Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çaresizim çaresiz... :(

Cahillik Dönemi

Standart Çaresizim çaresiz... :(

benim hiç kolay bir hayatım olmadı şikayet gibi değil ama yani öyle dertsiz tasasız arkama yaslanıp oturduğum gün sayısı kaç deseniz çok az.
    29 yaşındayım bugüne kadar ne düzgün bir iş sahibi olabildim nede düzgün bir okul bitirebildim. eş bulabildin mi derseniz onu hak getire bugüne kadar elime dişi snek bile değmedi. ev aile durumu sıkıntı iş durumu sıkıntı herşey sıkıntı herşey sorun. bazen diyorum başımı alıp çekip gidim başka memlekete diyorum otobüs param bile yoktur nereye giderim elimden tutan kimse yoktur. ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin demişler ben ikisini de yapamıyorum EKPSS ye girdim benden daha düşük puan alanlar atanırken ben atanamadım. kafama göre doğru düzgün bir iş bulamadım CV bırakmadığım başvurmadığım yer kalmadı. anladım ki bu işler biraz şans biraz torpil kötü olan şu ki bende ikisi de yoktur.
    Tek çarem çıkış yolum kilitli çekmecem de sakladığım jiletim eğer ki bir gün bu sorunlar dayanılmayacak noktaya gelirse jileti alır giderim bu evden bilekleri mi keserim. kaybedecek neyim var ? bu evde bir eşya kadar kıymetim yoktur zaten. belki kurtuluş olur benim için ne dersiniz ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Ben de aynı durumdayım hocam yine katipliğe hazırlanıyorum ama umudum yok. Normalde ne iş yapıyorsun çalışıyor musun bildiğim kadarı ile elektronik işi ile uğraşıyordun 3-5 kazanıyorum diyordun? Ben de o da yok bütün gün boş boş oturuyorum...

Ben de her gün ölmek için dua ediyorum ben de bıktım bu hayattan her yerden dert bela yağıyor üstüme.

Cahillik Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aynı durumdayım hocam yine katipliğe hazırlanıyorum ama umudum yok. Normalde ne iş yapıyorsun çalışıyor musun bildiğim kadarı ile elektronik işi ile uğraşıyordun 3-5 kazanıyorum diyordun? Ben de o da yok bütün gün boş boş oturuyorum...

Ben de her gün ölmek için dua ediyorum ben de bıktım bu hayattan her yerden dert bela yağıyor üstüme.

evet eskiden 3 - 5 bir şey kazanıyorduk artık oda kalmadı. bizim işler sezonluk sezon btti maalesef. iş yok güç yok hçbir halt yoktur... ne oalcak sonumuz...

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet eskiden 3 - 5 bir şey kazanıyorduk artık oda kalmadı. bizim işler sezonluk sezon btti maalesef. iş yok güç yok hçbir halt yoktur... ne oalcak sonumuz...
    Bilmiyorum son bir umut katiplik sınavına kitlendim. Bu sefer fena da yazmıyorum. O da olmazsa, başka iş arayacağım. O olmazsa, bilmiyorum ne kadar daha dayanabilirim. Bu arada jiletle bilek kesme işini unut.

Gerekli kanı kaybedene kadar ( en az 1,5 litre ) kolların kan kaybından dolayı çok şiddetli derecede ağrıyacakdır. Ayrıca arteri kesmek için derin kesmek gerekecek, bunu yaparken siniri de kesersen, siniri kestiğin elini bir daha kullanamayabilirsin. Yani iki bilediği de keserim diye hayal ediyorsan, tekini kesip kestiğin elden olabilirsin.

Ben de sonu intihar gözüken bir insanım ama benim kadar beceriksiz ve kıt zekalı olamazsın. O yüzden hayata tutunmaya çalışmanı istiyorum...

Cahillik Dönemi

Bilmiyorum son bir umut katiplik sınavına kitlendim. Bu sefer fena da yazmıyorum. O da olmazsa, başka iş arayacağım. O olmazsa, bilmiyorum ne kadar daha dayanabilirim. Bu arada jiletle bilek kesme işini unut.

Gerekli kanı kaybedene kadar ( en az 1,5 litre ) kolların kan kaybından dolayı çok şiddetli derecede ağrıyacakdır. Ayrıca arteri kesmek için derin kesmek gerekecek, bunu yaparken siniri de kesersen, siniri kestiğin elini bir daha kullanamayabilirsin. Yani iki bilediği de keserim diye hayal ediyorsan, tekini kesip kestiğin elden olabilirsin.

Ben de sonu intihar gözüken bir insanım ama benim kadar beceriksiz ve kıt zekalı olamazsın. O yüzden hayata tutunmaya çalışmanı istiyorum...

eyvallah...
    sen hiç intihar ettin mi ?? nerden biliyon böyle olacağını ?? en hafif acısız yöntem o olur diye bileklerimi kesmek dedim ben.

Karar Dönemi

eyvallah...
    sen hiç intihar ettin mi ?? nerden biliyon böyle olacağını ?? en hafif acısız yöntem o olur diye bileklerimi kesmek dedim ben.
    Ettim ama ölemedim. Tesadüfi yaşıyorum denilebilir.

