4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: sıkıldım

Karar Dönemi mr jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart sıkıldım

şehir dışında üniversite okuyorum arkadasim yok falan bunlari onceden yazmıştım hadi bunları kabullendik bari tek basimiza guzel zaman geçirelim di mi ? yok anasini satayim mesela matematik okuyorum matematikle ilgili bir seylerle ugrasmaya calissam kafam basmiyor sinirleniyorum. bunu yapan adamlar neden anasinin karnindan 150 iq ile doğdu allahım bunu bana açıkla hadiii neyse aklın yolu birdir resim de yapamıyorum yeteneğim yok enstürman falan pahalı üstelik kursa gitmek lazım bu hayat bu ömür nasıl geçer piyasada izlenmedik film bırakmadım kafayı yicem yiyorum galiba niye kimse bana yardim etmiyor bu kadar önemsiz olmamam lazım lan evrende yer işgal eden bir varlığım sonuçta

Bu anlattığın belirtileri "uyarıcı" grubu ilaçlarla belirgin derecede düzeltebilirsin. Metilfenidat(Ritalin) adındaki ilacı "DOKTOR" kontrolünde düzenli kullanırsan yaratıcılığında ve problem çözmende belirgin derecede artış görebilirsin.
    Bu ilaç kırmızı reçetelidir ve etkisini 1 hafta gibi kısa bir sürede gösterir, ancak doktor kontrolünde kullanmalısın zaten istesende onun kontrolü dışında kullanamazsın kırmızı reçeteli olduğu için çok dikkatli takip edilir bu ilaçlar.
    Eğer kaygı bozukluğu, saldırganlık, tik gibi rahatsızlıkların varsa doktor sana bunun biraz daha hafifi olan atomoksetin etken maddeli bir ilaç tavsiye edecektir bunun kadar etkili değildir ama etkilidir. Diğerini kaygı bozukluğu, saldırganlık, şüphecilik gibi belirtilerin varsa "SAKIN" kullanma yoksa inan bana kendini bir anda anlamadan psikiyatri acilinde bulursun.. Bir de bu ilacı kullanmadan önce bilinen bütün rahatsızlıklarını anlat doktora tansiyon kalp vs.. varsa tabi, ve önerdiği dozun sakın üstüne çıkma uyarıcı ilaçlar önerilen dozların üstünde kullanılırsa etkisi artacağına azalan ilaçlardır antidepresanlarda olduğu gibi doz arttıkça belirtileri düzeltmezler aksine dikkati daha da kötüleştirirler. HER İLAÇ ZEHİRDİR BUNU SAKIN UNUTMA BU YÜZDEN DOKTOR KONTROLÜNDE KULLANILMALIDIR!

Karar Dönemi mr jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı obsesifevrenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu anlattığın belirtileri "uyarıcı" grubu ilaçlarla belirgin derecede düzeltebilirsin. Metilfenidat(Ritalin) adındaki ilacı "DOKTOR" kontrolünde düzenli kullanırsan yaratıcılığında ve problem çözmende belirgin derecede artış görebilirsin.
    Bu ilaç kırmızı reçetelidir ve etkisini 1 hafta gibi kısa bir sürede gösterir, ancak doktor kontrolünde kullanmalısın zaten istesende onun kontrolü dışında kullanamazsın kırmızı reçeteli olduğu için çok dikkatli takip edilir bu ilaçlar.
    Eğer kaygı bozukluğu, saldırganlık, tik gibi rahatsızlıkların varsa doktor sana bunun biraz daha hafifi olan atomoksetin etken maddeli bir ilaç tavsiye edecektir bunun kadar etkili değildir ama etkilidir. Diğerini kaygı bozukluğu, saldırganlık, şüphecilik gibi belirtilerin varsa "SAKIN" kullanma yoksa inan bana kendini bir anda anlamadan psikiyatri acilinde bulursun.. Bir de bu ilacı kullanmadan önce bilinen bütün rahatsızlıklarını anlat doktora tansiyon kalp vs.. varsa tabi, ve önerdiği dozun sakın üstüne çıkma uyarıcı ilaçlar önerilen dozların üstünde kullanılırsa etkisi artacağına azalan ilaçlardır antidepresanlarda olduğu gibi doz arttıkça belirtileri düzeltmezler aksine dikkati daha da kötüleştirirler. HER İLAÇ ZEHİRDİR BUNU SAKIN UNUTMA BU YÜZDEN DOKTOR KONTROLÜNDE KULLANILMALIDIR!
    nasıl olacak bu isler hic bilmiyorum psikoloğa mı gitmem gerek psikiyatra mı ? gidersem kesinlikle bu ilacı mı verecek ve neyin belirtisi var bende ? bir de gidersem ne anlatmam lazım ya senin bir şeyin yok git falan derse

Moderatör

Evrende yer işgal ettiğin, oksijen-gıda-su tükettiğin, ikinci ürünlerden olan elektrik, kıyafet, araç gereç vs. türlü şeyler tükettiğin ortada. Hepimiz tüketiyoruz, tüketmek suç değil, tüketmek zorundayız. Eğer bu bedende, bu ruhta, bu zamanda, bu dünyada isen elindeki imkanları sonuna kadar kullanacaksın. Ellerin az çok iş yapıyor, gözlerin, kulakların ve burnunun da fena olduğunu sanmıyorum. Az çok kafan da basıyor. İnternete giriyorsun, film izliyorsun, akıllı telefonun var vs. Suçu dünyada, insanlarda ya da etrafında arama. Yeni hamleler dene, biraz risk al. Eğer bu kadar sıkıldıysan bu uyuşuk ve verimsiz hayattan, etrafına bir bak ve bazı cesur insanların nasıl imkansızlıklar içinde nasıl iddialı hamlelerde bulunduğunu gözlemle.