4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Lanet olası genler!

Karar Dönemi

Standart Lanet olası genler!

Bir arkadaşıma derdimi anlatmak için yazdığım bu mesajı buraya da atmak istiyorum. Her türlü hakaretlere, dalga geçmelere açığım çünkü aciz bir birey olduğunu biliyorum. 18 yaşındayım,buradaki felsefeci arkadaş da internetten hiç görmediğim, kız arkadaşı bile olmamış ama görüşlerini önemsediğim biri. Aha da şu yazdığım mesaj :

Benim bu penis boyu meselesini bu kadar çok takmamın sebebi bugüne kadar hiç olmadığım bir şekilde, fiziksel olarak olmasam da zihinsel olarak dünyevileşmem. Bunun sebebi de bahsettiğim cariyelik meselesi. Sen konun yine sadece bu dini yönüne takılacaksın ama, neyse. Ben açıkcası cariyelik kavramını, parayla alınan bir kadına zorla veya zorla olmaksızın (ama çoğunlukla zorla olduğunu) cinsel ilişkiye girmek olarak düşünüyorum. Bunu harem kavramı da doğruluyor bence. Ben bu cariyelik kavramını öğrenene kadar hiçbir zaman evlilik dışı ilişkiyi düşünmedim, amacım iyi veya kötü hep evlilik oldu. Çünkü bir yanım, yetiştiğim kültür, din bana hep bunun çok kötü bir şey olduğunu öğütledi, ben de bunu mantıklı bularak kabullendim. Ha, dinden kopunca tabii ki de, evlilik dışı ilişki gözüme hoş gördü ama bunun için can atmadım, çabalamadım, sadece güzel bir hayal oluyordu benim için ama dediğim gibi bunları düşünürken çok rahatsız oluyordum. Bu cariyelik meselesinden sonra, "Ulan, dinde bile ne sebeple olursa olsun varmış ya böyle şey" demeye başladım. (Tabi, sen farklı yorumluyırsun ama konu bu değil.) Artık buna vicdani rahatlama için bir dayanak bulma mı dersin bilmem ama o saatten sonra evlilik dışı ilişkiyi hoş görmeye başladım, hatta amacım, bütün hedeflerim cinsellik üzerine kurulmaya başladı. Bilirsin, önceden dinden kopmak beni buhranlara sokardı ama o saatten sonra artık dinsiz olmak beni huzursuz etmeyi bırak, mutlu ediyordu. Yokluk, ölmek gibi kavramlar beni hüzünlendirmiyordu çünkü artık "ya doğruysa" demiyordum. (Demek ki yokluk, ölüm gibi kavramlardan bu kadar acı çekmemin sebebi hala, az veya çok dinin doğru olduğunu düşünmemiş.)

Neyse, işte ben bu şekilde kafam acayip rahatlamıştı, derslerin içinden geçiyordum hatta dereceye gireceğime inanmıştım bile. Ta ki, bu penis boyu meselesini, o hep sana anlattığım 20 yaşındaki felsefeci Müslüman arkadaşa sorana dek. O bana 10-11 cm lik penisle ne yapmayı düşünüyordun ki, evlilikte bile karın, Müslüman olsun veya olmasın takar bunu demişti. Bu konuya bu kadar hüzünlenmemin sebebinin ilk çıkış noktası bu genç olmuştu. Çünkü o yazın, Xx'e karşı saçma hareketlerim sonrası çok ama çok kötü şeyler düşünmeye başlamıştım, tek çareyi dinde görüyordum, hatta inanmaktan başka çarem kalmamıştı, aciz hissediyordum diyebilirim. Ona dini, felsefi, hayatıma dair bir çok şey anlattım, ne de olsa görmüyoruz ya kafasındaydım. Zaten sen de yoktun, çok ciddi kötü durumdayım, neyse. Bütün bunları, o adamın görüşlerinden çok ama çok etkilendiğimi belirtmek üzere yazdım, ki hala da etkiler beni, neyse. Bu konuyu ilk ona açılıp ondsn da bu cevapları alınca çok üzülmeye, kahrolmaya başladım. Sonra daha önce anlattığım gibi hastaneye gittim, netteki bütün yazıları okudum.

Ulaştığım sonuçlar işe şunlar:

Bu 10-11 cm, karşımdaki kişiyle karşılıklı sevgi ve güven içinde evlendiysem,( karşıdaki Müslüman veya değil durum böyle olur) iktidarsızlık, erken boşalma konuları olmassa çok da büyük sorun olmayacağı, yeteceğine ulaştım. Tabii, bu normal bir hayali evlilikte olacak şey bu. Ben Müslüman olmadığım sürece, dinsiz biriyle evleneceğim için ve evlenmeden önce kaç defa ilişkiye girdiğini bilemeyeceğim için ne kadar küçük görür ve sevgisi baskın gelir, bilmiyorum.

