Çok kısa bir süre önce malesef ayrıldık. 2 senelik ilişkimiz yok oldu. Asıl sorun şu ki herşey yalanmış. 2 sene boyunca bana söylediği herşey yalanmış. Bana ailesinin onun dövdüğünü felan anlatıyordu. Ailesinden nefret ettiğini söylüyordu. Sonra ailesine beni anlattığını söylemişti. Herşey çok güzeldi. Telefondan mesajlarla ailesi benimle konuşuyordu annesi babası. Beni seviyorlardı felan. Başka bir ülke de yaşıyordu uzak ilişkimiz vardı işte. Buraya geldiğinde felan görüşüyorduk. Neyse babası kendi ülkesine çağırdı tanışmak için. Vakit geldi gidicem bi anda babası vazgeçirdi biz gelicez diye. Neyse geçmişte benimstemediğim çok hata yaptı ve bana babam zorladı hepsinde babam psikolojik rahatsızlıkları var felan diyordu. Telefonda arayıp konuşturmadı ailesiyle hiç çok istedim ama olmadı yapmadı. Seviyordum güveniyordum ve kandım herşeyine. Ama hepsi yalanmış. Mesajlarda annesi babası sandığım kişiler kendisiymiş. Ailesi hiç bir zaman zarar vermemiş dövme yok dayak yok herşey yalan ne söylediyse yalanmış. Kendi kafasında mutlu huzurlu bir ilişki kurmuş benimle ona inanmış ve beni de o hayal dünyasına dahil etmiş. Bunu 2 sene sonunda anlayıp ayrıldım. Bu kadar uzun sürmesinin sebebi kendini en baştan beri çok masum ve çok temiz olduğuna inandırmasıydı. Hiç bir zaman zarar verebileceğini düşünmedim. Melek gibiydi. Daha bir çok şey var yaptığı eğer ilgilenenler olursa daha da anlatabilirim. Neyse annesiyle ayrıldıktan sonra bir şekilde ulaşıp telefonda konuştum ve uzun zamandır tedavi gördüğünü söyledi kişilik bozukluğu var ama bunları yapacak kadar ileri derecede olduğunu bilmiyorduk dedi. Annesi doğru mu söylüyor? Bu olanlar kızın hasta olması için yeterli mi?