Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çok sıkılıyorum

Karar Dönemi

Standart Çok sıkılıyorum

Ağır okb hastasıyım. Tedavi görüyorum. Kpss dersanesine gidiyorum salı çarşamba perşembe akşam 18.00 - 21.00 o günler iyi kötü geçiyor ama kalan günler geçmek bilmiyor. Kurtlar vadisi pusu yu izliyorum, onun dışında film de izliyorum tek eğlencem bu. Biraz da ders çalışıyorum. Ama zaman geçmek bilmiyor. Başka yapacak hobim de yok. 25 yaşındayım ve iş de bulamıyorum. Gerçmiyor bu zaman ya. Keşke ölsem..

Cahillik Dönemi

aynen bende çok sıkılıyorum iş yok güç yok para yok hiçbir halt yok...
    zaten para olunca otomatik olarak insann bir şey yapası gelmiyor ..
    biz Allahın üvey kulumuyuz beee ????
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende çok sıkılıyorum iş yok güç yok para yok hiçbir halt yok...
    zaten para olunca otomatik olarak insann bir şey yapası gelmiyor ..
    biz Allahın üvey kulumuyuz beee ????
    Bizim imtihanımız da buymuş. ALLAH beterinden saklasın..

Cahillik Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim imtihanımız da buymuş. ALLAH beterinden saklasın..
    öylede bundan daha beteri ne olabilir ki ???
    benim en büyük derdim sorunum parasızlık... param olsa herşey düzelir herşey yoluna girer....

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öylede bundan daha beteri ne olabilir ki ???
    benim en büyük derdim sorunum parasızlık... param olsa herşey düzelir herşey yoluna girer....
    Mesela kör olduğunu düşün, her yer kapkaranlık. Ya da sağırsın her yer sessiz. Ya da gelçlisin boyundan altı hareket etmiyor yatağa bağlısın gibi..

dreamer8
    Guest

Aynen arkadaşın da ifade ettiği gibi bundan daha beteri varmış demek ki başkanım. Senaryo sonsuz. Hayat bazen öldürmez, süründürür ve her insanı süründürme şekli ve süresi farklıdır. Ölümün ne olduğunu hiç bilmememe rağmen, ölümü özlediğim o kadar çok an oldu ki; insan bilmediği bir şeyi nasıl özler o da ayrı konu. Ben ne zaman bitecek bu hayat, nasıl geçecek bu zaman-bu ömür diye kara kara düşünürken, 20 yaşlarındayken yazdığım bir dörtlük aklıma geldi.

Zindanım beynim, bedenden küçük,
    Diz boyu tavanım üstüme göçük.
    Masaldan çalıp şifa öpücük,
    Ecelin peşinden koşasım gelir.

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen arkadaşın da ifade ettiği gibi bundan daha beteri varmış demek ki başkanım. Senaryo sonsuz. Hayat bazen öldürmez, süründürür ve her insanı süründürme şekli ve süresi farklıdır. Ölümün ne olduğunu hiç bilmememe rağmen, ölümü özlediğim o kadar çok an oldu ki; insan bilmediği bir şeyi nasıl özler o da ayrı konu. Ben ne zaman bitecek bu hayat, nasıl geçecek bu zaman-bu ömür diye kara kara düşünürken, 20 yaşlarındayken yazdığım bir dörtlük aklıma geldi.

Zindanım beynim, bedenden küçük,
    Diz boyu tavanım üstüme göçük.
    Masaldan çalıp şifa öpücük,
    Ecelin peşinden koşasım gelir.

vay başkanım helal olsun şair gibi adamsın valla....

Karar Dönemi

İşsiz güçsüz gezmek elbetteki zor ama sana ne iyi geliyorsa onu yapmaya çalış ben senin yaşında olsam boş vaktimde bir cafede çalışmaya başlardım. Hem arkadaş çevren olur hemde para kazanırsın..Ben pc oyunlarını çok severim özellikle strateji dolayısı ile içimdeki işe yaramazlık duygusunu atmak için kendimi oyuna verdim arada mesleğimi unutmamak için autocad üzerinden proje çiziyorum ayrıca arcihad öğrenmeye çalışıyorum...Oyunlara merakın varsa Empire Total War Serisini tavsiye ederim..

Karar Dönemi

Alıntı stars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşsiz güçsüz gezmek elbetteki zor ama sana ne iyi geliyorsa onu yapmaya çalış ben senin yaşında olsam boş vaktimde bir cafede çalışmaya başlardım. Hem arkadaş çevren olur hemde para kazanırsın..Ben pc oyunlarını çok severim özellikle strateji dolayısı ile içimdeki işe yaramazlık duygusunu atmak için kendimi oyuna verdim arada mesleğimi unutmamak için autocad üzerinden proje çiziyorum ayrıca arcihad öğrenmeye çalışıyorum...Oyunlara merakın varsa Empire Total War Serisini tavsiye ederim..
    Garsonluk kesinlikle yapamam, elimde çay kahve vb. sıcak şeyleri taşırken titretiyorum sağ elle zar zor götürürüm sol elle hiç götüremem. İki elle birden hayatta götüremem direk dökerim..

Karar Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garsonluk kesinlikle yapamam, elimde çay kahve vb. sıcak şeyleri taşırken titretiyorum sağ elle zar zor götürürüm sol elle hiç götüremem. İki elle birden hayatta götüremem direk dökerim..
    Öle sorunlar varsa bilemem ben örnek olarak verdim zaten istediğin şeyi yapmak sana kalmış birşey...

Sayfa 1/2 12 SonSon