Bazı insanlar bazı şeyleri kolay söyler, bazıları evde prova yapar defalarca karşı karşıya gelince yine söyleyemez benim gibi. Bir arkadaşım var işyerinde beraber yemek yiyoruz. Beraber sigaraya çıkıyoruz. Akşamları soğuk olduğunda eve arabayla beni bırakıyor. Evli olmasına rağmen çapkın da biridir.

1 yıl önce bir abimizin emeklilik yemeğinde bu arkadaşın eşime doğru baktığını gördüm 1-2 defa. Önemsemedim eve gidince içime kurt düştü eşime sordum evet 1-2 defa bana baktığını farkettim dedi. Arkadaşım eşimi 2. defa görmüştü. İçim içimi yemeye başladı. Bir yandan şeytan çeşitli düşünceler aklıma getiriyor. Bir yandan neden baktığını bilmiyorum veya herkese o kadar bakmıştır diye düşünüyordum. Bu arkadaşımla çok samimi bir arkadaş daha var, çenesi de baya gevşektir. Buna durumu anlattım. Gidip ona söyleyip söylemediğini de bilmiyorum.

Girişteki cümlemde yazdığı gibi sen benim eşime mi baktın hayatta diyemem. Acaba bana yaklaşması eşime yaklaşmak için mi yoksa beni evime bırakmasının sebebi onu eve davet etmem ve eşimi görmek istemesinden mi kaynaklanıyor.

Kafam çok karışık. Bir defasında bir şey bahane ettim ve onla konuşmayı kestim. Geldi konuştu tekrar barıştık. Şimdi yine onla samimi olmamaya çalışmayı planlıyorum. Acaba herşeyi ben mi yanlış anlıyorum. Niyeti kötü değil mi. Kafam çok karışık. Şu an hasta olsam gider öldürürüm ben bunu.