Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Bio enerji nedir nasıl yapılır ??

Cahillik Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilim tarafından kabul edilmeyen alternatif tıp veya hacı hoca , medyum, büyü gibi olaylara itimat etmeyin hepsi şarlatan. Bio-enerji'yi ilk defa duydum içeriğini bilmiyorum veya tıp tarafından kabul görmüş bir alan mı?

BENCE doktorlar tarafından kabul edilen bir şey bir tanıdığın belinde fıtık varmış doktor demiş ki hemen ameliyat olma ameliyat en son çare olmalı tüm alternatif tıp yöntemlerini hepsini dene demiş....demeki tıbbın imkanları bir yere kadar...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BENCE doktorlar tarafından kabul edilen bir şey bir tanıdığın belinde fıtık varmış doktor demiş ki hemen ameliyat olma ameliyat en son çare olmalı tüm alternatif tıp yöntemlerini hepsini dene demiş....demeki tıbbın imkanları bir yere kadar...
    Tıp son derece gelişmiş günümüz itibarıyla birçok sorun hallediliyor. Bel fıtığınında çaresi var. Alternatif Tıbbı öneren doktor kendine güvenmiyodur ya da deneme amaçlı öyle diyordur belki bir mucize olur diye. Psikoloji alanı da son derece gelişmiş bir alan, bakma insanlara doğru teşhis konulamadığı için düzelmiyolar, çünkü biçok psikolojik sorun benzer özellikli, yoksa doğru teşhis koyulunca büyük oranda düzeliniyor (Şizofreni de dahil). Bu arada bu ''tanıdığın şu hastalığı varmış hocaya gitmiş düzelmiş aaaa valla mı dur başkasına anlatayım'' diye şehir efsaneleri alıp başını gidiyor hani şey gibi köylerde ''tanıdığım cin gördü ve çarpıldı'' gibi. Gerçekten senin tanıdığının alternatif tıbba veya hocaya gidip düzeldiğini gördün mü? Göremezsin. Eğer görürsende bil ki ya kendiliğinden iyileşmiştir ya da doktora gitmiştir. Aklı başında hiç bir doktorun alternatif tıbbı önereceğini sanmıyorum onun diplamasını alırlar.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Rica ederim benm bahsettiğim tam olarak bioenerji değil sanırım cihazla yapılan bişeydi çünkü. Ama işte alternatif bi tedavi şekli

Cahillik Dönemi

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim benm bahsettiğim tam olarak bioenerji değil sanırım cihazla yapılan bişeydi çünkü. Ama işte alternatif bi tedavi şekli
    Doğrudur...
    valla can tatlıdır derdin hastalığının çaresi nerdeyse ona gidecen tüm alternatif yöntemlerini deneyecen zamanında annem babam beni nerelere götürdü burda saymaya kalksam varya doktorlardan tut da hacıya hocaya kadar nerelere gittik...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12