5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Uyku sorunu ve Ciddi baş ağrısı

Cahillik Dönemi

Standart Uyku sorunu ve Ciddi baş ağrısı

s.a arkadaşlar ;
    benim bu son 1 aydır ciddi uyku sorunum ve baş ağrısı sorunum var şöyle ki ben normal de gece 12 -1 de yatarım sabah dokuz buçuk 10 gibi kalkarım rutin hayatıma devam ederim sonra öğleden sonra bir 40 dk 1 saat kadar uyur kalkarım.
    ama son 1 aydır felan bir boşluğa düştüm yapacak meşgalem yoktur gece 12 -1 e kadar oturuyorum sabah yine kalkıyorum bazen kahvaltıdan sonra bazen de öğleden sonra 3 -4 saat uyuyorum ve uyandıktan sonra müthiş bir baş ağrısı oluyor stres zaten hayatımda sürekli olan bir şey sizce bu durumun sebebi nedir bununla ilgili hangi doktora gitmek gerekir ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Nöroloji'ye gitmen gerek.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Önce nörolojiye bi uğra. Çözüm olmazsa, psikiatriye uğra. Serotonin dengesizliği de baş ağrılarına sebep olabiliyor. Olmadı iyi bir uyku ilacı yazar, tek parça uzun süre uyursun..

dreamer8
    Guest

Uyku sorunları ya kafanın aşırı meşgul olması, canını sıkan bir şeyin olmasındandır, ya da vücudun yorulmamasındandır. Bir gün kendini iyice bir yor. 10-15 km şehir turu yap yürüyerek, gündüz de siesta yapma. Bak gece nasıl uyuyorsun. Baş ağrısı için de sıcağa maruz kalmamalı ve bolb ol su içmelisin.

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyku sorunları ya kafanın aşırı meşgul olması, canını sıkan bir şeyin olmasındandır, ya da vücudun yorulmamasındandır. Bir gün kendini iyice bir yor. 10-15 km şehir turu yap yürüyerek, gündüz de siesta yapma. Bak gece nasıl uyuyorsun. Baş ağrısı için de sıcağa maruz kalmamalı ve bolb ol su içmelisin.

eyvallah abi saolasın...
    dün gittim nörolojiye doktor magnezyum eksiklği vardır dedi magnezyum ve çinko eksikliği için vitamin birde ağrı kesici yazdı birde beyin emarı istedi eylül ün 6 sında emara girecem bakalım
    ama sana bir şey diyeyim mi hayatta boş olmak boş kalmak kadar kötü bir şey yoktur eğer birine beddua edeceksiniz Allah seni boş etsin deyin ben kafayı yemediysem yada psikopat biri olmadıysam şanslıyım....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...