Merhaba arkadaşlar, benim Cipralex le ilgili bir sorum olacak. Ben bir ay önce kullanmaya başladım. Bu ikinci ayım. Benim yaşama sevinciyle ilgili problemim var. Hiç bir şeye hevesim, şevkim, neşem yok, heyecan falan Hak getire. Birde sosyal ortamlarda sorun yaşıyorum izlendiğim zaman falan rahat hareket edemiyorum birde çekingenlik vs.
bu sebeplerden Doktora gittim o yazdı, kullanmaya başladım.
Yani artık sabahları güne başlarken falan o kadar isteksiz olmuyorum hatta gün içerisinde karamsar düşüncelerin aksine keyifli gibi mutlu gibi oluyorum ama çok tuhaf bir his kendimi neden iyi hissettiğimi bilmiyorum nasıl söylesem böyle içi boş bir mutluluk. Temeli yok ama bina var öyle gibi. Bu normalmi kullanan arkadaşlar ne hissediyorlar. Paylaşırsanız sevinirim. Ha birde en önemlisi doktora ben başka ne yapabilirim hep kendimi ilaçlamı iyi hissedeceğim diye sordum. Bana "iyi hissetmek" ve "evinizdeki terapist" kitaplarını önerdi daha almadım ama alıp okuyacağım. Size diğer bir sorumda ben kendim başka neler yapabilirim. Bu sıkıntılarımı aşmak için. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Allah a emanet olun sağlıkla kalın ✋