ben neden böyle oldum bilen var mı ? yaptığım bazı hatalardan dolayı çevremde herkes beni suçladı ama hiç kimse neden bu çocuk böyle diye sormadı
yıl 2007 2009 arası bir süre okula diye evden çıktım ama okula gitmedim babam kızdı azarladı ama neden böyle yapıyon diye sormadı ?
bazı zamanlar camiden dinden diyanetten uzaklaştım babam olacak adam bunda kızdı ama neden böylesin diye sormadı
parasız kaldım cep telefonumu sattım onada kızdılar ama neden sattın diye sormadılar
istediğim gibi düzgün bir iş bulamadım eş bulamadım sıkıntı stres hep üst üste geldi bütün bu olanlardan sonra psikolojim ruh sağlığım bozuldu 12 senedir anti depresan içiyorum annem-babam bu kdar çok ilaç içiyorum diye kızdılar ama neden içiyorum diye sormadılar ?
şimdi 30 yaşındayım sıfıra sıfır elde var sıfır şuanda benim değil antidepresan içmek psikiyatri kliniğinde yatmam lazım ama ailemin bundan bile haberi yoktur...bu kadar yaşanan şeyden sonra insanlardan hep uzaklaştım insanlara hep mesafeli davrandım yıllarca insanlara kızdım küstüm ilişkimi kestim onlardan bir ot gibi yaşadım içimdeki kin ve nefretle..
bu işin sonu nereye varır bilmiyorum bazen jileti alıp bileklerimi kesesim geliyor...
çok dolu olduğum için sadece paylaşmak istedim...