Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Biz neden yaşıyoruz ki ??

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışmak para kazanmak büyük ölçüde sorunları azaltır emin ol. ben şu anda paraszılığın yükü altında eziliyorum benim şu anda ailem destek olmam gerekirken onlar bana cebime para koyıyor ben ne yapim şimdi sen söyle ???
    bundan 5 sene once ayni durumdaydim emin ol anliyorum seni. sabrettim ve 2 yildir isim var 3 yil zorluydu epey. parada kazaniyorum destekde oluyorum simdi aileme. ama gel gorki ne huzurum nede mutlulugum var. issiz oldugumda dah umutlu ve mutluydum.
    Uzaklarda..

Karar Dönemi

Bende uzun zamandır işsizim. Katiplik sınavlarına başvurdum mülakat tarihinin açıklanmasını ve listeye girmiş olmayı ümit ediyorum.

Adam işkur a ilan veriyor eleman aranıyor diye, gidiyorum eleman aramıyoruz diyor. O zaman ne diye koyuyorsun ilanı diyemiyorum mesela.

Cebinde paran olmadan zaman da geçmiyor, yapacak iş de olmuyor aileden destek alınca para da kısıtlı oluyor.

Boş vaktin varsa bilgisayar kursu sertifikası alıp katiplik sınavlarına hazırlansana sende dönem dönem açılıyor özel sektörden iyidir.
    Konu weepingeyes tarafından (09-09-2017 Saat 12:05 AM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende uzun zamandır işsizim. Katiplik sınavlarına başvurdum mülakat tarihinin açıklanmasını ve listeye girmiş olmayı ümit ediyorum.

Adam işkur a ilan veriyor eleman aranıyor diye, gidiyorum eleman aramıyoruz diyor. O zaman ne diye koyuyorsun ilanı diyemiyorum mesela.

Cebinde paran olmadan zaman da geçmiyor, yapacak iş de olmuyor aileden destek alınca para da kısıtlı oluyor.

Boş vaktin varsa bilgisayar kursu sertifikası alıp katiplik sınavlarına hazırlansana sende dönem dönem açılıyor özel sektörden iyidir.
    Yemin ediyorum yarami deştiniz adalet mezunu oldum birincilikle bitirdim fakat okul feto yüzünden kapatildi. Iki kpss kazandim katiplik sınavını başardım torpil yok diye almadilar ikinci denememde daha fazla hak etmiştim hem de. Sırf okul sebebiyle almadılar. Bende memur olmak isterdim artik imkansiza cok yakin. Klavye on parmak öğretiyor ismek ona gidin kpss yi kazanın ama torpil bulamazsaniz pek umutlanmayin ya da ak partili degilseniz devir liyakat devri degil çünki adalet saraylarinda adalet yok daha ne olabilir ki.

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

Çalışınca da herşey mükemmel olmuyor maalesef.birkac aydır part time olarak calisiyorum.kira mi dersin belediye vergisi mi,elektrik doğal gaz faturası, telefon faturası,mobilya taksidi yiyecek giyecek derken kendimden başka herkese çalışıyorum.ha birde okul taksitleri var.malum işte olduğum günler çocuk kres gibi bi yerde.yetmiyor para falan biriktiremiyorum.gerisini siz düşünün.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Cahillik Dönemi

Alıntı serhat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan 5 sene once ayni durumdaydim emin ol anliyorum seni. sabrettim ve 2 yildir isim var 3 yil zorluydu epey. parada kazaniyorum destekde oluyorum simdi aileme. ama gel gorki ne huzurum nede mutlulugum var. issiz oldugumda dah umutlu ve mutluydum.

ne iş yapıyon nerde çalışıyon ???
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Cahillik Dönemi

madem herkes aynı dertten muzdarip o zaman şunu söylim bu kpss olayının etik ve düzgün çalıştığına ASLA inanmıyorum.
    BU GİBİ şeylerde gördüğüm şey şu ki puanı yksek olanı değil düşük olanı atanıyor bizim burda bir abinin eşi ziraat mühendisi kpss den 87 alıyor ama atanamıyor bu adamın istediği kuruma başka birisi 75 puanla atanıyor yani mevcut hükümet mevcut iktidar hep kendi adamlarını alıyor.
    batsın böyle düzen batsın böyle sistem.....

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne iş yapıyon nerde çalışıyon ???
    seo ve reklam isi yapiyorum ofis ve evde calisiyorum kafama gore.
    Uzaklarda..

Cahillik Dönemi

Alıntı serhat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seo ve reklam isi yapiyorum ofis ve evde calisiyorum kafama gore.

güzelmiş rahat bir işin olmalı bakalım bende yarın bir özel hastaneye gidip görüşecem inşallah olumlu olur ...
    Bu işsizlik parasızlık tak dedi canıma bir belimi doğrultsam exstra işler de yapacam ama belimi doğrultamadım ..

dreamer8
    Guest

güzelmiş rahat bir işin olmalı bakalım bende yarın bir özel hastaneye gidip görüşecem inşallah olumlu olur ...
    Bu işsizlik parasızlık tak dedi canıma bir belimi doğrultsam exstra işler de yapacam ama belimi doğrultamadım ..
    Naptın başkanım. Özel hastaneyle iş görüşmesine gittin mi? Güzel haberlerini bekliyorum.

Karar Dönemi

Herşey bende de olsun diye kendini şartlarsan hiç birşey olmaz. Her zaman mutsuz olursun. Yarın iş bulursun onun işi benden daha iyi dersin ben niye burda çalışıyorum dersin yine mutsuzluk yaşarsın..Bazen olmaması daha iyi birşeyin olacağı içindir..Bu süreç olur hayatının tamamını alır götürür farkında bile olmazssın. Yaş 32 Türkiyede en iyi yerlerde çalıştım ama devamı gelmedi, şimdi işsizim ama mutluyum.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon