Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Hey yo

Karar Dönemi

Güzel olan her kitap ama artık roman okumak istemiyorum yoruyor olay örgüsü .Tarih kitabı okuyorum şu siralar

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Suveydaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel olan her kitap ama artık roman okumak istemiyorum yoruyor olay örgüsü .Tarih kitabı okuyorum şu siralar
    Hmm, bende biraz o kafadayım ''güzel olan her kitabı okumak''. Tarih'ten pek anlamam ama felsefe ve psikoloji ile ilgili kitap önerisi verebilirim istersen
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Olur tabii

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Alıntı Suveydaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur tabii
    Bertnard Russell'in Batı Felsefesi Tarihi Serisi. Ben okumadım sadece tavsiyesini aldım, ama kalın ve ağır bir kitap sanırım.
    Psikoloji okumak istersen, güncel kabul gören bir isim var, Masha Linehan , bu kadının kitaplarını okuyabilirsin.
    Psikanaliz kuramı var ''Freud'un yarattığı'' gerçi günümüz psikolog/psikiyatristleri tarafından demode bulunuyor ama yine de başarılı. Tavsiye ediceğim kitap Ego,grup psikolojisi olması lazım Freud'dan.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Tesekur ederim elimdeki kitap bitince okuyacagim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12