde sıkışma oluyor ve acayip korkuyorum o esnada.

Karar Dönemi

Bugün 5.gun.sabah düne göre iyi uyandım.gece terleyebilmistim çünkü.ama öğlen ne olduysa birden bir halsizlik geldiki yataktan çıkamıyorum.bilmiyorum ya ben abartiyorum yada gerçek semptom yaşıyorum.her grip olduğumda yaşadığım bu aşırı halsizlik baş dönmeleri yine var.atakmi yaşıyorum korona belirtisi mi.elim kolum halsiz ayağa kalksam düşüp bayilcam.insallah yarına daha toparlanmış olurum.

Karar Dönemi

6.gun.yine aynı uyandım.hala halsiz içimde sanki biseyler ölüyor gibi.icim çürümüş gibi.halsizim.burunlarim açık ama tıkalı gibi çıkıyor sesim.ufak kız sadece salı gün ateş olmuştu.bidaha bişey yoktu.bu sabah kalktı sesleri aynı bizim gibi.suan okadar tedirgin oldum ki onun sesini öyle duyunca.acayip korkuyorum.ona bişey olucak diye.astimi olduğu için bu korkumuz zaten.gerci eşimde astım.allahim ne olur su günler çabucak geçsin.hergune tedirgin uyanmak ne olucak diye düşünmek yıpratıyor.

Karar Dönemi

9.gun
    Dün inanılmaz baş ağrısı.sanki başımda geziyor.kafama bıçaklar saplanıyor öyle sizliyorki tarifi yok.bugun olmadı bütün gün ne ağrı ne halsizlik.ama tamamen tat ve koku gitti.esimdede yok tat koku.ama bir saat öncesi yine dünkü kadar olmasade başıma bıçaklar saplanıyor.burnum tıkalı gibi.halbuki bütün günü suoer geçirmiştim.tat ve koku gelse başka sorunum yok dedim takı bu ağrı tekrar gelene kadar.corona grubunda biri yazmış baş ağrısı virüsün beyni etkilediği anlamına gelir beyne pıhtı atar falan diye.okadar korktumki adama demedigimi bırakmadım.sonucta çoğu bu baş agtisini yaşıyor.insallah yeni güne ağrı geçmiş olarak yine bugünkü gibi iyi uyanırım.

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 6121314151617 SonSon