7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ezilmekten Bıktım! Lütfen Yardım Edin! :(

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Karar Dönemi

Unhappy Ezilmekten Bıktım! Lütfen Yardım Edin! :(

silindi...
    Konu asperger tarafından (19-12-2017 Saat 11:32 PM ) değiştirilmiştir.

dreamer8
    Guest

Herşeyin farkındasın. Beş para etmez insanların seni nasıl küçümsediklerinin, adam yerine koymadıklarının, umursamadıklarının, kıymet vermediklerinin. Onların gözünde hiç bir değerin yok. eğer gözlerinde bu kadar değersizsen insanların, sen de onlara, onların sana verdikleri kadar değer vermelisin. Yalnızlıktan, kavgadan korkma. Sadece şu anki durumunda olmaktan kork. Sayısız kitap ve film izledin, bölüme birinci olarak girdin, bilgiyle donanmış vaziyettesin ama hayatın pratik alanlarında çok yetersizsin. Kendini koruyamıyor, savunamıyor, hakkını arayamıyorsun. Gerekirse sınıfta kal, başka sınıfa düş, yeni insanlarla devam et ama ruhunu acilen tedavi et. Bunda en büyük pay senin. Adam yerine konulmaya konulmaya "yeter artık" diyeceksin bir gün ve bir ihtimal o gün kurtuluşun ilk adımlarını atmış olacaksın. Kimsenin onayını, övgüsünü, sevgisini bekleme. Sadece ruhunu tedavi et. Yoksa ne okuduğun okulun, ne mesleğinin kıymeti kalmayacak. Ayrıca öğretim üyeliği de sana göre bir meslek değil. Sosyal ve insan ilişkileri içeren bir meslektir öğretim üyeliği.

Karar Dönemi

Ezdirmeyeceksin kendini. Bak ben de kpss dersanesine gidiyorum, kızlarla aiağı inip sigara içiyoruz muhabbet ediyoruz. Kimse senle tnaışmadıysa, sen niye kimse ile tanışmadın?

Cahillik Dönemi

kendini asla ezdirme yumruğunu masaya vur bizde göze göz dişe diş ...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ezdirmeyeceksin kendini. Bak ben de kpss dersanesine gidiyorum, kızlarla aiağı inip sigara içiyoruz muhabbet ediyoruz. Kimse senle tnaışmadıysa, sen niye kimse ile tanışmadın?
    Tanıştım, ertesi gün selam bile vermediler. Ben verdim, ertesi gün yine onlar bana selam vermediler. Sınıfa girerken kaç kere günaydın dedim, karşılık veren hiç olmadı. Çok yakışıklı değilim ama elim yüzüm düzgün (cılızlığım haricinde). Filhakika bazı insanlar ise korkunç, katil, sapık gibi göründüğümü söylerlerdi. Neden böyle oldu, neden!?... Durumu kabullendim ama sadece sebebini bilmek istiyorum.

Karar Dönemi

Alıntı asperger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıştım, ertesi gün selam bile vermediler. Ben verdim, ertesi gün yine onlar bana selam vermediler. Sınıfa girerken kaç kere günaydın dedim, karşılık veren hiç olmadı. Çok yakışıklı değilim ama elim yüzüm düzgün (cılızlığım haricinde). Filhakika bazı insanlar ise korkunç, katil, sapık gibi göründüğümü söylerlerdi. Neden böyle oldu, neden!?... Durumu kabullendim ama sadece sebebini bilmek istiyorum.
    Nasıl bir ortamdasın bilmem ki kardeşim. Burası pek aktif değil mesajlar filan çıkmıyor istersen faceden ekleyeiblirsin beni muhabbet ederiz detaylı. İstersen özelden ulaş bana..

Karar Dönemi

O yaşca büyük elemana karşı çıkar masaya vur, ve ona gerçek patronun kim olduğunu göster. Dönem sonu git kafayı göm. İnan hiçbirşey kaybetmezsin sana en modern önerileri sunuyorm.