Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Seviyorum ulannn

Cahillik Dönemi

Standart Seviyorum ulannn

bugnler de birinden hoşlanıyorum hatta aşık oldum tecrübeli arkadaşlar fikir verirse sevinirim..
    engelli durumum var engelliler için açılan meslek edindirme kursuna gidiyorum orda kurs veren hocamız dan hoşlanıyorum hoca dediği me bakmayın benle yaşıt belki küçük dür bile. anladğım kadar ile bekar ama konuştuğu var mı bilmiyorum. ama kafama takılan konu evli bekar olması değil o bize ne gözle bakıyor sanki bizleri orda biraz 2.sınıf insan gibi görüyorlar sizce yanlış mı düşünüyorum ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Öyle görmez bence ama öğrencisi olarak görür.Yani konuş bence içinde kalmasın kaybedecek neyin var ki

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Suveydaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle görmez bence ama öğrencisi olarak görür.Yani konuş bence içinde kalmasın kaybedecek neyin var ki
    Katılıyorum özellikle dert_babasının artık kaybedecek bir şeyi olduğunu düşünmüyorum
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Önce ağzını ara sohbet et.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Cahillik Dönemi

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce ağzını ara sohbet et.

eyvallah arkadaşlar saolun…
    ters tepki vermesinden korkuyorum dengesiz çok ortamda geçen gün aynı sınıfta çocuğun birisi gitmiş hocaya selfie çekinebilirmyiz demiş hoca kabul etmemiş ne kadar düşüncesiz adamlar var biz olsak utanırız diyemem ben kimseye öyle...
    benim aklımda başka bir fikir var ben diyorum ki kursa birgün arabayla gidim kurs gördüğümüz yer merkeze biraz uzak hocaya gideceğiniz yere götüreyim desem sizce nasıl olur ??
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah arkadaşlar saolun…
    ters tepki vermesinden korkuyorum dengesiz çok ortamda geçen gün aynı sınıfta çocuğun birisi gitmiş hocaya selfie çekinebilirmyiz demiş hoca kabul etmemiş ne kadar düşüncesiz adamlar var biz olsak utanırız diyemem ben kimseye öyle...
    benim aklımda başka bir fikir var ben diyorum ki kursa birgün arabayla gidim kurs gördüğümüz yer merkeze biraz uzak hocaya gideceğiniz yere götüreyim desem sizce nasıl olur ??
    Bu selfie çekeriz demekten daha kötü bence... Kadın tanımadığı birinin arabasına biner mi hiç.. Bu işler nasıl yürür ben de bilmiyorum fakat bence bu plan doğru olmaz.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Bu dediğin asla olmaz .Numarası var mı sende .Ya da numarasını bulabileceğin bir yer

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugnler de birinden hoşlanıyorum hatta aşık oldum tecrübeli arkadaşlar fikir verirse sevinirim..
    engelli durumum var engelliler için açılan meslek edindirme kursuna gidiyorum orda kurs veren hocamız dan hoşlanıyorum hoca dediği me bakmayın benle yaşıt belki küçük dür bile. anladğım kadar ile bekar ama konuştuğu var mı bilmiyorum. ama kafama takılan konu evli bekar olması değil o bize ne gözle bakıyor sanki bizleri orda biraz 2.sınıf insan gibi görüyorlar sizce yanlış mı düşünüyorum ???
    O iş olmaz, boşa hayale bile kapılma.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Bence korkutmamaya çalış birden arabaya binmekten korkar ondan bahsediyorum.. Meslek hakkında aklına takılan bişeyler olduğunu söylersin belki bir yere oturup sohbet edebilir miyiz bu konu hakkında dersin kabul ederse eder etmezse etmez.
    dreamer8

Karar Dönemi

Ya da git yanına bir konu hakkında fikrinizi alıcam ama biraz uzun bir konu ne zaman müsait olursunuz acaba bir de özel bir konu ayak üstü konuşulmaz müsait olduğunuz bir zaman söylesen iz de konuşsak nasıl olur de bir bence

Sayfa 1/4 1234 SonSon