3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Telefon sıkıntısı

Angry Telefon sıkıntısı

Ciddi anlamda cep telefonu kullanamıyorum. Arkadaşlar elim terliyor. Bunun için 10larca kılıf koleksiyonum var. Ancak ne kadar kılıf denesem parmak izim kılıfta gözüküyor ve bu durum inanılmaz rahatsız ediyor. Bazen o kadar terliyor ki elimden kayacak kadsr. Böylelikle leke de artıyor. Bu yüzden çok soğudum aradığım kılıfları da bu bulamadım. Siz de böyle oluyor mu.. Ltüfen cevap verin takıntının en kötü hali bende...

dreamer8
    Guest

Ellerimde terleme 20-25 yaşlarından sonra kesildi. Öncesinde benim de ellerim çok terler, sırılsıklam olurdu. El terlemesini araştırdın mı? Bildiğim kadarıyla çekingen kişilerde daha çok görülen bir durum. Mevcut telefon kılıfları içinde senin işini en çok göreni alacaksın. Hala sorunun çözülmüyorsa bunun üzerine de fazla gitmenin anlamı yok. Bir şekilde parmak izli telefonla yaşamayı öğrenmelisin. Daha da takılırsan bu duruma telefon kullanamayacak hale gelirsin.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Seni çok iyi anlıyorum benimde ellerim terler ve büyük bir sıkıntı diyebilirim. Sadece telefonda olsa iyi (Telefonu doğru düzgün kullanamıyorum bile sinirleniyorum tuşlar işlemiyor hele sosyal bir yerdeysem kullanmaktan kaçınıyorum) el sıkışmalarında, bir şey tutmalar da vs. Direk özgüven kırıcı bir şey, küçük görünse de yaşayan bilir. Ameliyatı var, koltuk altından sinir kesiliyor fakat refleks terleme ortaya çıkabiliyor, bir süre sonra kalça ve bacaklarında aşırı terleme gözlenebiliyor böyle bir riski var araştırabilirsin. Öte yandan ben İyontoforez makinesi aldım bir süre kullandım ve ellerim kapkatı oldu bildiğin terli elimde nasırlar çıkmaya başladı Gerçekten rahatlamıştım o terli elden kuru ele geçince insan iyi hissediyor özgüven geliyor. Ameliyattansa o makineyi öneririm. Kremlere,pudralara bakma bile safsata.

Edit: Bi de ne bileyim araba kullanırken felan direksiyon bildiğin her tarafı sırılsıklam oluyor biri görünce ciddi anlamda rahatsız oluyorum, örnekler çoğaltılabilir.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8