3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dostum e-life ı arıyorum .....

Cahillik Dönemi

Standart Dostum e-life ı arıyorum .....

forum da tanıştığım bana kız arkadaş konusunda bilgi veren dostum e-life ı arıyorum 3 -5 gündür mesajlarıma cevap vermiyor halimden derdimden anlıyordu iyi kızdı keşke yine olsada dertleşsek....
    aklıma bir hikaye geldi h.z Mevlana şemsi tebrizi yi çok severmiş daha sonra konyalılar şemsi tebriziyi ksütürmüş konyayı terk etmiş Mevlana her yere haber salmış dostu şemsi aramaktadır. bir rivayete göre mevlanın oğlunun öldürdüğü söylenir..
    bir gün Mevlana nın yanına bir grup adam geliyor şems den haber getirdiklerini söyler Mevlana da sırtında ki ceketini çıkarır hediye olarak onlara verir.
    daha sonra mevlanın yanında ki adamlar derki efendim o adamlar dolandırıcıdır onlar şemsi ne görmüş ne duymuşdur neden ceketinizi onlara verdiniz deyince
    h.z Mevlana şu cevabı verir : yalanına çulumu veriyorum gerçeğine canını veririm demiş o derece çok seviyormuş şemsi....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi PassifLora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yokluğunu hissedecek bir dostun varsa onu aramak, konuşmak istemek, özlemek güzel elbette.. Sabırlı olmak lazım İnşallah kavuşursun dostuna. Gündelik hayatın keşmekeşine kapılmıştır, belki biraz mola vermiştir, belki de hasta olmuştur malum azılı bir grip mikrobunun elindeyiz şu aralar millet olarak
    Yüksek bir tepeye çıkıp oradan avaz avaz bağırıp, sonra da hanımefendi bir şekilde geri inesim var.

Cahillik Dönemi

Alıntı PassifLora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yokluğunu hissedecek bir dostun varsa onu aramak, konuşmak istemek, özlemek güzel elbette.. Sabırlı olmak lazım İnşallah kavuşursun dostuna. Gündelik hayatın keşmekeşine kapılmıştır, belki biraz mola vermiştir, belki de hasta olmuştur malum azılı bir grip mikrobunun elindeyiz şu aralar millet olarak
    EYVALLAH hkalısın …
    bu ara hastalıkla uğraşan hasta yatan çok insan var maalesef...
    valla benim halimden derdimden en iyi anlayan insandı bazı konularda bana akıl veriyordu iyi sohbet ediyorduk..
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...