6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Vicdan azabı çekiyorum yardım edin

Karar Dönemi

Standart Vicdan azabı çekiyorum yardım edin

Merhaba arkadaşlar. Bizim burda ailecel görüştüğümüz birisi var 7 yıldır ailecek görüşüyoruz. Bi tanede kızları var 19 yaşında bende 26.geçen faceden ona ciddi düşündüğümü onu sevdiğimi söyledim. Ama dediki ben sana abi diyorum delimisn sem bunu duymamış olayım dedi. İşte geçen evine gittik oturmaya beni görünce gözleri doldu ona bakınca kafasını çevirdi falan annesi bişey soruyo nerdeyse ağlayacak zor cevap verdi. Şimdi sizce bu kız benden nefret mi ediyor bana karşı ne hissediyor olabilir bide eskisi gibi nasıl konuşur benimle ne yapmam lazım bide beni faceden silmedi hatta hikaye paylaşıyorum ilk o görüyo bakıyo falan..

Karar Dönemi

günümüzde bu tür duyguları face de söylemek yaygınlaştı ama bence yanlış. uzaktaki birine face de söylenebilir ama yüzyüze görüşebiliyorsan yüzyüze söylemek daha iyi.
    kız bir kere reddetti diye dosyayı kapatmaya gerek yok. tekrar tekrar teklif edebilirsin ama yüzyüze konuş.
    kız çok genç ve deneyimsiz olduğu için böyle davranıyor yoksa bu durum normal. erkek teklif eder. kız evet ya da hayır der.

Karar Dönemi

Ben 18 yaşındayım kendimi o kızın yerine koyuyorum... biri bana öyle dese tabiki reddederdim ama beni kesinlikle sevdiğini ispatlarsa ona olan duygularım değişirdi. Ama mesleği falan yerinde değilse tabiki de muhattap olmayı tercih etmezdim.

Karar Dönemi

Alıntı Kübranur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 18 yaşındayım kendimi o kızın yerine koyuyorum... biri bana öyle dese tabiki reddederdim ama beni kesinlikle sevdiğini ispatlarsa ona olan duygularım değişirdi. Ama mesleği falan yerinde değilse tabiki de muhattap olmayı tercih etmezdim.
    evet bu meslek meselesi. aşk karın doyurmuyor!
    yani iyi para kazanıyorsan ve bir de eğitimliysen, kızlara karşı elinde güçlü kozlar var demektir.
    zeki ve yakışıklı olabilirsin ama işsizsen bittin demektir!

Karar Dönemi flevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dalida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu meslek meselesi. aşk karın doyurmuyor!
    yani iyi para kazanıyorsan ve bir de eğitimliysen, kızlara karşı elinde güçlü kozlar var demektir.
    zeki ve yakışıklı olabilirsin ama işsizsen bittin demektir!
    Zeki olabilirsen zaten ortada bi sorun kalmaz bence

dreamer8
    Guest

Ancak bir kızın istediği kadar ona yaklaşabilirsin. Daha fazla değil. Kız sana açıkça "orada dur" demiş ama kızların ilk etapta hayır deme, naz yapma güdüleri aktif olduğu için son bir sefer daha yoklama çekebilirsin. Fakat hemen değil,
    bir süre daha geçsin, yatışsın, kafasını toplasın, sonra faceden durumu yazarsın. "Seni üzmek istemedim, kararına saygı duyarım" şeklinde son bir kez nazikçe, yazılı olarak sor ve o fikrine kesin biat et, cevap olumsuzsa bir daha üsteleme. Aileler de var arada.