8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Şans dileyin bana

Karar Dönemi

Standart Şans dileyin bana

Evet, ilk katiplik klavye mülakatına katılma hakkını 1 puanla, ikincisini yarım puanla kaçırdık. 3. süne katılma hakkını an itibarı ile elde etmiş bulunuyorum Toplamda 17 kişi alınacak. 3 dakikada 90 hatasız kelime yazma şartı var, klavye mülakatını geçerim ALLAH'ın izni ile, 120-130 yazıyorum. İnşAllah 7 kasım angaara yolcu Şans dileyin bana. Çok umudum olmasa da, torpilim olmasa da sözlü mülakata çok çalışıp gireceğim.

Karar Dönemi

inşaAllah herşey gönlünce olur

Cahillik Dönemi

bol şans inşallah olur ama torpil ayarlamaya bak sen yinede ...
    çünkü mülakat demek torpil demek ....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, ilk katiplik klavye mülakatına katılma hakkını 1 puanla, ikincisini yarım puanla kaçırdık. 3. süne katılma hakkını an itibarı ile elde etmiş bulunuyorum Toplamda 17 kişi alınacak. 3 dakikada 90 hatasız kelime yazma şartı var, klavye mülakatını geçerim ALLAH'ın izni ile, 120-130 yazıyorum. İnşAllah 7 kasım angaara yolcu Şans dileyin bana. Çok umudum olmasa da, torpilim olmasa da sözlü mülakata çok çalışıp gireceğim.
    iki kere sınavlarına girmiş hep mülakatta kaybetmiş biri olarak tek söyleyebileceğim husus torpilin olması gerekliliğidir. inan ki torpilsiz ya klavyede çok başarılı olman lazım ya da kpss puanı çok çok iyi olması lazım. yoksa mümkünatı pek yok gibi. hevesini de kırmak istemem ama acı gerçekler bizzat tecrübe ettiklerim bunu yazmama sebep oluyor. çok üzülme kaybedersen sebebi sen değilsin. insanlar ikiyüzlü ve acımasız. adam kayırmaya referans diyorlar bu devirde. halimizi sen düşün. inşallah kazanırsın sana dua ederiz. ama çok fazla umutlanma sonra üzüntüyü derinden yaşıyorsun. he bir de ben adalet mezunuyum beni adliyeye almıyorlar sen düşün yani. nice lise mezunu kpss 70 te olan sırf dayısı olduğu için girenler var işe. adalet varsa ilk önce adliyede olmalı zaten. ne kadar da ironik değil mi
    "Gücümü, içimdeki güçsüzlükle boğuşurken tükettim."

Karar Dönemi

Alıntı rainy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki kere sınavlarına girmiş hep mülakatta kaybetmiş biri olarak tek söyleyebileceğim husus torpilin olması gerekliliğidir. inan ki torpilsiz ya klavyede çok başarılı olman lazım ya da kpss puanı çok çok iyi olması lazım. yoksa mümkünatı pek yok gibi. hevesini de kırmak istemem ama acı gerçekler bizzat tecrübe ettiklerim bunu yazmama sebep oluyor. çok üzülme kaybedersen sebebi sen değilsin. insanlar ikiyüzlü ve acımasız. adam kayırmaya referans diyorlar bu devirde. halimizi sen düşün. inşallah kazanırsın sana dua ederiz. ama çok fazla umutlanma sonra üzüntüyü derinden yaşıyorsun. he bir de ben adalet mezunuyum beni adliyeye almıyorlar sen düşün yani. nice lise mezunu kpss 70 te olan sırf dayısı olduğu için girenler var işe. adalet varsa ilk önce adliyede olmalı zaten. ne kadar da ironik değil mi
    Valla torpilim yok olsa da istemem hakkımda gireceğim. çok umudum yok ama yaş şartı tuttukca ben bu sınava girmeye devam edeceğim. Umut fakirin ekmeği demişler ne yapalım en azından denedim olmadı derim çünkü sözlü mülakat konularına iyi hazırlanıyorum ama absürd saçma sapan sorular da beklemiyor değilim elemek için

Sana zahmet mülakatta ne sordular hatırlıyorsan yazabilir misin konu altına?

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bol şans inşallah olur ama torpil ayarlamaya bak sen yinede ...
    çünkü mülakat demek torpil demek ....
    Toprilimiz yok be usta. Değil kamuda özelde işe girecek bi esnaf dükkanında işe girecek kadar bile torpilim yok olsa zaten işsiz güçsüz olur muyuz?

Cahillik Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toprilimiz yok be usta. Değil kamuda özelde işe girecek bi esnaf dükkanında işe girecek kadar bile torpilim yok olsa zaten işsiz güçsüz olur muyuz?

aynı bende senin gbiiyim ...
    ne devlette nede özel de adam akıllı bir iş bulamadım batsın bu dünya ulan ...
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Bana mülakatta birincisinde eser versiler yazari kimdir ataturkun silah arkadaslarini isimleri, dort halifeyi say takim tutuyor musun dediler. Ikinci mulakatta twitter ne demek diye sordular bir de tarihten bir soru yılını falan ama hatırlamiyorum bilmiyorum efendim dedigim oldu. Önemli olan soruları nasıl cevapliyorsun sakin misin duzenli misin duzgun mu davraniyorsun onlara bakiyorlar. Ama inan ki torpilin olsa çıplak git yine alinirsin o derece önemli olmuyor o iş
    "Gücümü, içimdeki güçsüzlükle boğuşurken tükettim."