Bitemedim ama biyomedikal okudum anatomi ve fizyoloji dersleri aldım. Sonra tıbba karşı merak gelişti. Yüzlerce tıbbi yazı okudum. Öyle filmlerdeki gibi iki cırt kest, üç beş dakikada öl şeklinde olmuyor.

Arterler yani asıl ölüme sebeb olacak kanamanın olacağı damarlar derindedir. Ulnar ve radial arterlerdir. Toplardamarları kesersen öldürecek derece bir kanama olmaz. Ancak arteri yani atardamarı keseceğim diye siniri de kesersen, keser kesmez o el işlevini kaybeder yani diğer bileği kesemezsin.

Diyelim kestin, kansız kalan yerler tahmin edemeyeceğin kadar ağrır. Oksijensiz kalan hücreler ölüyor kolay mı? Vücut refleks olarak kanı kol bacak gibi organlardan çekip daha hayati kalp beyin gibi organlara yönlendirir. Sen ne kadar ölmeyi istesen de vücut refleks olarak yaşamaya programlıdır. Kan kaybı ile birlikte titreme, şiddetli nefes darlığı, çırpınma gibi berlitiler de ortaya çıkacaktır. Yani öyle tv deki gibi bilekleri kes uyur gibi öl durumu yok.

dreamer8
    Guest

Seni illaki sivrisineklerin dişileri sokmuştur, kanını emmiştir başkanım. Öyle deme. Dişi pek çok hayvanla (börtü-böcek-kelebek vs.) bir şekilde temasın olmuştur...Kaybedecek neyim var ki, jileti alır keserim bilekleri diyorsun ya hani. Bilekleri kesip, bedeninden bol miktarda kan boşalıp, ruhunu teslim ettiğin anda, şu an pek de idrak edemediğin "kaybedecek bir sonsuzluğun olduğunu" anlayacaksın ve o sonsuzluğu da kaybetmiş olacaksın.

Cahillik Dönemi

Ettim ama ölemedim. Tesadüfi yaşıyorum denilebilir.

Bitemedim ama biyomedikal okudum anatomi ve fizyoloji dersleri aldım. Sonra tıbba karşı merak gelişti. Yüzlerce tıbbi yazı okudum. Öyle filmlerdeki gibi iki cırt kest, üç beş dakikada öl şeklinde olmuyor.

Arterler yani asıl ölüme sebeb olacak kanamanın olacağı damarlar derindedir. Ulnar ve radial arterlerdir. Toplardamarları kesersen öldürecek derece bir kanama olmaz. Ancak arteri yani atardamarı keseceğim diye siniri de kesersen, keser kesmez o el işlevini kaybeder yani diğer bileği kesemezsin.

Diyelim kestin, kansız kalan yerler tahmin edemeyeceğin kadar ağrır. Oksijensiz kalan hücreler ölüyor kolay mı? Vücut refleks olarak kanı kol bacak gibi organlardan çekip daha hayati kalp beyin gibi organlara yönlendirir. Sen ne kadar ölmeyi istesen de vücut refleks olarak yaşamaya programlıdır. Kan kaybı ile birlikte titreme, şiddetli nefes darlığı, çırpınma gibi berlitiler de ortaya çıkacaktır. Yani öyle tv deki gibi bilekleri kes uyur gibi öl durumu yok.

içimi kararttın be dostum sayende intihar etmekten soğudum...
    nerdne biliyon bu kadar tıbbi bilgiyi ??

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni illaki sivrisineklerin dişileri sokmuştur, kanını emmiştir başkanım. Öyle deme. Dişi pek çok hayvanla (börtü-böcek-kelebek vs.) bir şekilde temasın olmuştur...Kaybedecek neyim var ki, jileti alır keserim bilekleri diyorsun ya hani. Bilekleri kesip, bedeninden bol miktarda kan boşalıp, ruhunu teslim ettiğin anda, şu an pek de idrak edemediğin "kaybedecek bir sonsuzluğun olduğunu" anlayacaksın ve o sonsuzluğu da kaybetmiş olacaksın.
    bundan yıllar evvel eczacı bir abiyle konuşmuştum o demişti bana intihar eden insan inthar ettiğine ne zaman pişman olur biliyon mu dedi bana ne zaman abi dedim ? hani ölümle yaşam arasında hep bir ince çizgi vardır ya işte orda pişman olur dedi....

Karar Dönemi

içimi kararttın be dostum sayende intihar etmekten soğudum...
    nerdne biliyon bu kadar tıbbi bilgiyi ??
    Tıbbi bilgilere ek olarak ben de intihara meyyilli bir insan olarak tabiki yöntemleri de araştırdım. Bilek kesmek sakat bir yöntem. Çok daha garanti yöntemler buldum ama, şu an yaşamaya çalışıyorum. Sen de yaşamaya çalış. Biz zaten ölüyüz. Yaşıyor muyuz? En son ne zaman güldün? Ne zaman kafan rahat uyudun? Ne zaman lan ne güzel bi gün diye uyandın? Ölmek kolay, istersen başka yöntemler bulursun. Kafana koymuşsan ölmeyi, birinci seferde olmasa da 2-3-4 derken en sonunda öldürürsün. Peki ya sonra neyin beklediğini biliyormusun? İntihardan soğumana sevindim, ALLAH yardımcın olsun..

Sayfa 1/2 12 SonSon