Mesela ben başka bayanlarla çok rahat konuşamam. Bu arkadaşın evrak işi nerdeyse hiç yok, sabahtan akşama kadar durmadan vatandaşla konuşuyor. Tanımadığı bayanlarla bile karşıdan gördüğüm kadarıyla samimi sulu olabiliyor, bayan iş arkadaşlarına karşı da çok rahat. İşin ilginç tarafı karşıdaki birinin onu terslediğini hiç görmedim. Sanırım asılma boyutuna getirmiyor işi. Bu arkadaş 2 tane çocuğu olan biri. İnsan düşünmeden edemiyor o kadar etrafında bayan varken neden benim eşime kötü niyetli olsun diyorum. Bu arkdaşı çok seven diğer arkadaşa herşeyi anlatmıştım. Asla boyle birşey yapamaz dedi. Yaparsa ve sen bunu işyerinde söylersen bir sürü bayan iş arkadaşı var onu burda barındırmazlar zaten sözleşmeli demişti. Tabi onu korumak adına sakın söyleme de dedi.

Yemekten eve geldiğimde eşime sordum. Sana bu arkadaş bakıyor gibi geldi dedim. Yani bana direk o söylemedi çünkü benim üzüleceğimi kafaya takacağımı bilir. Eşimle bunları konuştuk. O da emin değil niyeti kötü de olabilir olmaya da bilir diyor. Günahını almamak gerek ama ailecek görüşmeyelim diyor.