Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kız arkadaşımın neyi var?

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailesi yalan söylemiyorsa eğer kız ciddi hasta, şizofren de olabilir gibi geldi bana. Yine de aklında kalmasın acaba ailesi mi yalan söylüyo die, bi konuş yüzleş bence eğer kötü hissetmiyceksen
    Malesef ailesi onlarla daha fazla iletişime geçmemi istemiyor

dreamer8
    Guest

Kızın hasta olması için elbette yeterli ama senin ona "kız arkadaşım" diye hitap etmen ya da aşka düşmen için yeterli değil. Bazen ruhumuzdaki derin boşlukları, çağın önümüze serdiği imkanlar neticesinde kilometrelerce uzaktan gelen, genellikle bir bilinmeze ait olan sözcükler silsilesi ya da seslerle kapatmaya çalışırız ve bu eylemden de bir filmi izlemek ya da o anı gerçekten yaşamak arasındakine benzer büyük bir farkla etkileniriz. Yani fikir almak istediğin konuya sanırım hiç girmemiş oldum. Eğer yüzyüze görüştüğün, aşık olduğun, ailesi sana engel olan biri olsaydı şu an konunu o yönde yanıtlardım. Çay bardağına ağaç dikmişsin.

Karar Dönemi

Çoklu kişilik bozukluğu oluyor nick name arkadaşım.

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailesi yalan söylemiyorsa eğer kız ciddi hasta, şizofren de olabilir gibi geldi bana. Yine de aklında kalmasın acaba ailesi mi yalan söylüyo die, bi konuş yüzleş bence eğer kötü hissetmiyceksen
    Bak bu da olabilir, bunu hiç düşünmemiştim. Çünkü bır kızın bu kadar iyi senaryo kurup , bu kadar role bürünmesi ve bize göre nedensiz olması ve bu kadar inandırıcı olup hiç sırıtmaması bana inandırıcı gelmiyor açıkçası, illaki ele verirdi. Belki gerçekten ailesi ile konuştun ve asıl yalanları kızın, hepsi benim demesiydi. Bu da bir ihtimal
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Suveydaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoklu kişilik bozukluğu oluyor nick name arkadaşım.
    Arkadaşım? Biz ne ara arkadaş olduk Şeyma hanım Bu arada bilgi için teşekkür ederim.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızın hasta olması için elbette yeterli ama senin ona "kız arkadaşım" diye hitap etmen ya da aşka düşmen için yeterli değil. Bazen ruhumuzdaki derin boşlukları, çağın önümüze serdiği imkanlar neticesinde kilometrelerce uzaktan gelen, genellikle bir bilinmeze ait olan sözcükler silsilesi ya da seslerle kapatmaya çalışırız ve bu eylemden de bir filmi izlemek ya da o anı gerçekten yaşamak arasındakine benzer büyük bir farkla etkileniriz. Yani fikir almak istediğin konuya sanırım hiç girmemiş oldum. Eğer yüzyüze görüştüğün, aşık olduğun, ailesi sana engel olan biri olsaydı şu an konunu o yönde yanıtlardım. Çay bardağına ağaç dikmişsin.
    Dostum kızla zaten çok görüştüm. Görmeden 2 senemi verecek halim yok herhalde görmeden 2 sene geçirip sonra ayrılınca bu denli üzülecek halim de yok. Yüzyüze görüştüğüm ve haddinden fazla aşık olduğum bir kız. Ailesi engel olmadı benim bildiğime göre kız bazı oyunlar oynadı ben bunu çok sonra anladım ailesiyle görüştüm anlattılar daha sonra iletişim kurmamı istemediler.

