Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana kız mı dedi , bütün aile olarak ben konuştum diye. Nasıl anladın yani, ayrılma esnası da önemli, kız bırakmak istemedi tahminimce.
Her ilişkide olduğu gibi ilişkimiz içerisinde önceden bazı zamanlarda ayrılmak istedim anlık gerginlikle ve hepsinde yalvardı kendini öldürmekle tehdit etti sensiz yaşayamam ölürüm dedi ayrılmadık. En son yalanlarını anladığımı gördü. Daha fazla ileri götüremeyeceğini anladı. Ben anladım yalan söylediğini test ettim aksini ispatlayamadı aksini ispat edemiyorsan daha fazla seninle beraber olamam ayrılıyorum dedim ve o önceden olsa deli gibi yalvaran ölürüm diyen kız yok oldu. Sadece Hoşçakal dedi. Daha sonra annesine ulaştım aradı beni telefonda konuştuk o söyledi annesine sordum daha önce benimle konuştunuz mu dedim hayır ilk kez konuşuyorum şuan seninle ne alaka dedi. Daha çok şey sordum ve hepsinde öyle şeyler olmadığını söyledi. Kız beni her yerden engelledi. Bi şekilde yine ulaştım ve konuşacak hiç bir şey yok annem söylenecek herşeyi söylemiş herşeyi biliyorsun başka bir şey kalmadı dedi. Olay bu son ayrılık böyle oldu dostum.