Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Hayatım çok sıkıcı

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum öncelikle kendi adına konuş...!!
    tembel lafını birkere asla kabul etmiyorum sen benim bugüne kadar çalıştığım yerleri bilsen bana uyguladıkları mobbingi anlatsam şaşar kalırsın..
    soğukta karda kışta ayazda haftalık 50 tl için memleketin bir ucundan öbür ucuna yürüyerek sen mi gazete dağıttın ?
    sırtında 4.5.kata beyaz eşya sen mi çıkarttın ?
    daha bunun gibi bir sürü şey sayabilirim sana evet şu anda belki iyi bir durumda değilim ama elimden geleni yaptığıma inanıyorum o yğzden vicdanım rahat biraz şansısızım sadece hepsi bu ...
    Ne garip değil mi? Bir kaç mesaj öncesi de tembel olduğun vurgulanmış ve tepkisiz kalmışsın fakat benim yazdığım mesaja neden böylesine bozuldun anlam veremedim. Elbette hayatını bilmiyorum ve seni kısmen tanıyorum. Bildiğim tek şey şansı kendin yaratacağın. Her neyse daha fazla yazmamın kimseye bir faydası olmayacak. İyi günler.
    Hayatta hiçbir zaman sahip olamayacağım yağmur ormanlarını yakmak istiyordum. Uzaya
    klorofluorokarbon gazları pompalayıp ozon tabakasında
    koca koca delikler açmak istiyordum.
    Dev tankerlerin boşaltma vanalarını açmak, açık denizlerdeki petrol kuyularının kapaklarını kaldırmak istiyordum. Yemeye paramın yetmediği bütün balıkları öldürmek, asla göremeyeceğim Fransız kumsallarını kirletmek istiyordum.

Bütün dünyanın dibe vurmasını istiyordum

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

İnternet üzerinden iş yapabilirsin. Wordpres ve biraz İngilizce çalış. Aylik 4 bin getirisi olan freelance bir çok iş var.şansızlık, bir çok şey başına gelmiş geliyor. Ama kalmasının da bir yolunu bilmek zorundasin. Asla kimsenin seni çekip kurtaracak bir melek arama gelmeyecek çünkü.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Cahillik Dönemi

Alıntı E Life Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne garip değil mi? Bir kaç mesaj öncesi de tembel olduğun vurgulanmış ve tepkisiz kalmışsın fakat benim yazdığım mesaja neden böylesine bozuldun anlam veremedim. Elbette hayatını bilmiyorum ve seni kısmen tanıyorum. Bildiğim tek şey şansı kendin yaratacağın. Her neyse daha fazla yazmamın kimseye bir faydası olmayacak. İyi günler.

bana tembel diyecek adamım anasını avradını asflatta koştururum....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi

Alıntı hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen cok terbiyesizsin anca söv biz sovmeyi bilmiyoruz sanki aq. Bi kere sana yanlislikla mesaj atmistim baskasina atacagim mesaji kufretmistin. Sen kimsin ? Ben de senin anani kostururum. :d goren de memeleketin bi kosesinden bi kosesine diyorsun tum turkiyede mi gazete dagittin ben hatirliyorum bi sehirde dagitiyordun? El bebek gul bebek mi buyudun sen? Ekmek parasi evet zor ama katlanmak zorundasin. Herkes neler yapiyor ya da neler yapmiyor

ne saçmaliyon lan sen O DILINE ACI BIBER SURERIM SENIN DERT BABASI ???
    Senin şerefini haysiyetini BIR DAHA KUFUR EDERSEN .. Senin tuzun kuru ne anlarsin benim halimden derdimden SURESIZ BAN YERSIN
    HABERIN OLSUN .AYRICA IYI KOSTURUCUYSAN HIPODROMDA DA IS CIKAR SANA.
    Konu SeLf_ConTRoL tarafından (04-09-2018 Saat 11:56 PM ) değiştirilmiştir.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@dert_babası umarım banlanmassın forumda olması gerekenlerden birisin.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @dert_babası umarım banlanmassın forumda olması gerekenlerden birisin.
    eyvallah başkanım görüyon işte böyle kufur ediyorum ban yiyorum..
    Konu SeLf_ConTRoL tarafından (05-09-2018 Saat 08:43 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi

Alıntı hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dert babasi denen kufur babasi mesajinin duzeltilmesine denk geldim sen kimsin millete kufrediyorsun sen baskasinin anasina kostururum yazarsan ben de seni kostururum anani da kostururum. Sanaldan ne yapiliyor acaba yaz kufurleri aptal cocuk :d yazdigin seyler anca agzindan cikar maloz :d sadece sen mi hastasin sadece sen mi dert cekiyon sadece sen mi epilepsisin sadece sen mi bekarsin ????? Sadece senin mi eline disi sinek bile degmedi??? Ben derdine bise demem ama burda millete kufredemezsin sonun ban gibi gozukuyor bu hesabinin bani da bana nasip olacak galiba sebebiyet vermekten dolayi yani. Neyse buradaki en agir hastalik sana ait degil herkesin acayip acayip okb sizofreni gibi hastaliklari var. Senin anlattiklarin iisim yok esim yok epilepsiyim ailem boyle babam arabayi ablama verdi vs vs... Bizim de isimiz yok bizim de esimiz yok bizim epilepsiden daha kotu ilacsiz hastaliklarimiz var. Biri de gelmis kufretmis insallah banlanmassin yazmis aman bana ne sovsun sovmesin banlansin banlanmasin cok da fifi fifişko :d

sana bir hafta ban. eger bir hafta sonra aklini basina devsirmezsen suresiz ban..
    Konu SeLf_ConTRoL tarafından (05-09-2018 Saat 08:36 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: kufur

Karar Dönemi

Ben buradan herkese seslenmek istiyorum bu hastalıklar bizlere bir ceza değil mükafattır.Hz. Muhammed şöyle der:'Dünya müminin zindanı kafirlerinse cennetidir' Bu dünya size çok acı veriyor,kendinizi zindan da gibi hissediyorsanız bilin ki doğru yoldasınız.Belki çok zor dayanmak kolay değil ancak bunun karşılığında Allah'ın sevgisini kazanacaksınız bundan daha büyük mutluluk olabilir mi ve öldüğünüzde bütün acılarınızdan kurtulup Allah'ın iyilere söz verdiği cennetine gireceksiniz nefse inat şeytana inat inadına sabır,sabır ve şükür çok önemli son peygamber yine şöyle der:'Dinin yarısı sabır ,yarısı şükürdür.' yani inadına sabır ,inadına şükür.ve sabredip ecelleriyle ölenler kendilerine deli deyip alay edenlerin sonlarını ahirette inşallah görürler.Bence kimin akıllı kimin deli olduğunu bu dünyada değil ahirette göreceğiz.Hepinizi çok seviyorum.söyleyeceklerim şimdilik bu kadar,kalın sağlıcakla...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123