2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Kumar Bağımlılığı

Standart Kumar Bağımlılığı

Herkese merhabalar yaşım 24, ben bile hangi ara 24 yaşına bastım inanın bilmiyorum. 17 18 yaşlarında kendimce kücük meblaglarda iddaa oynuyordum o zamanlar tabi ki herşey günlük güneşlikti heba olup yitip giden koskoca gençliğimin yıllarının farkında değildim. 19 yaşında üniversiteye basladıgımda bir arkadasım kendisinin çok iyi kazandıgıyla ilgili hikayeler anlattı o zaman rulet oyunuyla tanıstım açıkçası kısaca özet gideceğim birşey sormak isteyen olursa otururz bilgisayar başına muhabbet ederiz ayrıca bu hesabımı 2015 yılında açmışım sanırsam 3 yıl öncede ihtiyacım olan bir yardım var idi. Yıllardır oynadım etrafımdaki insanlarada bulastırdım hatta yakın bir dostumunda iyi bir borcu var benim ise su an 2 kredi kartı 4 şahsi 1 arkadasım üzerine toplamda 14.500tl lik borcum var daha da kötüsü cebimde hiçbir zaman 100tl ve üzeri olmuyor. bu borcu nasıl yaptım diye soracak olursanız iddaya 500 er liralarla basmısımdır kredilerden cektiklerimle bir cogunu rulet oyunuyla kaybettim.. Velhasıl kelam benim gerçekten yardıma ihtiyacım var ailemde biliyor onlar bana sadece aylık harclıgımı veriyor sonrası ne yaparsan yap diyor kafadan bitirmek için savasıyorum fakat borclarım yine geldi hemde saglam saglam geliyor ve param olmadıkca beni yine kumara sevk ediyor her ne kadar bırakacagım desemde olmuyor dün ipadimi sattım.yine kaybettim aslında azıcık para kazandım +300 karla çekecektim sonra neden fazlası olmasın dedik anlayacagınız klasik durumlar. Borcum kapansa bile oynamak istemiyorum fakat bazen beyindeki dürtüler beni oraya çekiyor psikologa gitmeyi çok istiyorum istanbuldayım fakat özeller baya pahalı birkaç sene öncesinden devlete gitmiştim o da ilac yazanındandı beni bakırköye ruh ve sinire yönlendirdi kendime o tanıyı koymamak icin gitmedim.. şu an bir hiçim finansal durum dısında farklı sorunlarımda var zaten kişilik bozuklugumda var anlayacagınız iyi bir insan degilim..

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

kumar oynama günah
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8