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bu da olabilir, bunu hiç düşünmemiştim. Çünkü bır kızın bu kadar iyi senaryo kurup , bu kadar role bürünmesi ve bize göre nedensiz olması ve bu kadar inandırıcı olup hiç sırıtmaması bana inandırıcı gelmiyor açıkçası, illaki ele verirdi. Belki gerçekten ailesi ile konuştun ve asıl yalanları kızın, hepsi benim demesiydi. Bu da bir ihtimal
    Evet bu ihtimal de var. İnanın herşey karma karışık. Hergün sabahtan akşama kadar düşünüyorum çözmeye çalışıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Artık ilişki bitti tamamen ve kimseye gidip yazmıyorum peşinden koştuğumu düşünmesinler diye. Ne yapacağımı bilmiyorum açıkcası. 2 senedir verdiğim emekler boşa gitti ve ben tam olarak nedenini bilmiyorum bu çok koyuyor.

Alıntı Hybridtheory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen iyi misin dostum? Kiz daha napsin turlu yalanlar senaryolar karakterler oyunlar ? Sorunlu belli ki... konunu 1 yil evvel okumustum arada cok fark var. Sadece zaman gerekli.. sana boyle oyunlar yapmasini anlamiyorum. Ayrica insaniz sonucta anne gibi de yazabilir baba gibi de yazabilir. Reel bir gorusme disinda hicbir seyi ciddiye almamak lazim. Evet insaniz hissederiz duygulaniriz ama reel olmayan hepsi hastalik bunu kabul etmek lazim. Sen kizla reelmissin onu biliyorum yanlis anlama okudum. Ama anne baba sanal sanirim en azindan ben oyle anladim. Elin kizina 1 gorusmeyle neden guvendin ki. Kim bilir kim? Herkesin kalbini Allah biliyor. Insanlar cok yalanci. Zamanla unutacaksin. 2 yil bosa gitti evet ama bircok tecrube kazandin. Insanlari tani ve asla inanma .
    Dostum ne 1 görüşmede güvenmesi? 2 sene boyunca bir kere görüşmedik ki. Defalarca görüştük. Bu kızla konuşup görüşüp onun masumiyetine inanmayacak insan yok. O kadar inandırıcı bir masumiyeti var. Sorunlu olduğunu biliyorum. Benim derdim kötü birisi olduğu için mi böyle yaptı? Yoksa gerçekten hasta mı?

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Boslukobsesif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ne 1 görüşmede güvenmesi? 2 sene boyunca bir kere görüşmedik ki. Defalarca görüştük. Bu kızla konuşup görüşüp onun masumiyetine inanmayacak insan yok. O kadar inandırıcı bir masumiyeti var. Sorunlu olduğunu biliyorum. Benim derdim kötü birisi olduğu için mi böyle yaptı? Yoksa gerçekten hasta mı?
    Sana kız mı dedi , bütün aile olarak ben konuştum diye. Nasıl anladın yani, ayrılma esnası da önemli, kız bırakmak istemedi tahminimce.
    dreamer8

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana kız mı dedi , bütün aile olarak ben konuştum diye. Nasıl anladın yani, ayrılma esnası da önemli, kız bırakmak istemedi tahminimce.
    Her ilişkide olduğu gibi ilişkimiz içerisinde önceden bazı zamanlarda ayrılmak istedim anlık gerginlikle ve hepsinde yalvardı kendini öldürmekle tehdit etti sensiz yaşayamam ölürüm dedi ayrılmadık. En son yalanlarını anladığımı gördü. Daha fazla ileri götüremeyeceğini anladı. Ben anladım yalan söylediğini test ettim aksini ispatlayamadı aksini ispat edemiyorsan daha fazla seninle beraber olamam ayrılıyorum dedim ve o önceden olsa deli gibi yalvaran ölürüm diyen kız yok oldu. Sadece Hoşçakal dedi. Daha sonra annesine ulaştım aradı beni telefonda konuştuk o söyledi annesine sordum daha önce benimle konuştunuz mu dedim hayır ilk kez konuşuyorum şuan seninle ne alaka dedi. Daha çok şey sordum ve hepsinde öyle şeyler olmadığını söyledi. Kız beni her yerden engelledi. Bi şekilde yine ulaştım ve konuşacak hiç bir şey yok annem söylenecek herşeyi söylemiş herşeyi biliyorsun başka bir şey kalmadı dedi. Olay bu son ayrılık böyle oldu dostum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12