Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Seviyorum ulannn

Cahillik Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer açılmazsan hayatın boyunca keşke acilsaydim diyebilirsin. Ama açılır ters tepki gorursen de 1 ay sonra herşey unutulur gider.

haklısın doğru diyon...
    Talihine darılmış,
    Umutlara sarılmış ,
    Sevipte terk edilmiş bir gönül yorgunuyum,
    Aşk yolunda ezilmiş ,üzülenle üzülmüş ,
    Yüreğinden vurulmuş ,
    Zalimin mahkumuyum....

Cahillik Dönemi nickname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hartemes nickli arkadaş daha önce şizoid kişilik bozukluğu olduğunu yazmıştı @nickname.

"Hiç kimseye karşı bir kinim yok. Hiç kimseye karşı bir sevgi, bağlılık hissim de yok. Ailemle her zaman ilgileniyorum ve onlara karşı saygım sonsuz fakat bu da sadece sorumluluklarımı bilmemden kaynaklanan bir şey sevgi denen şeyle bir ilgisi yok.
    İş hayatında çok başarılıyım; işime kusursuz bir şekilde odaklanıyor ve her zaman iyi sonuç alıyorum. Bunu yapmak için bazen diğer insanları ürkütecek şeyler yatığım oluyor. Birçok arkadaşım var onları istediğim gibi yönlendiriyorum. Duygu ve düşüncelerinin benim için hiçbir önemi yok. Bana artık fayda sağlayamayacağını düşündüğüm kişileri kolaylıkla çevremden uzaklaştırıyorum. (Bu kişilere kız arkadaşlarımda dâhil) sadece olasılık hesabı ve kar- zarar değerlendirmesiyle hareket ediyorum. İçimden geldiği için veya hevesli olduğum için şu ana kadar bir şey yapmış değilim. Durumun “şizoid kişilik bozukluğu” fakat anlayamadığım şey şu; bu beni çevremdeki insanlardan daha başarılı ve saygı duyulan biri yapıyorsa neden hastalık olarak görünüyor? Neden kendisine şizoid tanısı konulan kişiler senelerce bundan kurtulmak için mücadele veriyor? Bunu tanrıdan gelen bir hediye değil de bir hastalık yapan şey nedir? Neden kız arkadaşım beni terk ettiğinde acı çekmedim ya da ailemden birini kaybettiğimde bana taziyeye gelen insanlara ben teselli verdim diye tedavi olmam isteniyor?"

bu da kendi yazısı. Daha sonra iyileştiğini yazmıştı ama hala postlarında gördüğün gibi acıma ve diğer duygular mevcut değil. Doktor tarafından bu teşhisin konduğunu söylüyor. Kendisi de ruh hastası olmasına rağmen hastalığı sebebiyle bu şekilde yazmasına rağmen, hastalığına veremiyorum, beni geriyor.
    Böyle insanların olması beni ürkütüyor. Aklıma NightCrawler filmindeki başrol oyuncusu geldi, hiç duygusallık yok fakat gerçekte rastlamamıştım. Şizoid'ten daha çok psikopata benziyor, insanları yönlendirmekten ve başarıdan bahsedince. Bende gerildim
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Cahillik Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle insanların olması beni ürkütüyor. Aklıma NightCrawler filmindeki başrol oyuncusu geldi, hiç duygusallık yok fakat gerçekte rastlamamıştım. Şizoid'ten daha çok psikopata benziyor, insanları yönlendirmekten ve başarıdan bahsedince. Bende gerildim
    ateş olsa düştüğü yeri yakamaz merak etmez...!!!
    Talihine darılmış,
    Umutlara sarılmış ,
    Yüreğinden vurulmuş ,
    Zalimin mahkumuyum....

Cahillik Dönemi

ÇOK CANIM SIKILIYOR herkesden herşeyden umudumu ümidimi kestim yaşama sevincimi kaybettim yaşamak istemiyrum en iyisi forum olrak toplu intihar eylemi yapalım...
    Talihine darılmış,
    Umutlara sarılmış ,
    Yüreğinden vurulmuş ,
    Zalimin mahkumuyum....

Cahillik Dönemi nickname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇOK CANIM SIKILIYOR herkesden herşeyden umudumu ümidimi kestim yaşama sevincimi kaybettim yaşamak istemiyrum en iyisi forum olrak toplu intihar eylemi yapalım...
    Silah alacak paramız yok be dert_babası...
    Konu nickname tarafından ( 3 Gün önce Saat 12:36 AM ) değiştirilmiştir.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Sayfa 3/3 İlkİlk 123