Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Akıldan çıkmayan düşünceler

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Evet, utanılacak bir şey değil. Dediğim gibi kimse bilmez bilse de sorun değil yaygın bir şey. Sen evliliğini düşün bence böyle bir fetişe sahipsen
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

bir zamanlar orta yasli birtanidigin laptopunu tamir ederken facebookta yaptigi aramalari gormustum. sex/ kirmizi nokta/ ... vesaire. adam nokta olarak bile aramisti anlayacagin her yastan bireyin ilgisini cekiyor butur seyler.dozunu kacirmadan kendi kisisel hayatinla ilgili yaptiklarin rahatsizlik vermemeli.ayak fetisistligine gelince bu daha cok partnerini ilgilendiren bi durum.karsindaki insan kabul etmeyebilir.bana hep ayaklar kokuyormus gibi gelebilir.dus alsam bile ben yere bastigim an ayagimin kirlendigini dusunurum ve buna izin vermem sahsen.o agizi bir daha geri opmekte var isin icinde.sen gereksiz kuruntu yapiyorsun.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı SeLf_ConTRoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir zamanlar orta yasli birtanidigin laptopunu tamir ederken facebookta yaptigi aramalari gormustum. sex/ kirmizi nokta/ ... vesaire. adam nokta olarak bile aramisti anlayacagin her yastan bireyin ilgisini cekiyor butur seyler.dozunu kacirmadan kendi kisisel hayatinla ilgili yaptiklarin rahatsizlik vermemeli.ayak fetisistligine gelince bu daha cok partnerini ilgilendiren bi durum.karsindaki insan kabul etmeyebilir.bana hep ayaklar kokuyormus gibi gelebilir.dus alsam bile ben yere bastigim an ayagimin kirlendigini dusunurum ve buna izin vermem sahsen.o agizi bir daha geri opmekte var isin icinde.sen gereksiz kuruntu yapiyorsun.
    Evet bu kesinlikle partneri ilgilendirir katılıyorum
    Bu arada sırf merakımdan soruyorum, kırmızı nokta nedir? G noktası gibi bir şey mi?
    Konu nickname tarafından (12-11-2018 Saat 12:42 AM ) değiştirilmiştir.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu kesinlikle partneri ilgilendirir katılıyorum
    Bu arada sırf merakımdan soruyorum, kırmızı nokta nedir? G noktası gibi bir şey mi?
    google it.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı SeLf_ConTRoL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    google it.
    Alright
    dreamer8

Çok teşekkür ederim hepiniz o kadar iyi insanlarsınız ki... Dışarıda bunları bahsetsem bile kafayı sıyırmış gibi düşünürler. Bu lanet yerlere girmek istemesek de giriyoruz . Vpn programı kurduktan sonra onun içerisindeki tüm verileri siliyorum bu yeterli dimi, ondan sonra gizli sekmeden girdikten sonra bir belge falan tutulmaz değil mi? Google etkinlik geçmişi diye bir şey var onu da sıfırlamak gerekir mi? Kusura bakmayın böyle sora sora yeneceğim artık bu saplantıları psikiyatr randevumu da aldım inşallah iyi olur )))

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Vpn'den girip geçmişi de silersen bir sorun kalmaz. Gizli sekmeyi kullanınca zaten geçmişte bile gözükmüyor diye biliyorum. Google etkinlik geçmişi ne onu bilmiyorum
    dreamer8

Çıraklık Dönemi

Bu biraz yetiştirilme tarzındanda kaynaklanabilir.

Bazı aileler o kadar baskı yaparki çocuğa suçluluk duymadan cinsellik yaşayamazlar.

Çocuğun algısı,davranışı bozulur.

Öyle filmleri izlemenin tek mahsuru benliğinde iz bırakmasıdır.

Ama bir genç 25-26 hattâ bazen 30 yaşından önce şu işsizlikte evlenemiyorsa onun suçu ona ait değildir.

Ne yapsın insanlar,taş mı yesin.

Herşeyde olduğu gibi burdada denge gerekir.

Ne aşırıya kaçacaksın nede en ufak şeyden suçluluk duyacaksın.

Böyle şeylere gelene kadar ne sapıtmış tipler var.

Senin orda onu izlemenin kimseye de bir zararı olmaz.

Sen efendi bir çocuksun belli.
    Konu Denge tarafından (20-11-2018 Saat 07:13 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Geçen gün bir insan neden ayak fetişisti olur diye düşündüm de sanırım aşağılanma isteğiyle ilgili bir şey?
    Veya ''ben seni bütünüyle kabul ediyorum, tam olarak her şeyinle'' veya sadece cinsel istek uyandırıyor ama sebebini merak ediyorum.
    dreamer8

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence görünürlükle alakalı. Daha az görünen yerler daha çok ilgi çekiyor. Herkesin eli meydanda peki el fetişisti diye bir şey duymadım varsa da çok azdır heralde. Deniz kenarında kalanlara bacak normal görünürken denize kıyısı olmayan yerlerde ya da daha muhafakazar yerlerde az görüldüğünden daha çok bakma isteği uyandırır diye düşünüyorum.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon