Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Azıcık içi dökeyim

Karar Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışma bakanlığının çağrı merkezinde çalıştı 3 ay arkadaş çıktı. Onla başlayanların yüzde 70 i çıktı. Anlatıyor hergün mailler geliyor kanunlar değişiyor. Hem sgk hem işkur mevzuatına çalışıyoruz diyordu.
    benim bir arkadaşım var bir yıldır çalışıyo 8 -6 mı ne yoğun bi iş çok aşırı zor değil diyo ama kolay da değil. kafasını iyi dağıtır . fenada para almıyo 2200 le felan başlıyolar diye biliyorum sonra artıyomu ne . bu işe yönelen ve memnun sayılabilecek gördüm baya kişi.. detayını bilmiyorum ama iyi olabilr..

Cahillik Dönemi

Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim parçalardan birisi...

Dinlerken çok istiyorum ölmeyi..!

Cahillik Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim parçalardan birisi...

Dinlerken çok istiyorum ölmeyi..!

bede dün akşam radyo da dinledim çok beğendim ...
    batsın bu dünya beee....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Tavsiyem yazilim ile ilgilenmen olabilir bunun için kurslar ve kitaplar var gerçekten klavye başında zevk alabilecegin bir iş (biri yazdiysa görmedim)

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

''Benim yapabileceğim garsonluk türü işler kalıyor ama olmaz. Niye mi?

Çünkü bu beceriksiz arkadaşınız artık tek elinde bile çay tabağında çay taşıyamıyor el titremesinden.

Çare mi? Ne nöroloji ne psikiatri çare bulamadı. Sırf o yüzden bir esnafın yanına giremiyorum git şurdan bi çay kap gel dese yapamayacağım.''

Aynısını ben yaşıyorum ki benimki bayağı ağır titreme ve kasılma. Hiç bir yerde bir şey içmiyorum ne kahve,ne çay ne bişey, arkadaşlarla buluşup kahve canım çektigi halde su alıyorum sadece. Basit bir şey gibi görünüyor dimi el titremesi? Ama insanı içten içe öldürür , yaşayan bilir. Bigün esnaf bir abim bana gel bi çay içelim dedi , gelmek istemiyorum abi dedim, adamla 5 dakika konustuk bu konuyu, en sonunda kolumdan tutup götürdü, çayı içemedim. O kadar saçma şeyler yaşıyoruzki ne bileyim ya
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

''Benim yapabileceğim garsonluk türü işler kalıyor ama olmaz. Niye mi?

Çünkü bu beceriksiz arkadaşınız artık tek elinde bile çay tabağında çay taşıyamıyor el titremesinden.

Çare mi? Ne nöroloji ne psikiatri çare bulamadı. Sırf o yüzden bir esnafın yanına giremiyorum git şurdan bi çay kap gel dese yapamayacağım.''

Aynısını ben yaşıyorum ki benimki bayağı ağır titreme ve kasılma. Hiç bir yerde bir şey içmiyorum ne kahve,ne çay ne bişey, arkadaşlarla buluşup kahve canım çektigi halde su alıyorum sadece. Basit bir şey gibi görünüyor dimi el titremesi? Ama insanı içten içe öldürür , yaşayan bilir. Bigün esnaf bir abim bana gel bi çay içelim dedi , gelmek istemiyorum abi dedim, adamla 5 dakika konustuk bu konuyu, en sonunda kolumdan tutup götürdü, çayı içemedim. O kadar saçma şeyler yaşıyoruzki ne bileyim ya
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Sayfa 2/2 İlkİlk 12