Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: aranızda intihara kalkışan var mı?

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanım intihar kesmiyorsa elini ateşte tut 15 saniye, ya da bir parmağını kes. Bunlar kesin kesecektir seni.
    psikopatmıyız biz abi ??
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

dreamer8
    Guest

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psikopatmıyız biz abi ??
    Başkanım toplu intihar edelim diyen sensin. Ben sadece 15 saniye ocağa tut, ya da parmağının en uç eklemini satırla kopar at diyorum. Yani ölümün yanında uyku kalır benim dediklerim. Tencerede pirinç tanesi, çölde kum başkanım.

Cahillik Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanım toplu intihar edelim diyen sensin. Ben sadece 15 saniye ocağa tut, ya da parmağının en uç eklemini satırla kopar at diyorum. Yani ölümün yanında uyku kalır benim dediklerim. Tencerede pirinç tanesi, çölde kum başkanım.

bence senin dediklerin insanın canını daha çok yakar....
    dün bir elektornik eşyayı sökerken kazara tornavida yı avucumun içine batırdım nasıl canım yandı hala yanıyor ...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Yine haklısın dreamer abi 😀

Karar Dönemi flevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ciddi şekilde düşünüp bıçakla ufaktan meseleye giriş yaptım ama sadece bi kaç kesikle günü kapattım intihar etmedim , ama nezaman kafam bozulsa ciddi ciddi düşündüğüm bi hamle.

dreamer8
    Guest

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence senin dediklerin insanın canını daha çok yakar....
    dün bir elektornik eşyayı sökerken kazara tornavida yı avucumun içine batırdım nasıl canım yandı hala yanıyor ...
    Yok başkanım. Kaç kere öldük ki ölümün acısını bilelim. Ölen biri de geri dirilip bu acıyı anlatamayacağına göre?...Bir tornavidanın acısı bu kadar büyükse, can kolay çıkar mı başkanım. Baki alemde karşılaşılacak azap ise en korkunç olanı. İntiharı, çekilen acının derecesine göre bir seçenek ya da hak olarak görenler; Allah korusun bu hatayı işlediklerinde dönüşü olmayan bir yolun içinde elem çekecekler ve biz yaşayanlar, onların kabirlerinde en ufak bir kıpırdanma, azap emaresi göremeyeceğiz ki, imtihanın sırrı bozulmasın.

dreamer8
    Guest

Alıntı Kübranur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine haklısın dreamer abi ��
    Güzel bir eğitim hayatı dilerim sana. Eski sorunlardan tamamiyle arınmış, huzurlu bir yaşamın olur İnşallah.

dreamer8
    Guest

Alıntı Oisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    intihar etmek insanın en doğal hakkıdır. günah olduğu da kocaman bir yalandır.
    Bir vazifeyi, farzı ifa etmemek günahtır ve sevabından mahrum kalırsın, borçlu durumuna düşersin; fakat bir şeye "yoktur, yalandır, gereksizdir" dersen küfre düşer-kafir olursun ki, bu en büyük günahtır, bedeli ağırdır. İntiharı düşünenlere önerim şudur. Eğer az biraz akıl sahibiyseniz, intihar edip ölen ve geri dirilip size ölüm sonrası karşılaştıklarını anlatan (ki hesabın esas ağır kısmı kıyametten sonradır) biriyle konuşmadıkça intihar etmeyin.

Karar Dönemi

Bu foruımda herkes intihara meyillidir buna emin ol ve en kötüsü burda insanların dertlerini sıkıntılarını dinleyip bilinçaltına yerleştirmendir.Bu forumu okumayın nacizane tavsiyem.

dreamer8
    Guest

Alıntı Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu foruımda herkes intihara meyillidir buna emin ol ve en kötüsü burda insanların dertlerini sıkıntılarını dinleyip bilinçaltına yerleştirmendir.Bu forumu okumayın nacizane tavsiyem.
    Seninki; elinde sigarayla "sigara içmeyin" diyenlere, kumarhanede "kumar oynamayın" diyenlere benzedi. Sen de buradasın farkındaysan. Kimi insanların sorunlarını dinledikçe hastalık hastası olur, psikopata bağlar; kimi de onların yaralarına merhem olmak adına buradadır. Ben hayatım boyunca hep arkama baktım. Bir bataklıktan çıktıysam gözüm hep arkada kaldı, bir uçurumun kenarından düzlüğe çıktıysam gözüm hep arkada kaldı birileri daha var oralarda diye. Şartlar el verdiği ve aptal yerine konulmadığım sürece bu duyguyu yaşatmaya ve en ufak bir faydam olacaksa bunu onlara sunmaya çalıştım. Ayrıca komedi videoları izleyerek daha mutlu olunabileceğine inananlardan değilim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon