Merhaba arkadaşlar en kalabalık bölüm burası olduğu için buraya açıyorum konuyu.26 yaşındayım.ergenlieğ girdikten sonra sosyal fobi başladı.aşırı utangaçlık kalabalığa girince yüzümde gerilme sesimde titreme oluyordu.Yaş iş askerlik falan derken özgüven kazandıracak bi çok şey yaşadıktan sonra bu rahatsızlıklarım büyük ölçüde yumuşadı.hiç ilaç kullanmadım.Fakat geçmek bilmeyen bazı rahatsızlıklarım var.Bunlardan birisi el titremesi.ellerim normaldede titriyor ama örneğin karşı cinsle bi masada otururken yada tanıamdığımn ortama girince zangır zangır titriyor.Bi sorunumda aşırı heyecan ve korku.Yine örnek vermek gerekirse hayatımda çok istediğim bişey olacak mesela yarın araba alıcam güzel diyeyim.düşününce bi heyecan basıyor vücudum elektrikleniyor.Korkuya gelince ani gelişen şeylerde çok korku oluşuyor.mesela yürürken yanımda çat sesi gelse zıplıyorum.online oyun oynarken karşıma bişey çıksa elim ayağım dolaşıyor korkudan.benzer şeyler yaşayan ve ya bilgisi olan arkadaşlar tavsiyeleriniz bekliyorum teşekkürler