3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ip ban

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart ip ban

Üyeler Konuşuyor / Dertleşiyor / Soru Soruyor. Bölümüne girmeye çalıştığımda ipniz yasaklanmıştır yazıyor. Sebebini öğrenebilir miyim? Hiç birşey yapmadım ben.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üyeler Konuşuyor / Dertleşiyor / Soru Soruyor. Bölümüne girmeye çalıştığımda ipniz yasaklanmıştır yazıyor. Sebebini öğrenebilir miyim? Hiç birşey yapmadım ben.
    Bugta kalmıştır büyük ihtimal zaten o bölüme girmiyor sadece yanlış anlamadıysam. IP ban yeseydin hiç bir bölüme giremezsin bence zaten seni banlayacaklarını sanmıyorum ve pek mod'da girmiyor foruma. Çık-gir yapmadıysan yap abi o da olmuyorsa, çerezleri sil e-psikoloji sitesiyle ilgili, bilmiyorsan internetten araştırabilirsin. Başka yol da bilmiyorum umarım işe yarar
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

foruma girerken "account suspended " hatası alıyorum sürekli ilgilenebilecek bir arkadaş var mı acaba ?