8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: P. tesi iş başı yapıyorum şans dileyin bana

Karar Dönemi

Standart P. tesi iş başı yapıyorum şans dileyin bana

Ölemedik bari yaşamayı deneyelim dedik. Adliyeden aradılar p. tesi iş başı. Büyük ihtimalle ev tutacağım kendime bulabilirsem. Şans dileyin bana. Eğer bu işi de başaramazsak, neyse onu geçelim. Yaşamayı halen sevmiyorum ama madem ALLAH izin vermeden ölünmüyor bari ecelim gelene kadar yaşayayım..

Cahillik Dönemi

kardeşim bu kadar karamsar umutsuz olma bak gör işe başlamak sana çok iyi gelecek relax ol hem ailenden ayrı olur kafanı dinlersin hemde cebine 3 -5 para girer özgüvenin yerine gelir misal benim amca oğlu yakın zamanda uzman çavuş oldu aylık 5-6 bin maaş alıyor geçen memlekete geldi adam yüzde 300 değişmiş araba kullanırken uzman askeri personel kimliğini rozetni arabanın önüe koyuyor bir şey diyen olursa hemen çıkarıp gösterecem diyor dedim sen yürek mi yedin özgüven patlaması olmuş çocuk ta birde onların belinde silahı felan olduğu için daha ayrı bir havaları oluyor velhasıl sende değişimi fark edeceksin bende atama bekliyorum bakalım ne olacak ?
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Emin bu forum da şu an sen gibi olmak isteyen bir çok kişi vardır. Bir işin olacak kendi hayatını kuracaksın bence şükret.

Karar Dönemi Denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir

Hayırlısı olsun arkadaşım,umarım bu yeni iş hayatında da yeni güzel başlangıçlara vesile olur.Hayatın ne getireceğini bilemeyiz,kalp atıyorsa her zaman umut vardır.

Bazen çok zorlamamak lazım,akışına bırakmak lazım bol şans....
    "Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin"

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun weeping
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Çıraklık Dönemi

hayırlı olsun kendi dünyanda mutlu mesut yaşa

dreamer8
    Guest

Hayırlı olsun. Kamu işi sanırım. İşinin kıymetini bil. Bu iş sana moral ve meşguliyet olacak. Kendine ait bir kazancın olacak. İnsanlarla iletişimde, özgüvende, uyumda sıkıntılar yaşayabilirsin ama pes etme asla. Bir süre sonra onlar da anlayacaklardır zor bir hikayen olduğunu, bir şeylerin savaşını verdiğini. Belki sana karşı daha hassas ve esnek olacaklar. Kendine yakın bir iki kişiyle tanışacaksın belki. Baştan beri bunu söylüyorum. Ne kendi ellerinle ölmek, ne de hiç bir şey yapmadan ölümü beklemek yapacağın en yanlış tercih olacaktır. Savaşmaya, hayatta kalmaya, ecel kapını çalana kadar sabretmeye karar vermen çok sevindirici. Bu dikenli bir yol. Kırılacaksın, üzüleceksin, dayanamıyorum diyeceksin, bazı günler işten izin isteyip yatağına koşacaksın. Ama ne olursa olsun yılma ve hayat mücadeleni asla bırakma. En büyük savaşlar bile pes etmek kadar yorucu değildir. Hayırlı olsun. Buradan gelişmeleri paylaşırsın.

Karar Dönemi

ulen dreamer 10 senedir yazıyorsun şu mavi rengi pempeye çevirdiğin gün bırakacam forumu.