8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Sırrımı paylaşmak istedim

Standart Sırrımı paylaşmak istedim

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sizinle bir sır paylaşmak istiyorum.Sizden ricam,bundan ahlaka aykırı veya farklı bir niyet çıkarmamanız.
    Cumartesi gününü bir kadınla geçirdim.İnternetten tanıştığım biri ve 1 aydır falan konuşuyorduk.Diyeceksiniz ki,’ee bizene bundan’ ...
    Sorun şu ki;cinsel olarak da birlikte olmama rağmen,onunla geçirdiğim bu süre zarfında 1 dakika dahi kendimi mutlu hissetmemem,ve aksine “napıyorum ben” hissiyatım.
    Burdan varmak istediğim sonuç,bu psikolojik hastalıklar “genel” olarak insanı bir süre sonra radikal değişimlere sürükleyebilir mi?
    Mesela ben artık kadınlardan hoşlanmıyor olabilir miyim ?

dreamer8
    Guest

Yine ne fındıklar kırdın bakalım, uslu durmadın demek. Şimdi kadından neden hoşlanmadığını tahlil etmelisin. Çirkin miydi, yaşı büyük müydü, kilosu fazla mıydı, bir hastalığı var mıydı, ağız kokusu, ter kokusu, kişisel bakım yetersizliği vs. uzatılabilir bu liste. Neden o kadından hiç bir şey hissetmedin? Haram olduğu için vicdana azabı ve günahkarlık duygusu mu hissettin? Kendine mi yakıştıramadın? Bir anda erkeklere ilgi duymaya başlamadığına göre ben bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece o kişiye yönelik bir isteksizlik olabilir.

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine ne fındıklar kırdın bakalım, uslu durmadın demek. Şimdi kadından neden hoşlanmadığını tahlil etmelisin. Çirkin miydi, yaşı büyük müydü, kilosu fazla mıydı, bir hastalığı var mıydı, ağız kokusu, ter kokusu, kişisel bakım yetersizliği vs. uzatılabilir bu liste. Neden o kadından hiç bir şey hissetmedin? Haram olduğu için vicdana azabı ve günahkarlık duygusu mu hissettin? Kendine mi yakıştıramadın? Bir anda erkeklere ilgi duymaya başlamadığına göre ben bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece o kişiye yönelik bir isteksizlik olabilir.
    Evet bunu bende düşündüm ama bu isteksizlik hala devam ediyor ilginç bir şekilde.
    Ve kadın cinsine karşı önyargılar oluşmaya başladı bende.
    Sanki hepsi çıkarcı birer sex makinası gibi.
    Bu düşünce yanlış bunun farkındayım ama takıntılarım dışında,kalıplaşmaya başladı bu kafamda.

dreamer8
    Guest

Erkekte aktif cinsellik, kadında uyku modunda bir cinsellik vardır. Erkek cinsellik yaşamadan sağlıklı bir yaşam süremez, kadın günübirlik ya da sadece sevişme içeren ilişkileri yaşamadan yıllarca hayatına devam edebilir. Erkek cinsel olarak sürekli tetiktedir, kadınınsa sözlü ya da dokunsal olarak uyarılması, aktive olması lazım. Normal bir kadın sevmeden, bir şeyler hissetmeden sevişmez; fakat günümüzde erkeksi, davranışları değişmiş kadınlar da türedi. Normal bir kadın cinsellik yaşamak için erkekten çok daha fazla seçicidir. Erkek sevişmek için kadının her kaprisini çeker, harcamalar yapar;
    kadınsa genellikle beraber vakit geçirmek, erkeğin ekonomik gücünü kullanmak anlamında erkeği cinsellikle ödüllendirir. Yani normal bir kadının seks makinesi olacağını hiç sanmıyorum. Kadın bedeniyle ilgili pek bir eleştirim yok, genel itibariyle estetik ve çekici yaratılmış. Fakat bir kısmını tenzih etmek suretiyle kadın zihni ve ruhuyla ilgili benim de anlam veremediğim ve sorun yaşadığım pek çok nokta var.

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkekte aktif cinsellik, kadında uyku modunda bir cinsellik vardır. Erkek cinsellik yaşamadan sağlıklı bir yaşam süremez, kadın günübirlik ya da sadece sevişme içeren ilişkileri yaşamadan yıllarca hayatına devam edebilir. Erkek cinsel olarak sürekli tetiktedir, kadınınsa sözlü ya da dokunsal olarak uyarılması, aktive olması lazım. Normal bir kadın sevmeden, bir şeyler hissetmeden sevişmez; fakat günümüzde erkeksi, davranışları değişmiş kadınlar da türedi. Normal bir kadın cinsellik yaşamak için erkekten çok daha fazla seçicidir. Erkek sevişmek için kadının her kaprisini çeker, harcamalar yapar;
    kadınsa genellikle beraber vakit geçirmek, erkeğin ekonomik gücünü kullanmak anlamında erkeği cinsellikle ödüllendirir. Yani normal bir kadının seks makinesi olacağını hiç sanmıyorum. Kadın bedeniyle ilgili pek bir eleştirim yok, genel itibariyle estetik ve çekici yaratılmış. Fakat bir kısmını tenzih etmek suretiyle kadın zihni ve ruhuyla ilgili benim de anlam veremediğim ve sorun yaşadığım pek çok nokta var.
    Kadının erkeği cinsellikle ödüllendirdiği fikrine sahipsen,kısmen de olsa zaten bu yakıştırmayı yapıyorsun.
    Ben bunun böyle olduğunu düşünmüyorum,beynim reddediyor ancak bilinç altım veya iç güdülerim bunun gerçekliği ile ilgili sürekli somut deliller sunuyor bana.
    Bu durum da maalesef bende bir önyargı oluşturmaya başladı.
    Yani daha basit olarak söylemek gerekirse, ben artık kadına karşı duygusal bir şey hissedemiyorum.

Cahillik Dönemi

boşver usta herşeyin bir başlangıcı ilki vardır ....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Tamamen olumsuz düşünüyorsun.
    Normal bir erkek bir kadınla cinsel birliktelik için duyguya ihtiyaç duymaz.
    Haram olduğunu düşünen zaten duygu olsa da cinsel ilişkiyi evlilik sonrasına erteler.
    Bunlar bana depresyon belirtisi gibi göründü.
    Normal bir erkeği memnun edecek şey seni etmiyor.

Alıntı dalida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen olumsuz düşünüyorsun.
    Normal bir erkek bir kadınla cinsel birliktelik için duyguya ihtiyaç duymaz.
    Haram olduğunu düşünen zaten duygu olsa da cinsel ilişkiyi evlilik sonrasına erteler.
    Bunlar bana depresyon belirtisi gibi göründü.
    Normal bir erkeği memnun edecek şey seni etmiyor.
    Olabilir...