5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yeni gelen üyeler

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Standart Yeni gelen üyeler

Dikkatimi çekti de, biçok üye 1yıl içinde üye olup 3-4 post atıp bi daha da girmemişler. Bi de coşkulu konu açmışlar tanışma faslına hani daimi kalacakmış gibi. Garibime gitti
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi çekti de, biçok üye 1yıl içinde üye olup 3-4 post atıp bi daha da girmemişler. Bi de coşkulu konu açmışlar tanışma faslına hani daimi kalacakmış gibi. Garibime gitti
    herkes yeterince sayko olamıyor galiba bizim gibi

dreamer8
    Guest

Adam merasimle giriyor, merhaba diye hususi konu açıyor, kendini ve hayallerini takdim ediyor, bir daha siteye uğramıyor. Tutarsız, zor, karmaşık, belirsiz yaşantılar bunlar.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam merasimle giriyor, merhaba diye hususi konu açıyor, kendini ve hayallerini takdim ediyor, bir daha siteye uğramıyor. Tutarsız, zor, karmaşık, belirsiz yaşantılar bunlar.
    Evet abi aynen öyle
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Açıkçası pek girilmeye değer bir forum değil burası. Bir umut, üye olmuştum. Belki bir akıl veren yönlendiren olur diye. Ama görüyorum ki sorunumu yazmaya bile değmez ki öylede oldu. Cevap veya bir yönlendirme alabileceğimi düşünmek fazla ironik geldi. Pek online olmasam da kötü hissettiğim zaman burada buluyorum kendimi. Bu da ayrı bir çelişki. Ne diyebilirim ki umut fakirin ekmeği...
    Hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağım yağmur ormanlarını yakmak istiyordum. Uzaya
    klorofluorokarbon gazları pompalayıp ozon tabakasında
    koca koca delikler açmak istiyordum.
    Dev tankerlerin boşaltma vanalarını açmak, açık denizlerdeki petrol kuyularının kapaklarını kaldırmak istiyordum. Yemeye paramın yetmediği bütün balıkları öldürmek, asla göremeyeceğim Fransız kumsallarını kirletmek istiyordum.

Bütün dünyanın dibe vurmasını istiyordum