3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: eşcinsellik takıntımı NASIL YENDİM ? püf noktaları !

Karar Dönemi

Standart eşcinsellik takıntımı NASIL YENDİM ? püf noktaları !

Forumdaki herkese kucak dolusu sevgiler sizleri seviyorum.Bu gün sizlere eşcinsellik takıntımı nasıl yendiğimi,yaşadığım dönemleri ayrıntılarını anlatacağım😎.öncelikle geçirdiğim sıkıntılı dönemlerde bana destek olan forum sakinlerine ve özellikle attığım tüm mesajlara sıkılmadan cevap verip bana önemli bir püf nokta verip aydınlatarak kafamı rahatlatan saygıdeğer dreamer8 bey e teşekkürü bir borç bilirim. bunları yazmayı siz forumdaşlara borçluyum.şimdi bu takıntıdan muzdarip forumdaşlarımın aradaki farkı öğrenmeleri için kritik bir noktaya değinmek istiyorum cinsel tercih ve fetişler birbirinden farklı şeylerdir homoseksüellik (eşcinsellik),heteroseksüel (normal birey) biseksüel(hem kendi hem karşı cinse cinsel ve duygusal olarak ilgi duyan kişi) aseksüel (ne kendi nede karşı cinse kısaca hiç bir kişiye cinsel ve duygusal olarak ilgi beselemeyen[duygusal kısmı kesin olmayabilir bazı aseksüeller aşık olabilirler]) ve transseksüeller (aynı homoseksüeller gibi kendi cinsinden zevk alıp aynı zamanda kendini karşı cinsten biri gibi hissedip öyle hareket etmekten ve öyle giyinmekten mutlu olmak tekrar ediyorum MUTLU OLMAK).çünkü mutlu olmak ve cinsel zevk almak farklı şeyler.örneklendirmek gerekirse sen bir erkeksin ayna da saçını sakalını yapıp jilet gibi giyildiğinde kendini nasıl karizmatik hissedip mutlu oluyorsan veya bir kadın makyaj yapıp güzel bir koafet giydiğinde kendini nasıl hissediyorsa transeksüel bir erkek veya bir kadın karşı cinsten biri gibi giyinip davrandığında böylece mutlu olur sen kendimi ayna karşısında karizmatik görünce zevkten ereksiyon oluyormusum .Hayır. Bunu niye anlatıyorum çünkü değinmek istediğim başka bir konu var. Transvestik fetiş evet transeksüellik değil transvestik fetiş ingilizcedeki meali crossdresser.şimdi burası kilit nokta neden mi çünkü bu fetişten muzdarip fotumdaşlarım kendini eşcinsel veya transeksüel sanıyor veyahut başka takıntılardan dolayında kendilerini eşcinsel veya transeksüel sanıyorlar onlarıda açıklayacağım ama şimdi bu konuyu açıklamak istiyorum. Transvestik fetiş nedir? Transvestik fetiş bir kişinin karşı cins gibi giyinmekten, karşı cins gibi hareket etmekten ve cinsel ilişkide karşı cinsin rolünü oynamaktan cinsel olarak zevk almasıdır, sonuncuyu tekrar ediyorum karşı cinsin ROLÜNÜ OYNAMAKTAN zevk alması. Yani bir erkek için açıklayacak olursak bir erkeğin başka bir erkekten cinsel zevk alması değil BİR KADIN GİBİ İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ KENDİNİ İLİŞKİDE BİR KADININ KONUMUNDA HAYAL ETMEKTEN zevk alması.eğer eşcinsellik takıntısı olan bir forumdaşım bu durum da ise bunu kafasında iyice çözmeli.Diğer önemli bir kısım ise bir insanın kendi cinsel tercihinden nefret duyması gibi bir durumun söz konusu olmamasıdır.çoğunluktan farklı bir cinsel kimliğe sahip bir şahıs eğer çevrenin ona baskısı be dayatmaları olmazsa o kişi kesinlikle kendi cinsel tercihinden mutsuz olmayacaktır.bu gün burda sizin eşcinsel olmaktan korkmanız bile sizin eşcinsel olmadığınızı gösterir. Ayrıca bir eşcinsel kendi cinsinden biri ile sadece cinsel ilişkiye girmekten zevk almaz,aynı zamanda ona aşık olur onun la sinemaya gitmekten onunla el ele tutuşup yürümekten onun la aynı yatakta uyumaktan ve binimum bunun gibi romantik aktivitelerden de zevk duyacaktır.siz büyük ihtimal kendi cinsinizden birisi ile bunları yaşamaya kalkarsanızhatta bırak yaşamaya düşünseniz bile büyük ihtimal kendinizden tiksineceksiniz.siz erkekler hiç mi soyunma odasında terli bir arkadaşınızı görüp ona veya ona değip tiksinmediniz😂. Şimdi burdan yola çıkarak başka bir şeye değinmek istiyorum burasında bir kilit nokta.KIYASLAMA-KARŞILAŞTIRMA.işte işin okb kısmı burası kişi gün içinde cinsel olarak zevk aldığı şeylerden tutunda giydiği kıyafete,tavırlarına,mimiklerine,hareketlerine hatta ve hatta bacak bacak üstüne atış şekline bile takılır ve bunları kafasında devamlı karşılaştırır.bu liste bununla sınırlı değil kıyafet tercihi ,yemek tercihi,oturuş kalkış,konuşma şekli tokalaşma sertliği gibi daha binlerce kere çoğaltılabilecek konuları kafasında sorgulayıp,her Sefa’sında değerlendirip başkaları ile karşılaştırarak bunların efemine mi(kadınsı) yoksa maskulen mi (erkeksi) olduğuna karar vermeye çalışır. En önemlisi ise cinsel zevk. Kişi belki günde 3-4 defa mastürbasyan yaparak,fantezilerini denetleyerek,sırası ile gay ve lezbiyen sitelerine girerek kendini test etmeye çalışır.burda şöyle bir problem var .zevk alıp ereksiyon olmak/sulanmak çok ta kişinin kontrolünde değil yani kendini fazla denetleyemez siniz hangisinden zevk aldığınıza karar veremezsiniz çünkü zevk tam olarak siz istediğiniz anda gelmez siz farkında olmadan tetikleyici bir şey ile karşılaştığınız zaman devre ye girer yani aldığınız zevke çok odaklanırsanız zevk alamazsınız buda sizi daha çok bunalıma sokar hatta ve hatta çok aşırı mastürbasyon ve bunu çok kafaya takmak sonucunda bir süre libidonuzu kaydedebilirsiniz (benimde başıma geldi mastürbasyonu bırakıp kendinizi bir süre rahat bırakınca geçiyor.dediğim gibi eğer libidonuzu kaybederseniz bu sefer daha çok bunalıma girersiniz. Şimdilik kafamda bunları toparlayabildim eğer aklıma yeni detaylar gelirse ekleyeceğim ve her gün forumdaşların sorularını yanıtlamak için forumu kontrol edeceğin.Mutlu kalın

