7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Katiplik sınavını kazanmışım

Karar Dönemi

Standart Katiplik sınavını kazanmışım

Çok çalıştım. Kimse tutmadı elimden, hiç umudum da yoktu. Hem deliler gibi klavye çalıştım hem mülakat konularını. Bugün açıklandı ve artık kamuda yani adliyede katip olarak işe başlayacağım günlerin içine girmiş bulunuyorum. İnanın hayat her yerden o kadar üstüme geliyordu ki delirecek gibi oluyordum. Halen ailevi ve okb dertlerim bitmiş değil ama bu bana biraz olsun moral verdi en azından artık kapıyı vurup çıkabilirim...

Cahillik Dönemi

gözün aydın hayırlı olsun sevindim darısı başıma inşallah ….
    bak gör çalışmak para kazanmak sana çok iyi gelecek yolda yürümen bile değişecek kendi olan özgüvenin artacak …
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Tebrikler, iş hayatında başarılar dilerim

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Teşekkürler cümleten. Bakalım bu işi becerebilecek mi bu beceriksizin önde gideni arkadaşınız...

Cahillik Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cümleten. Bakalım bu işi becerebilecek mi bu beceriksizin önde gideni arkadaşınız...

öyle düşünme emin ol şuna senden benden kat kat kötü beceriksiz vasıfsız insanlar nerelerde çalışoyor bilr bilsen ...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

dreamer8
    Guest

Eğer kamuysa bu iş, sakın işe başladıktan sonra bırakayım falan deme, yok ortamı sevmedim, alışamadım, hastalığım arttı vs. nedenlerle orayla bağlarını koparırsan bir daha böyle bir fırsat gelmez ayağına. Sebat et, pes etme, çaba sarfet, dişini sık. Ortamla, insanlarla, işle, asosyallikle, çekingenlikle ilgili sıkıntılar yaşayacaksın ama işi bırakma bunlardan ötürü. sonuna kadar savaş. Hayırlı olsun.