9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Kafamda bir şeyler konuşuyor?

Karar Dönemi

Standart Kafamda bir şeyler konuşuyor?

Kafamda bir şeyler konuşuyor dikkatim çok dağınık duydugum sesleri başka bir şeye çeviriyorum

Karar Dönemi

Alıntı yunusSF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafamda bir şeyler konuşuyor dikkatim çok dağınık duydugum sesleri başka bir şeye çeviriyorum
    Ne gibi mesela? Doktora gittin mi_

dreamer8
    Guest

Kendi iç dünyanda yaşıyor, kendini çok fazla kontrol ediyorsun. Refleks olarak, doğal akışıyla yapacağın hareketleri bile belli bir program dahilinde robot gibi yapıyorsun. Bu da normal akışı etkiliyor, seni yoruyor, gereksiz şeyler düşünmeye itiyor. Beyninden çıkamıyorsun ve adeta beyninin içi kuşatılmış gibi. Sanki kendi beynin, kendi ruhunun gardiyanı. Acilen kendinden kaçman ve kurtulman lazım. Bunun için ne yapman gerekir bilemem. Ayrıca asla deliriyor muyum, tuhaf görünüyor muyum gibi endişelere düşme. Bu toplumun 4 de 1 i deli zaten. Her türlü arada kaynarsın.

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi iç dünyanda yaşıyor, kendini çok fazla kontrol ediyorsun. Refleks olarak, doğal akışıyla yapacağın hareketleri bile belli bir program dahilinde robot gibi yapıyorsun. Bu da normal akışı etkiliyor, seni yoruyor, gereksiz şeyler düşünmeye itiyor. Beyninden çıkamıyorsun ve adeta beyninin içi kuşatılmış gibi. Sanki kendi beynin, kendi ruhunun gardiyanı. Acilen kendinden kaçman ve kurtulman lazım. Bunun için ne yapman gerekir bilemem. Ayrıca asla deliriyor muyum, tuhaf görünüyor muyum gibi endişelere düşme. Bu toplumun 4 de 1 i deli zaten. Her türlü arada kaynarsın.

aynen başkanıma katılıyorum toplumun büyük bir kesimi böyle hatta topkumun yüzde 70 i 80 i antidepresan kullanıyor geçen gün haberlerde izledim türkiyede en fazla tüketilen ilaç türü antideprean çünkü hayat şartları zor ağır kimsede iş yok para yok eş yok millet kafayı yiyor haliyle...
    olmaz olsun böyle hayat.....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

ben atipik psikoz hastasıyım.benimde 10 yıl hiç susmayan iradem dışı kontroldışı sesler vardı.son bir yıl bayağı azaldı.bu sesleri dinleyip dikkate alır karşılık verirsen dahada kuvvetleniyor.güç vermiş oluyorsun.seslerin amacıda bu zaten,insanı endişeye korkuya veya öfkeye sevketmek.güçlenip iradeyi teslim almak.kaale almayıp dinlemediğinde gücünü yitiriyor.sesleri susturmak için şimdide an'da kalabilmek önemli.geçmiş ve geleceği düşünmemek,zihinsel filmler oynatmamak tam kendinde olmak işe yarıyor.şimdide kalabilmek için dikkati nefese vermek, doğa seslerini pür dikkat dinlemek,içsel enerji alanını vücudunda bütün olarak hissetmek gerekiyor.doğada göl kenarında oturup bulutları,gölü,ördekleri dikkatle seyretmek.kuş seslerini dinlemek iyi geliyor.kafanın içindeki kaos sesler azalıyor.rahatlama oluyor.

Cahillik Dönemi

Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gibi mesela? Doktora gittin mi_
    Doktora gittim obsesiflik diyor dışarda olmuyor evde oluyor kendin bu geldiğinde birseylerle uğraş diyor ama nafile o zaman biz birşey yapamayız diyor kendisi direk irda

Karar Dönemi

Dışarı çıkmak doğayı dinlemek bir nevi iyi geliyor haklısın

Karar Dönemi

Kendini bırakmak en iyisi