9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Efkarlıyım Dostlar

Karar Dönemi

Standart Efkarlıyım Dostlar

Yeni bir ücretsiz site kurdum kendime. Bir arkadaş forumdan yazmamı önermişti, düşündüm belki biraz kafam dağılır dedim.

https://aglayangoz.wordpress.com/

Yazılarımdan bir örnek...

Efkarlıyım dostlar. Sığmıyor acılar artık yüreğime. Her çarpışında, damarlarımda kan yerine acı dolaşıyor sanki.

Efkarlıyım dostları, kurduğum hayallerin enkazı altında can çekişiyorum. Ağmak istiyorum, göz pınarlarım kuruyuna kadar...

Efkarlıyım dostlar, sanki bütün kainatın acısı işlemiş iliklerime. Sessiz çığlıklarla bağıyorum, beni benden başkası duymuyor. Duysa da anlamıyor. Anlasa da hiçbir şey yapamıyor...

Kan tükürüyor sanki dudaklarım, o derece bozuk ağzımın içi. Hiçbir şey kefiy vermiyor. Tarifi mümkün olmayan ve hiçbir ağrı kesicinin etki etmediği acılar, ruhani acılardır.

Efkarlıyım dostlar, ruhum acıyor. Sanki dişlerini tırnaklarını söküyorlar kerpetenle. Ruhumun feryadı, bedenime yansıyor. Yürüyen bir cenaze gibiyim, okunmamış fatiham..!

Efkarlıyım dostlar, en acısını tattım ayrılıkların, kaybetmelerin, yaşanmışların ve de hiç yaşanmamışların...

Bir sigara yakıyorum, derdimi ona anlatıyorum. Hani derler ya benim için yanan sadece bi o var diye. İşte ben sigarayı bu yüzden seviyorum. Zerk ediyor zehrini ciğerlerime, adım adım ölüme yaklaştıyor. Bir de yazmışlar üstüne, " sigara öldürür " diye. Yahu sorsana, ben yaşamayı istiyor muyum be..!

Efkarlıyım dostlar, anlatamıyorum derdimi kimselere. Nasrettin hocanın; " damdan düşenin halini damdan düşen anlar " dediği gibi, ALLAH kimseye vermesin bendeki bu dertleri...

Karar Dönemi

Alıntı Hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oneren bensem ben kagida yaz diyorum pc ye yazma niye mi? Daha duygusal olur hem zararli pc radyasyonu var yakina odaklanma var e elektirik faturasi var artik ben bunlarin hepsini dusunur oldum. Buraya yazdiklarini kimse okumaz dostum tipki dengenin burda yazdigi uzun mesajlar gibi
    Evet sendin galiba. Site ile uğraştım biraz iiyi geldi. KAğıda yazsam kim okuyacak. Galiba sendin öneren. Aklıma geldikçe yazacağım kimse okumasa da olur içimde kalmasın..

Cahillik Dönemi

efkarlı olmayan var mı forum da ??
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Weep, sitenin fonunu koyu mor yapmışsın biraz daha açık ton kullanabilirsin ayrıca başlığın rengi belirgin değil onu da değiştirsen daha iyi olabilir. Onun haricinde başlıkları beğendim ancak hep aynı stilde yapmasan daha iyi olabilir mesela her cümleye aynı tümceyle başlamamak gibi (Tabi tarzın buysa bana laf düşmez sadece kendi açımdan değerlendirdim).

Öte yandan bana özel mesaj atabilir misin, seninle bir şey konuşmak istiyorum.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    efkarlı olmayan var mı forum da ??
    Var ben. Şampanyalar,tatiller,deniz,kumsal her şey süper gidiyor
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

"Her şey süper gidiyor "ne güzel .Sevdiklerimizle berabersek her şey süper gider denize kumsala ihtiyaç yok bence.

Cahillik Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var ben. Şampanyalar,tatiller,deniz,kumsal her şey süper gidiyor

hayat saa güzel anasını satım...
    madem derdin sıkıntın yoktur bu kadar derbeder acılı adamın arasında ne işin var ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı Hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oneren bensem ben kagida yaz diyorum pc ye yazma niye mi? Daha duygusal olur hem zararli pc radyasyonu var yakina odaklanma var e elektirik faturasi var artik ben bunlarin hepsini dusunur oldum. Buraya yazdiklarini kimse okumaz dostum tipki dengenin burda yazdigi uzun mesajlar gibi
    bu devirde kağıda yazan kaldı mı ki? ben kağıt kalem kullanmayalı asırlar oluyor. kağıt kalem tarih öncesinde kaldı!

Karar Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Weep, sitenin fonunu koyu mor yapmışsın biraz daha açık ton kullanabilirsin ayrıca başlığın rengi belirgin değil onu da değiştirsen daha iyi olabilir. Onun haricinde başlıkları beğendim ancak hep aynı stilde yapmasan daha iyi olabilir mesela her cümleye aynı tümceyle başlamamak gibi (Tabi tarzın buysa bana laf düşmez sadece kendi açımdan değerlendirdim).

Öte yandan bana özel mesaj atabilir misin, seninle bir şey konuşmak istiyorum.
    valla usluba pek takılmadım öyle kafam dağılsın diye karaladım bir kaç yazı. Eleştiriye açığım, o da bir değerlendirmedir. Okuduğun için teşekkür ederim.