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Aydınlatma için teşekkürler, çok haklısın
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi
    Yer
    İstanbul

Toplumun dayattığı kurallar nedeniyle bir LGBTİ bireyinin çevresine yalan söylemesi, sırf duygularının hemcinsine olduğunu anlamasınlar diye karşı cinsten biriyle sevgiliymiş gibi göstermek, aile zoruyla evlenen ve erkekliğini ispat etmek için çocukları olan gayler var. lezbiyenler biraz daha şanslı. toplum onlara "erkek gibi kızsın" yakıştırmasını yaptığında bu kötü bir şey değil. gurur kaynağı olarak görülüyor. ama bir gay için aynı şey söz konusu değildir.
    geçenlerde müge anlı'nın programında zorla evlendirilen bir temizlik işçisi yönelimi hemcinslerine ve 3 tane çocuğu oluyor. bir süre sonrasında ise eşiyle artık ilişkisi sadece kağıt üzerinde devam ediyor. yaşadığı yer küçük bir yer olduğundan bunun cinsel yönelimi duyuluyor ve insanlar tarafından zorbalıklar tecavüz şiddet görüyor. Ailesi çıkmıştı kişinin kayıp olması nedeniyle. bir hafta önce ölüm haberi geldi. intihar edilmiş dendi ama öldürüldü ve intihar süsü mü verildi bilinmez.