Geldik evlenmenin diğer boyutuna. Senin evlenmeme sebeplerinin içinde "güvensizlik" % kaç yer kaplıyor ama ben karşımdakine dair içimde çok büyük bir güven oluşmadığı sürece bu güvensizlik sebebi yüzünden evlenmeyi düşünmüyorum. Hele ki bu devirde Müslümana bile zor güven olurken bir dinsizi düşünemiyorum bile. Hele ki bu boy meselesi yüzünden iki kat daha fazla aldatılma olasılığımın olduğunu düşünüyorum, bu yüzden aşırı sevgi, güven olmadıkça evliliği düşünmüyorum ki böyle olsa bile ben aldatmam daha doğrusu boy meselesi yüzünden aldatamam ama karşıdakinin bağlı olduğu dogmatik kurallar olmadığı için beni neden aldatmasın ki, hele bir de boy meselesi varken?

Gelelim, evlilik dışı ilişkiye. Buna dair elde ettiğim sonuçlar ise şunlar:

Bir kızla, amacın evlilik olmadığı bir ilişkide tek bir seferliğine ilişkiye girebileceğimi elde ettim, ki o da karşı tarafın insanlığına bağlı, bu durum beni fena bunalıma sokuyor. Aşağılayıp bir kereliğine bile ilişkiye giremeden çekip gidebilme ihtimali var ki, bu beni intihar ettiresi bir duruma götürtebilşr, travma yaşatabilir.

Ha en kesin ama en ruhsuz yol da parayla ilişki. Al parayı gir ilişkiye. Ama bu benim aciz olduğumu yüzüme çok fena vurur ki yine kendimi bunalımda hissedebilirim, bu yüzden pek fazla düşünmüyorum.

Neyse sonuç olarak elim, kolum bağlı, kendimi bir engelli gibi hissediyorum. Babam neden çocuk yapmak istedi ve o lanet boy gemini aktarmak istedi, onu da anlamış değilim, herkes çocuk yapmak zorunda değildi ki halbuki. Ders çalışmadığım sürece kafam rahat ama ders çalışırken depresyona, bunalıma giriyorum, o geçen seneki yok olma korkusuyla, acısıyla kıyaslanamaz bile. Çünkü o zaman düşüncelerim yüzünden o haldeyim ve bu düşüncelerimi değiştirip mutlu olmak benim elindeydi ama şimdi hiçbir bok benim elimde değil. Eğer ki bu durum 1 ay daha böyle devam ederse de psikayriste başvurup ilaçlara başlamayı da düşünmüyor değilim. Ya bir insan kısa bir paragraf okumaya bile üşenip anlamsız bulur mu,onu bile anlamsız buluyorum, çok sıkıntılıyım çok. Evrim sürecindeki yık olması gereken genin yok olnamasıyla, ben de yaşam bulmasıyla evrimsel bir hata olduğumu düşünüyorum. Ne vardı ki ya, adam akıllı bir penisi haketmedim ben.

dreamer8
    Guest

Konuyu çok derinlemesine incelemişsin. Resmen makale yazmışsın. Biz insanlar hem fiziksel olarak, hem ruhsal olarak farklılıklar gösterebiliriz. Kimimiz şişman, kimi zayıf, kimi uzun, kimi kısa... uzar gider bu liste. 11 cm bir birliktelik ve evlilik için yeterli bir boyut. Anne babanı asla suçlama. Onlar seni büyüttü, bakımını üstlendi, ihtiyaçlarını karşıladı ve fiziksel özelliklerini sipariş etmediler. Her şey Allahın takdiridir.

Karar Dönemi

Karsi cinsi evlilik yada evlilik disi olsun surekli cinsel amacli dusunmen ne kadar acizce ve aptalca sen karsindakinin ahlakli olup kendine bagli olmasini istiyorsun da sen bu dusuncelerinle ahlakli mi oldugunu dusunuyorsun.Bir kizla birlikte olman icin birbirinizi sevmeniz lazim onun disinda hepsi gereksiz .Su takintini bir kenara koy da bunu bir idrak et once .Insan birini sevince hic bir fiziksel kusuru takmaz engelli olup hala birbirini seven bir suru ornek insan var .Su zihniyetini bir temizle karsi cinsin insan oldugunu ogren zamani gelince de dogru kisiyi buldugunda bu takintin aklina bile gelmez

Karar Dönemi

Evlilik dışı konusunda haklı olabilirsin ancak bu gerçeği gizlemiyor.Dünyada sevgi olmaksızın cinsel ilişki yaşayan o kadar çok insan var ki, ve bu durumdan da karşılıklı olarak memnunlar. Lütfen feminist düşüncelerle gerçeği görmekten uzak kalmayalım.

Evlilik içindeki cinsel ilişkiye gelince, eşini cinsel yönden memnun edip edemeyeceğini sorgulamak, bunu düşünmek neden bir acizlik veya aptallık olsun ki? Evlilikteki boşanma sebeplerine bakarsan cinselliğin azımsanmayacak derecede bir ayrılık sebebi oluşturduğunu görebilirsin. Ayrıca benim bunu takmamın sebebi, sahip olduğum organ yüzünden yetmeyeceğimi düşünmem. Bunu çok ciddi düşünüyorum ama sen olayı farklı yönlere çekmişsin.