6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Öfke,tahammülsüzlük ve uykusuzluk

Karar Dönemi Lembre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Öfke,tahammülsüzlük ve uykusuzluk

İlaçları bıraktıktan sonra en ufak şeye sinirlenmeye başladım.Kimseye tahammül edemiyorum.Hiçbirşey bulamıyorum kapalıyken yanıp yanıp sönen lambaya takıyorum.Artık uyuyamıyorum zombi gibiyim.İlaçlar birşeyi düzeltmemiş.İntihara meyilim arttı.Geçmişte üzüldüğüm şeyler yine karşıma çıkıyor.Saat sabahın 6sı tüm hapları içip kurtulmak istiyorum.
    Konu Lembre tarafından (21-04-2018 Saat 06:12 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı Lembre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaçları bıraktıktan sonra en ufak şeye sinirlenmeye başladım.Kimseye tahammül edemiyorum.Hiçbirşey bulamıyorum kapalıyken yanıp yanıp sönen lambaya takıyorum.Artık uyuyamıyorum zombi gibiyim.İlaçlar birşeyi düzeltmemiş.İntihara meyilim arttı.Geçmişte üzüldüğüm şeyler yine karşıma çıkıyor.Saat sabahın 6sı tüm hapları içip kurtulmak istiyorum.
    Hapla ölmek o kadar kolay değil. Bir kutu beta bloker yani nabız ve tansiyonu düşüren ilacı içtim zamanında. Bir tanesi ortala 3 değerin de büyük tansiyonumu düşürüyordu. Nabzı da -20/-30 kadar düşürüyordu. Ellerim su topladı, başım döndü ayakta duramadım ama mide kaldıramadı geri kustum. Öyle olunca ölmedim.

Sen başka bir psikiatr bul. İlaç zaten çözmez, sadece çektiğin acıyı hafifletir sahte bir mutluluk verir.

4defa doktor değiştirdim artık umudum kalmadı herneyim varsa onunla barışmaya çalışacağım yoksunluk belirtileri çektiğim için böyle duygular içine girdigimi düşünüyorum kendimle barışmam gerekiyor bende bir kutu lustral içmiştim 1hafta komada yattım

Karar Dönemi

Alıntı Lembre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4defa doktor değiştirdim artık umudum kalmadı herneyim varsa onunla barışmaya çalışacağım yoksunluk belirtileri çektiğim için böyle duygular içine girdigimi düşünüyorum kendimle barışmam gerekiyor bende bir kutu lustral içmiştim 1hafta komada yattım
    Lustral ne, yemin ediyorum sana iki kutu fare zehri içtim o bile öldürmedi kusmadım hastaneye gitmedim sadece pıhtılaşma sisttemini bozup diş eti kanaması yaptı normalda kaanama sistemini bozup iç kanamadan öldürmesi gerekirdi. Vaden gelmeden kafanı da kessen ölemiyorsun...

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lustral ne, yemin ediyorum sana iki kutu fare zehri içtim o bile öldürmedi kusmadım hastaneye gitmedim sadece pıhtılaşma sisttemini bozup diş eti kanaması yaptı normalda kaanama sistemini bozup iç kanamadan öldürmesi gerekirdi. Vaden gelmeden kafanı da kessen ölemiyorsun...
    Kedi gibi 9canlısın maşallah

dreamer8
    Guest

Uyku sorunu yaşayan tüm arkadaşlara önerim fiziksel yorgunluk. Spor yap, kendini yor. Kendini ne kadar yorarsan uykuya dalman o ölçüde kolaylaşacak.