Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Akıldan çıkmayan düşünceler

Unhappy Akıldan çıkmayan düşünceler

Selamlar. Bunu kimseye anlatamadığım için buraya yaziyorum. 19 yaşındayım telefondan cinsel içerikli sitelere baktığım zaman o kadar pişman oluyorum ki, verileri silsem bile sanki telefonun bir yerinde onlar duruyor, hiç silinmiyor sürekli bir kaygı yakalanma telaşı var. Bugün telefonu 3 kere sıfırladım ancak okb devam ediyor, telefonu kullanasım gelmiyor artık düşüncelerden kafayı yedim. Yanlış bir şey yazdıysam affola

dreamer8
    Guest

Yasal bir endişe mi, dini bir endişe mi bu. Eğer bu tür sitelere gireceksen telefondan değil de masaüstü ya da laptopdan girmen daha mantıklı. Zihnin sana oyun oynuyor. Önce eylemi yaptırıyor, ondan sonra da vesveselerle seni yiyip bitiriyor.

Yasal endişeden dolayı bu tarz sitelere her girdiğimde çok husursuz oluyorum ne kadar temizlemeye çalışsam bile sanki bir yerde o kayıt duruyor gibi geliyor ve girdiğm telefon ya da laptop u bir daha kullanasım gelmiyor yeni bir telefon alma isteği doğuyor telefon sanki bir kere kirlendi gibi geliyor morelim çok bozuk inanılmaz zor durumdayım

Telefonun sıfırladım çünkü bu konulara girerken çok pişmanlık duyuyorum sanki bu olaylar yaşanmamış gibi düşünmemi sağladığı için. Ancak şuanda da bu telefonu kullandığım zamanlar aklıma geliyor sanki lanetlendi gibi kullanasım gelmiyor soğuyorum evet çok saçma bir meseleler ancak aklımdan çıkmıyor şuan da ilk amacım yeni telefon almak içim içimi yiyor yardımcı olun bana lütfen em azından telkin eder misiniz ������������

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bipolar, depresyon ,psikotik depresyon,mani, psikozun eşlik ettiği mani, sosyal fobi, hezeyan yaşadım. Neden bu konuya yazıyorum çünkü okb de yaşadım hala yaşarım. Derimi yüzme, aklımda sayı kelime tekrarlama zorlantıları vs. Bu konuyla alakalı olan ise gusül abdestimin tam olarak alamadığımı düşündüğümden saatlerce banyoda kalmam ve defalarca gusul almam. Psikoloji kitabı gibiyim hangi hastalığı ararsanız var.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Son 2 haftadır bu durum beni çok zorlamaya başlamıştı. Artık dayanamadım doktora gittim.. Bu sitelere girmemeye söz vermiştim. Ama dayanamadım girdim ve şuan kullandığım telefondan soğudum kullanasım gelmiyor telefonda bakınça o siteler aklıma geliyor telefon değiştiricem en sonunda geçicem tuşlu telefonlara

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Yasal endişe derken neyi kast ediyorsun? Biraz açabilir misin demek istediğini
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Aslında yasal endişe değil de ileri ki hayatımda karşıma çıkabilir korkusu var ayak fetişine sahibim bu durumdan dolayı endişem var. Yeni bir cihaz aldığım zaman da tamam artık bırakıyorum bu fetişi diyorum ama öyle bir an geliyor o kötü sitelere giriyorum ve makineden de soğuyorum kendimden de soğuyorum ne kadar kimseye bu konuyu açamadım aslında durum bundan ibaret

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Ayak fetişi bilinen ve en yaygın fetişlerden biri. Ben sorun olacağını sanmıyorum ilerki hayatında da. Yani Türkiye'de bile sorun olmaz ki zaten bilinmez de. Mesela ayak fetişisti olan başarılı ünlüler bile var örneğin Quentin Tarantino. Bu adam ayak fetişisti olduğu için tüm filmlerinde mutlaka en az bir sahne de ayak gösterir. Ve dünyaca ünlü filmleri var kabul görüyor. Çokta korkmamak lazım anlicağın.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Teşekkür ederim yakın ilginiz için artık beni ne mutlu ediyorsa onu yapacağım telefondan girmişim pc den girmişim fark etmez kimse açığa vurmasa da halkımızın hepsi giriyor bu sitelere, umurumda olmayacak yani sizde doğru mu dur bu kararım? )

Sayfa 1/3 123 SonSon