Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kadınlar konusunda bir kez daha yanıldım...

Cahillik Dönemi

Standart Kadınlar konusunda bir kez daha yanıldım...

Bugün pazardı dışarı çıkıp biraz yürüyüş yaptım sonra bir yerde oturup çay içmek istedim daha sonra yanıma beraber kurs gördüğüm arkadaşlar geldi.
    daha önce bahsetmiştim kurs taki ders veren hocadan hoşlanıyorum diye yazmıştım buraya. sohbet muhabbet derken konu hocaya geldi. daha önce burada dramear başkanım demişti hiç unutmuyorum kadınlar göründüğü gibi değil iç dünyaları sıkıntılı oluyor içlerinden bir sürü pislik çıkıyor demişti hiç unutmuyorum çok haklıymış. yine başka bir arkadaş da sen gördüğüne aşık olmuşsun onun huyunu suyunu karakterini bilmiyorsun demişti oda doğru demiş.
    Bugün bunları acı bir şekilde öğrendim evet maalesef durum pek iç acıcı değil. masam da oturan kurs arkadaşlarım yaşı 40 ın üzerinde haliyle benden daha tecrübeli diyerek onlarla biraz istişare yaptık. hocanın bazı hal ve hareket leri tavırları üzerinden konuştuk benim görmediğim fark etmediğim birçok şeyi onlar fark etmiş ne yazık ki bir çoğunda haklılar. bu kurs veren bayan hocamız formasyon almış yani bir nevi öğretmen statüsünde ama konuşmaları haraketleri tavırları pek öğretmene yakışır şekilde değil mesela geçen gün bir muhabbet oldu bu enerji içeceklerinden laf açıldı hoca işte dedi ki bu mağlum enerji içeceklerinden hiç içtiniz mi dedi ben içmemiştim bir şey demedim ama içen arkadaşlar içtim dedi daha sonra içinde ne var biliyormusunuz dedi ben konuya Fransız kaldım sonradan hoca üstü kapalı şekilde boğa spermi olduğunu söylemiş ben sonradan öğrendim çay içtiğimiz arkadaşlar bir öğretmen eğitmen hiç öyle der mi diyor mesela yine başka bir konuda hoca biraz sol görüşe yakın diye konuştuk zaten zaman zaman kursta da siyasetten laf açılır ama hoca hiç oy kullanmadığını söylüyor. masada oturan arkadaşım solcu desen solcu değil milliyetçi değil hiçbir görüşü hayat felsefesi olmayan boş bir insan olduğunu söyledi. bunun gibi bir kaç konu konuştuk ama ne yazıkki bir çoğu doğruydu oysa ben onu hiç öyle düşünmemiştim kafamda daha farklı hayal etmiştim daha farklı bakmştım bunları duyunca hem biraz üzüldüm hem şaşırdım ben sadece onun dış güzelliğine bakmıştım demek ki bu tarz şeylerde sadece güzellik değil hayata bakış görüş bu tarz şeylerde önemli kadınlar konusunda bir kez daha yanıldım acaba daha neler gelecek başımıza … ??
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

dreamer8
    Guest

Hoca, öğrenci, sivil, tanıdık, tanımadık bir kızdan hoşlanabilirsin. Onu seyredip iç geçirebilirsin. Fakat ona karşı adına aşk, sevgi diyerek beslediğin duyguları etrafınla paylaşman için o kadınla en az 5 sefer başbaşa oturup konuşmalısınız. Tesadüfler sizi bir iki kere buluşturacak, senin gayretin bir kere daha buluşturabilir, bir iki buluşmayı da kadının rızası ve duyguları sağlamalıdır. Yani bir kadınla bir kaç sefer başbaşa bir masada oturup konuşmadıkça, ona beslediğin tüm duygular arabesk olacaktır. Test et istersen. Söylemedi deme başkanım.

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca, öğrenci, sivil, tanıdık, tanımadık bir kızdan hoşlanabilirsin. Onu seyredip iç geçirebilirsin. Fakat ona karşı adına aşk, sevgi diyerek beslediğin duyguları etrafınla paylaşman için o kadınla en az 5 sefer başbaşa oturup konuşmalısınız. Tesadüfler sizi bir iki kere buluşturacak, senin gayretin bir kere daha buluşturabilir, bir iki buluşmayı da kadının rızası ve duyguları sağlamalıdır. Yani bir kadınla bir kaç sefer başbaşa bir masada oturup konuşmadıkça, ona beslediğin tüm duygular arabesk olacaktır. Test et istersen. Söylemedi deme başkanım.

test etmeye gerek yok abi doğrudur peki ilk görüşte aşk felsefesine ne oldu ????

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Valla öğretmeni tanımıyorum fakat boğa spermi dedi diye veya oy kullanmıyor diye insan yerine koymamazlık yapamazsın. Onun tercihleri ki okuyup öğretmen olabilmiş ve size ders verebilen biri olabilmiş.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Cahillik Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla öğretmeni tanımıyorum fakat boğa spermi dedi diye veya oy kullanmıyor diye insan yerine koymamazlık yapamazsın. Onun tercihleri ki okuyup öğretmen olabilmiş ve size ders verebilen biri olabilmiş.
    tamam tahsiline kimse bir şey demiyor ama konuştukları bir öğretmene eğitici ye yakışır şeyler mi sence ???

dreamer8
    Guest

Aç adam yemek seçmez başkanım. Sen de sevgiye açsın, aşka açsın. İlk görüşte aşk tek taraflı olursa arabeskten öteye gidemez. Zorla kendini sevdiremezsin. Sevgi iki kişiliktir. Sen daha oyunun tek kişi aşamasındasın. Hayatında yaşanacak pek çok ilkler seni bekliyor. Bir kızla tanışacak, çıkacak, bağlanacak, küsecek, terkedileceksin. Ayrılıkla ve yalnızlıkla yüzleşeceksin. Aşk paket halindedir. İçinde neşe de, acı da barındırır.

Karar Dönemi

Öğretmenler hele ki üniversite hocaları neler neler konuşuyorlar sadece size bir içeceğin içeriğini söylemiş olabilir .Formasyon almış birine de öğretmen denemez bence düşük bir puanla işsiz kalınacak bir bölüme girip sonra belli bir miktar para karşılığı alınan üç aylık eğitimle öğretmen olunmaz olunsa da öğretmen vasfı taşıyamaz.

Cahillik Dönemi

tamam ama arkadaşlarla da konuşuyoz çok boş sığ bir insan kendisi insanın bir siyasi görüşüşü hayat felsefesi ideolojisi fikri olmaz mı ? bu adam da hiçbiri yoktur.
    sağcı desen sağcı değil solcu desen değil kominist hiç değil. ne olduğu belli değil mesela geçen bir muhabbet oldu aramızda bizim arkadaşlar ülkede neden idam yok idam çıksın büyük suçlular idam edilsin dedik yok ben idamaya karşıyım ona karşısın buna karşısın sen hangi düşünceyi savunuyon ki ????

Karar Dönemi

Hümanisttir belki.

Cahillik Dönemi

Alıntı Suveydaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hümanisttir belki.
    o ney ????