Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Çaresizim çaresiz... :(

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dert_babası bayadır iş konusunda konu açıyosun. herşey torpil veya okul bitirmekle olmuyor. bende lise3 de bıraktım okulu. kendimi geliştirip web tasarım seo vs vs sektöründe kendi kendime iş yapıyorum artık bu bir anda olacak birşey degil tabiki zorluklar yaşadım ama kimseye minnet etmedim etmicemde. yine belirteyim devir teknoloji devri 10 yaşında çocuklar youtube kanalı açıp paraya para demiyor yeterki içinde olsun yeterki kendine inan. intihar denedin diyelim ya aksi olursa ya komaya girersen felç kalırsan jiletle olacak iş degil.
    Uzaklarda..

Cahillik Dönemi

Alıntı serhat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dert_babası bayadır iş konusunda konu açıyosun. herşey torpil veya okul bitirmekle olmuyor. bende lise3 de bıraktım okulu. kendimi geliştirip web tasarım seo vs vs sektöründe kendi kendime iş yapıyorum artık bu bir anda olacak birşey degil tabiki zorluklar yaşadım ama kimseye minnet etmedim etmicemde. yine belirteyim devir teknoloji devri 10 yaşında çocuklar youtube kanalı açıp paraya para demiyor yeterki içinde olsun yeterki kendine inan. intihar denedin diyelim ya aksi olursa ya komaya girersen felç kalırsan jiletle olacak iş degil.
    yazdıklarının çoğunu bende yaptım ama olmayınca olmuyor . youtube de benim de kanalım var elektronik üzerine videolar var web tasarım işini bende yaptım web müşterisiyle uğraşmak zordur.
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdıklarının çoğunu bende yaptım ama olmayınca olmuyor . youtube de benim de kanalım var elektronik üzerine videolar var web tasarım işini bende yaptım web müşterisiyle uğraşmak zordur.
    hangi iş kolayki şu zamanda. elbette zor ama kimseyle muhattap degilim hiç yoktan birde ofis tarzı bi yer bulursan çok iyi olur
    Uzaklarda..

Cahillik Dönemi

Alıntı serhat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi iş kolayki şu zamanda. elbette zor ama kimseyle muhattap degilim hiç yoktan birde ofis tarzı bi yer bulursan çok iyi olur

dostum o tip şeyler değil ben daha çok kurumsal bir firmada çalışmak istiyorum. yani istediğim öyle genel müdürlük felan değil basit bir evrak getir götür işi olsa ona bile razıyım dükkan aç diyen çok adam var ama bu adam neyle açar ne yapar onu düşünen yoktur elde yok avuç da yok kredi kartı borçlarımı bile zor ödüyorum...

Karar Dönemi

Yabanci dil ve bilgisayar konularinda ciddi anlamda ilerlerseniz, freelance is cok. aylik en az $200 geliyodu musteri bekliye bekliye oyle cok calismadim bide max 12-14 gun falan belli araliklarla cok calismayarak gun icinde. Odeme olarak cryptocurrency kabul ediyorum, paypal gibi yerlerden para kabul edebilsem zaten cosarim. Turklerle calisilirmi ya, web tasarim islerinde gercek hayat musterilerinde.. ahhhh .. Suan benim beynim gitti devam etmek icin uyarici almaktan baska carem yok gibi. Sigara falan kullanarak solunum ve dolasim sistemime zarar veriyorum ustelik sinir sisteminde de yoksunluk yapiyor. Alkolu zaten gece film izleyip aliyorum rahat uyumak icin..

Biraz para biriktirin aileniz varsa problem yok gibi barinma temel ihtiyaclar olarak ses ve dikkat dagilimini engellemek icin kulaklik kullaniyordum simdi yuksek ses muzik dinliyorum evin cok ziyaret edilmeyen koselerindeyim Ama halen kontrol bende degil, ne yapmaliyim bilmiyorum ve dolaniyorum oyle..
    Konu hapsuumeli tarafından (19-06-2018 Saat 10:00 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi

Alıntı hapsuumeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabanci dil ve bilgisayar konularinda ciddi anlamda ilerlerseniz, freelance is cok. aylik en az $200 geliyodu musteri bekliye bekliye oyle cok calismadim bide max 12-14 gun falan belli araliklarla cok calismayarak gun icinde. Odeme olarak cryptocurrency kabul ediyorum, paypal gibi yerlerden para kabul edebilsem zaten cosarim. Turklerle calisilirmi ya, web tasarim islerinde gercek hayat musterilerinde.. ahhhh .. Suan benim beynim gitti devam etmek icin uyarici almaktan baska carem yok gibi. Sigara falan kullanarak solunum ve dolasim sistemime zarar veriyorum ustelik sinir sisteminde de yoksunluk yapiyor. Alkolu zaten gece film izleyip aliyorum rahat uyumak icin..

Biraz para biriktirin aileniz varsa problem yok gibi barinma temel ihtiyaclar olarak ses ve dikkat dagilimini engellemek icin kulaklik kullaniyordum simdi yuksek ses muzik dinliyorum evin cok ziyaret edilmeyen koselerindeyim Ama halen kontrol bende degil, ne yapmaliyim bilmiyorum ve dolaniyorum oyle..

bilgisayarda ne yapıyon peki ???

Karar Dönemi

System programming, embedded programming, malware/exploit development, reverse engineering,

Ilgi alanimlar bunlardir, ama adam olma yolundayim henuz, calistigim musterilerim cesitli hack forumlari veya freelance sitelerinden ulastim. -turkiye disindaki global yerlerde- Turkiyede turkce bir marketplace veya service offering yapilan web sitelerinde isim bile olmadi (r10 vs.).

Musterilerin bu kadar beceri ogrenmene ragmen senden genellikle web otomasyonlari istiyo, ozellikle endless browser turunden kullanilan kutuphaneler ile Ondan sonra bide multi-client server ve client programlamadim -client: c++ winapi- ile server ise -python ileydi- Ilk basta python programlamayi falan ogren 2 ay surmez, genellikle daha az emekle is bitmis oluyor ve adam sana yaziyoki 'sent.' en sevdigim kelime budur ve para yolladigi icin boyle yaziyor. Python cross platform bir dil. Sonra isletim sistemi nasil calisiyor ona merak salarsin.

Mesela bir musteri ile diyalogum ahahaha

[4/28/2018 6:03:38 PM] x: yes bro chrome is very sexy on selenium
    [4/28/2018 6:04:32 PM] x: i will buy new monitor with my $100 24inch benq hahaha i working now 12.1inch :C tyvm bro <3
    [4/28/2018 6:05:01 PM] x: I love u bro <3
    [4/28/2018 6:05:17 PM] x: are u send btc in today bro?
    [4/28/2018 6:07:28 PM] y: okay
    [4/28/2018 6:07:31 PM] y: am back
    [4/28/2018 6:07:36 PM] y: ill send you money don't worry bro
    [4/28/2018 6:07:38 PM] y: trust me

Camasirhaneden ciktim bu arada imza falan atmam gerekiyormus sigorta baslamissa izin gunlerimde sanirim yovmiyeden sayiliyor
    22 gun dayanabildim..
    Konu hapsuumeli tarafından (20-06-2018 Saat 12:13 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12