4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Unutganlık

Karar Dönemi nursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Unutganlık

Arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum yardımcı olursanız minnet duyarım. benim eşime 10yıl önce damar tıkanıklığı teşhisi konuldu, ozamandan beri tedavi oluyor son zamanlarda eşimde bariz bir unutganlık meydana geldi aynı zamanda hareketlerinde yavaşlama doktoruna sorduğumda ilaçlara devam bol bol ceviz yesin diyor ceviz yeterlimi eşimde başka bir hastalıkmı oluştu?beni korkutan Alzhemer olması sanki bana öyle geliyor. Ben annemi yılarca baktım annemde Alzhemer di, çok benzetiyorum hareketlerini eğer öyle ise ben ne yaparım nasıl davranmam gerekli, noroloji tedavisi görüyor başka bir bölüm önerirmisiniz?

Cahillik Dönemi Minnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Psikiyatriyede yönlendiriliyor zaman zaman zaman hekiminiz uygun görmüyorsa gerek yoktur.

Karar Dönemi derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende de çok var unutkanlık acaba neden oluyor ki ya dengesiz beslenme vardı şimdi toparladım ama balık yemiyorum ondan olabilir mi balık yağı hapı aldım onu kullanıyorum

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bol bol zeka açıcı(uyarıcı) testleri çözün(ya da satranç oynayın), hafıza için faydalı besinler yiyin ve uykunuza dikkat edin.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.